EURO 2008 na Prime

Česká televize, TV Nova, kabelovky a ostatní

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod Ťuhýk 23. 10. 2007 17:29

No ale treba komentatori zapasu nejsou tak hrozni, neni to ten co driv delal pro Galaxii Sport nebo neco takoveho? Neni marnej, kdyz ma k sobe jeste dobreho partaka tak to celkem jde... Ono taky uprimne, takovej Capek nebo Sveceny z CT taky nejsou zrovna mistri...

Ale co se tyka studia, tak to je teda hodne velka bida, to maji jeste co dohanet
Všechno, co v životě opravdu potřebuju znát, jsem se naučil ze Star Treku
Ťuhýk
Přeborník

Odeslat příspěvekod includes 23. 10. 2007 21:46

Čapek, Svěcený, Bosák - 3 nej komentátoři které jsem kdy slyšel ... když nepočítám hokejové komentátory Vichnara se Zárubou :wink: ...

Jinak mně ten komentátor zápasu přijde takový "nudný", nezvyšuje nijak hlas, není v tom hlasu slyšet nějaké nadšení ze hry a tak ... prostě takové divné :roll: ...
includes
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod aquarkko 23. 10. 2007 22:47

Svěcený, jo? Teď si nevybavuju, jak se jmenujou, ale mně silně vadí ta teploušská dvojice, co ju ukazujou před zápasem extraligy, bo aspoň loni jsem to tak vídala. Svačina nebo jak se ten jeden jmenuje? Sou na sebe nalepený vždycky, jak by se chtěli omilovat...
Think for your fucking yourself. (Mark Barney Greenway)
aquarkko
Legenda

Odeslat příspěvekod includes 24. 10. 2007 00:40

No tak hokej :lol: ... komentátoři hokeje rozumí hokeji, ne fotbalu, proto moderují hokej a ne fotbal :lol: ... Svěčený je fotbalový komentátor
includes
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Ťuhýk 24. 10. 2007 09:42

Sveceny by byl rad vtipny jako Bosak, ale hrube se mu to nedari, tak aspon ze ma (mel?) ten svuj porad, kde si s Bernadskym muze vyhrat :roll: No a Capek, pan Fraze... Ale uznavam, ze oba dva maji jeste naskok predtim na Nove nebo na Prime
Ťuhýk
Přeborník

Odeslat příspěvekod aquarkko 24. 10. 2007 14:32

includes píše:No tak hokej :lol: ... komentátoři hokeje rozumí hokeji, ne fotbalu, proto moderují hokej a ne fotbal :lol: ... Svěčený je fotbalový komentátorm/quote]

no já vím, to bylo trochu odbočka od tématu, ale když jste mluvili o těch moderátorech
Think for your fucking yourself. (Mark Barney Greenway)
aquarkko
Legenda

Odeslat příspěvekod weca 10. 11. 2007 23:49

Bosák je mazák, ale Svěcený je taky dobrej, třeba oproti tomu koktajícímu Poulíčkovi na Nově. :idea:
Daddy´s home!

AC (HC) Sparta Praha & Chelsea FC FAN!
weca
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Ťuhýk 11. 11. 2007 00:07

Poulíček taky neni komentátor.... Bohužel si na něj ale často hraje :roll:
Ťuhýk
Přeborník

Odeslat příspěvekod includes 12. 11. 2007 18:00

Koukněte na přenosy repre, které vysílá Nova, ti moderátoři také nejsou žádná extra třída, zvláště ne Poulíček apod. :lol: ... ČT je ČT :)
includes
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod polda 12. 11. 2007 20:21

mě teď dost začíná vadit z NOVY ten jejich širokoúhlej formát,kterej není širokoúhlej ale pouze ořezaná horní a spodní strana,jsem zvědav jak se to projeví teď u fotbalu(na F1 přestaly být vidět průběžný pořadí a film Pearl Harbor byl bez titulků z japonštiny) tak budu docela rád,že to má Prima.
polda
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Fl.89novy 18. 11. 2007 01:56

To je "kocourkov" jak svina, Cesko ze Slovenskem neni schopny usporadat EURO... :hm :mrgreen:
Ako to vidia v Čechách

Petr Kouba, český internacionál: „Podľa mňa je to zaujímavá myšlienka. Už pätnásť rokov patríme medzi futbalovú špičku, takže snahu považujem za správnu a laickým okom ju schvaľujem. Len neviem, či je Česká republika natoľko silná, aby ME zaistila po všetkých stránkach.“

Václav Němeček, český internacionál: Euro? Pre prestíž a reklamu výborná vec. Snáď by sme si to zaslúžili, pretože sme vo futbale top. Lenže ide o peniaze. Keď vidím súčasný stav republiky, myslím, že je to u nás nemožné. Nechcem byť zlý, ale o Slovensku ani nehovoriac.“
Proud To Be An American
Fl.89novy
Návštěvník

Odeslat příspěvekod includes 18. 11. 2007 12:45

polda: Naše TV (viz. podpis) si to sama umí roztáhnout jak chce, ale jak i píšeš s titulky u PH, tak to souhlasím. Díval jsem se na to u kamaráda ...

Fl.89novy: Podle mě nebudeme vybráni pro pořádání, zatím nemáme ani jeden stadion, co by vyhovoval ... a mělo by jich být asi 8!
includes
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Fl.89novy 18. 11. 2007 14:28

includes: To nejsou pouze stadiony ale i treba ubytovani a dalnice na pozadovane urovni.... :wink: :hm
Proud To Be An American
Fl.89novy
Návštěvník

Odeslat příspěvekod includes 18. 11. 2007 15:24

Jasně, taky když bylo Euro v Portugalsku, tak se tam zvedla úroveň dálnic a všech spojů :) :D
includes
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod dekser 23. 11. 2007 19:56

Kdyby tu slo o divaky a o zdravy usudek, tak by kazdy rekl CT, ale bohuzel jde o prachy a ziskala to prima. Mi staci, kdyz vidim prenos na Prime Anglickou ligu.. je to k placi
dekser
Čtenář

Předchozí stránkaDalší stránka