Horákovi

Česká televize, TV Nova, kabelovky a ostatní

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod hotspot 8. 2. 2007 14:31

Vcera jsem to na chvili pustil, zrovna se tam resilo jestli je nejakej Johny bisexual nebo gay, trapila se tim cela hospoda... Po par minutach se tam zas usmirovali dva kluci okolo dvaceti a bavili se pritom jak sedmileti fakani... Radsi jsem to prepnul na ten cajdak z 80. let s Tomem Cruisem...
"It is better to keep your mouth closed and let people think you are a fool than to open it and remove all doubt." - Mark Twain
hotspot
Přeborník

Odeslat příspěvekod biker 8. 2. 2007 17:50

co tak sleduju z okolí, tak se na to koukaj akorát patnáctky slintající po Kubovi Prachařovi :))))
biker
Čtenář

Odeslat příspěvekod Europe Men 27. 9. 2009 21:41

Bezi v nedeli, repriza. Je to dle me pohodovy serial, slusne herecke obsazeni a hlavne zadne vulgarismy, atd. Podivejte se na programove schema ceskych TV. Same kriminalky, vrazdy, a to prakticky od dopoledne do noci. Me se Horakovi libi, muj nazor.
Europe Men
Čtenář

Odeslat příspěvekod Dj Smolíček 28. 9. 2009 22:34

tak vam nevim, ale dneska jsem na markize videl 2.dil serialu : prvni krok a zda se mi ze je to navazujici cykl na velmi uspesny serial : HORAKOVI . hraji tam i stejni herci...
36°
Dj Smolíček
Návštěvník

Odeslat příspěvekod snowboarder 29. 9. 2009 00:04

Akorát, že Horákovi byl projekt ČT a První krok je projekt majitele Novy.
::: Vyzkoušejte aplikaci SuperFórum pro Android http://goo.gl/3OyV6 :::
snowboarder
SuperDatel 2009

Odeslat příspěvekod Hansol58231 14. 2. 2010 01:13

Tučňák píše:
Lexx píše:A mně se to líbí :lol: Asi jsem divnej... :-D-/quote]

Tak sme dva, mě se to taky líbí :D

Tři. já to taky sleduju.
Tenhle a Výprávěj semi líbí to jsou jediné 2.české seriály(natočené v nedávné době) které skutečně sleduju.
Hansol58231
Návštěvník

Předchozí stránka