Který pořad v TV zrušit?

Česká televize, TV Nova, kabelovky a ostatní

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod adams 26. 11. 2006 04:44

112. To je koncentrát toho nejhoršího z televizních novin, a to mi leze na nervy asi nejvíc, byť se to schovává za ódy na práci záchranářů a policajtů.
-
adams
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vizitix 26. 11. 2006 16:43

ally: Tele tele?? proč???

jinak asi taky ty telenoveli...
Unknown Pleasures
vizitix
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tučňák 26. 11. 2006 17:47

Já bych zakázal na nově i primě vysílat jakýkoli sport, protože se ty jejich komentáře nedají poslouchat, ještě že Gambrinus ligu už vysílá Čt :wink:
The choises we make, not the chances we take, determine our destiny
Tučňák
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod rigby 1. 12. 2006 11:01

Zrušit celou televizi. Jenom to ukrádá čas.
rigby
Návštěvník

Odeslat příspěvekod MarkFX 1. 12. 2006 13:10

pravda, pravda.... z českych stanic je v pohodě akurát ČT2, jinak bych všehny zrušil... Teda kromě čt1 v 15:30 když vysílají moje oblíbené Simpsny :-)
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne, Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zas něco říct, ale on zase něco řekne

Mondeo 2.5 V6 > S-Max
MarkFX
Legenda
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Náhlovský Jiří 3. 12. 2006 15:38

Velkou čistu bych udělal na nově, doslova se mi nelíbí jak skreslujou informace všude kde se dá :|
CPU AMD Athlon XP 3200+
Náhlovský Jiří
Čtenář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod xaero 3. 12. 2006 18:43

Česko hledá superstar, Argentinské telenovely .... a ty přiblblý německý seriály
Canon 40D + Canon 50mm f/1,8 II + Canon 18-55mm
xaero
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod r.polasek 4. 12. 2006 01:18

Já bych zrušil celou televizi a nechal bych jen zprávy :) Ostatní je úplně k ničemu.
Nemám rád blbce, primitivy, socany a lidi, kteří nerozlišují I a Y.
r.polasek
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Louis 4. 12. 2006 16:21

Všechno,nic tam neni...
:-)
Louis
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod maty1976 6. 12. 2006 10:51

To Tučňák: Fotbalová liga a ČT: Ano, ale v blbý čas. Opravdu se mi stýká po sobotě ve 14.25. navíc ČT blbě vybírá utkání. (pozn. přestože ČT4 už chytám, termín neděle 20.00 je prostě krajně nevyhovující z několika důvodů, v tuto dobu opravdu nemám chuť sledovat fotbal, snad nejdementnější termín, který existuje, nechápu)
maty1976
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Weslo 6. 12. 2006 13:08

no mě nejvíc točej:Kobra 11,Lost,Ordinace v růžové zahradě,Rady ptáka Votvíráka(Loskutáka)taky Doktor z hor,4 z tanku a pes,kriminálka Miami,24 hodin,jo a úplně mě rozsekává Nemám práci..to je pořad kvůli kterému bych jako nezaměstnaný asi rozdupal televizi
Weslo RepRezent® vegetarián a odpůrce týrání zvířat ©
Weslo
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hotspot 6. 12. 2006 13:12

Vcera jsem zahlid kousek z toho shitu jmenem Posta pro tebe. Nejakej chlapek si po telefonu vylival srdce svy matce ktera jako na povel zacala brecet asi 5 vterin od zacatku hovoru, do toho byla pustena hudba tak, ze pres ni malem nebylo nic slyset. Po pulminute jsem to se smichem prepnul na video...
"It is better to keep your mouth closed and let people think you are a fool than to open it and remove all doubt." - Mark Twain
hotspot
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod marz 6. 12. 2006 15:08

r.polasek píše:Já bych zrušil celou televizi a nechal bych jen zprávy :) Ostatní je úplně k ničemu.i/quote]


Ty jsi taky jen na ty zpravy a na co by ti byla prosim te televize??? to by sis pak mohl najit nekde v archivu, ani vysilat by to nemuseli.....

Ale jinak, taky bych to pekne procistil, hlavne ty telenoveli a porady jako Sedmicka (jestli neco takoveho jeste teda ubec chodi).
I blbci letí vzhůru!!!
Je lépe bojovat holýma rukama, než být poražen při nabíjení pušky. - Kulhánek (Cesta krve)
marz
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ťuhýk 6. 12. 2006 15:25

Sedmicka snad jeste je, ale je to o nicem, zvlast kdyz se to porovna s Moravcem na CT1, nebe a dudy...
Všechno, co v životě opravdu potřebuju znát, jsem se naučil ze Star Treku
Ťuhýk
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod š.ť.á.p.i 6. 12. 2006 17:20

zrušil bych telenoveli..
nokia 5110,3310,3510i,philips530,alcatel756, nokia n-gage,6230i,6630,6233,N73ME,6500slide,N78, 5530xm, 5800xm, C7, lumia 820, LG G Flex2, honor 9, huawei nova 5T
š.ť.á.p.i
Nadšenec
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků