EURO 2008 na Prime

Česká televize, TV Nova, kabelovky a ostatní

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod Slawall 28. 11. 2007 16:30

Na sport je prostě nejlepší ČT, nova nemá snad žádné odborníky v celé TV na cokoliv, redaktoři mají SŠ, ti co mají ''exkluzivní živé'' vstupy to samé, ještě že už Titlbach (nevím jak se píše) nekomentuje...máván metrový offside pro Spartu Titlbach > to nebyl offside...tak kura kde to sme...
Slawall
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Fl.89novy 30. 11. 2007 01:46

Ale neřekl jste, proč zrovna to Rumunsko?
Byla to hodně dobrá nabídka. Pochopitelně, že jsem si o budoucím působišti zjistil, co se dalo. Od kamarádů i známých. Sbíral jsem tyhle informace a přemýšlel asi tak měsíc a potom jsem kývl. A pochopitelně, že jsem to ze všech stran probíral i s tátou. Jistě, peněz mám teď víc, než jsem měl v Česku, ale jenom kvůli tomu jsem z Boleslavi neodcházel. Znovu bych rád ujistil, že jsem chtěl získat nové zkušenosti. A proč nakonec Temešvár? To je prosté, jinou nabídku jsem neměl.
:mrgreen:
Proud To Be An American
Fl.89novy
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod includes 30. 11. 2007 13:47

Už na to jsou na Primě i reklamy :lol:
includes
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Trevi 28. 12. 2007 00:43

includes píše:Koukněte na přenosy repre, které vysílá Nova, ti moderátoři také nejsou žádná extra třída, zvláště ne Poulíček apod. :lol: ... ČT je ČT :)m/quote]


pokud nova dela prenosy reprezentace, tak nemiva nikdy studia - proto nema zadne MODERATORY. Ten, koho slysime behem zapasu, je KOMENTATOR. A ten, kdo se pta hracu, je REPORTER.

Jinak Poulicek uz vubec nekomentuje a nova neni nova pred deseti lety. Reprezentaci zasadne komentuje Radotinsky a Votava, kteri jsou z Galaxie a myslim, ze jsou velmi slusni. Napr. Radotinsky byl Hattrickem vyhodnoceny jako nejlepsi komentator u nas, pred Bosakem. Pokud se tyce napr. Mendela, tak ten jeste neni taky tak hrozny, jak driv byval Tittelbach, Svoboda nebo jeste drive Poulicek.
Trevi
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod scater 11. 5. 2008 21:16

Bosák je bůh, na Primě to bude horror hlavně proto, že na chatě kde budu v době finále je blbej signál a nechytáme jí tam : (
D'n'B fan
To my né.To Komunisti.
Nebyl to Descartes, kdo řek: "Jsem to, co jsem!" ?
Ne, to byl Pepek námořník
scater
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ConPower 25. 5. 2008 21:15

Už tak dopředu víš, že jedeš na chatu? :) Prostě nejeď. :P

Samozřejmě bych by radši, kdyby měla Euro ČT v čele s Bosákem, ale viděl jsem na Primě něco málo z Premier league a až tak hrozné to nebylo, myslím. :)
ConPower
Nadšenec

Odeslat příspěvekod eRiper 29. 5. 2008 15:37

Na Primě to bude nah*vno :-/ Ale zase lepší než Nova. Ale zase horší než ČT >:-( Prostě Bosák a Svěcený jsou nejlepší a nikdo jim v česku (ve fotbale) nesahá ani po kotníky.
eRiper
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Ťuhýk 29. 5. 2008 16:36

No hlavně Svěcený už komentátora půl roku nedělá... no ale pořád se toho docela bojim, moc primě nevěřim
Všechno, co v životě opravdu potřebuju znát, jsem se naučil ze Star Treku
Ťuhýk
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod includes 29. 5. 2008 17:17

Svěcený skončil 12.12.2007, naposledy komentoval Slavii v LM, skončil po 12 letech u ČT, škoda ho :( ...

Ťuhýk: To mi povídej, ale co, mohou jen překvapit :)
includes
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod eRiper 29. 5. 2008 18:05

Tak já ted fotbal moc nesledoval. I ten Čapek je lepší než kdokoli z Primy a Novy.

includes: Kéž by překvapili...
eRiper
Nadšenec

Odeslat příspěvekod ConPower 1. 6. 2008 08:18

Za týden to tu máme, tak uvidíme. :)
ConPower
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Paulo Grande 3. 6. 2008 17:12

Čus all,
mám dotaz: Jde Prima sledovat na netu???
U nás totiž Prima nejde chytit... =/
Paulo Grande
Čtenář

Odeslat příspěvekod includes 9. 6. 2008 13:31

Naprosto tragické komentování, vůbec neví o čem mluví, než aby byla chvilka klidu, ticha, tak kecají naprosté blbosti. Nezlobte se na mě, ale poslouchejte chvíli ;)
includes
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků