Twin Peaks

Česká televize, TV Nova, kabelovky a ostatní

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod Ledni_Medved 17. 11. 2006 13:40

Je tu nekdo kdo pochopil oc tam kracelo ? :-) ...

co si myslite o cerne ruzi a bilym wigwamu ? :-) ...
i just done´did´dat! Yo Momma sed dat things ya all da´day´a´loooong! Thingies like "dont stop youngstah" ´n "Ya da best .. naaaaaah ... da best younstah" ....

and God stands by me when im saying dat "Ya love ya all" :-D
Ledni_Medved
Nadšenec

Odeslat příspěvekod marek.sedlák 17. 11. 2006 22:19

já jsem to moc nepochopil.
bílý wigvam byl v té jeskyni,ne?
marek.sedlák
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Ledni_Medved 17. 11. 2006 23:54

bily wigvam nebyl v jeskyni .. jak si na to prisel ? :-)

jinak koukam ze ten serial asi neslavi v CZ moc uspechu :-D ...
i just done´did´dat! Yo Momma sed dat things ya all da´day´a´loooong! Thingies like "dont stop youngstah" ´n "Ya da best .. naaaaaah ... da best younstah" ....

Ledni_Medved
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Ally 18. 11. 2006 00:05

Je to skvělý seriál, ale z toho závěru jsem byla poněkud rozčarovaná. Ale uvítala bych, kdyby ho znovu zopakovali.
~ Proti blbosti i bohové bojují marně. Jan Werich
~ Once upon a time ...
~ Pauza: *11.2.2006 - †10.11.2009
Ally
VIP uživatelka

Odeslat příspěvekod Ledni_Medved 18. 11. 2006 00:40

ja ho mam na trech DVD :-) ... takze se na nej kouknu kdykoliv ... a koukam na nej uz moc dlouho ... a pokazdy prichazim na vic teorii :-)

Lynch je proste Lynch :-) ...

Ten zaver byl uzasnej ... ono to ma dost silny opodstatneni (nebo spis i rozuzleni) kdyz se napred shlidne celej serial v rozumny dobe a pak se na to navaze filmem "Twin Peaks: Fire walk with me" :-)

Ledni_Medved
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Ally 18. 11. 2006 00:44

Ale ten film je dějově před tím seriálem, nebylo by lepší tím filmem začít? Pokaždé, když ten seriál vidím, tak vím z toho konce o něco víc, tak možná ještě to párkrát vidět a dojde mi to úplně.
~ Proti blbosti i bohové bojují marně. Jan Werich
~ Once upon a time ...
~ Pauza: *11.2.2006 - †10.11.2009
Ally
VIP uživatelka

Odeslat příspěvekod Ledni_Medved 18. 11. 2006 01:04

ver mi ze nedojde :-D .. nedoslo to zatim nikomu nikdy ;-) ...

prave.. je dejove pred tim serialem ale nejvic je spojenem s koncem serialu :-) ... hlavne kdyz se ve wigvamu setka s leelandem ...

a nejvetsi tajemstvi je pro mne ta kava .. zatim sem neprisel na jeji vyznam ...

Ledni_Medved
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Corly 18. 11. 2006 18:54

Víš co je největší tajemství?
Cooper ho poznal! :wink:
Corly
Návštěvník

Odeslat příspěvekod lílend 18. 11. 2006 21:28

idil ínlámronen sán orp laires íšpeljeN
lílend
Poslední varování

Odeslat příspěvekod Ledni_Medved 20. 11. 2006 13:13

aaa lílend se ozval :-D

Cooper na to prisel .. jenze na co vlastne prisel ?! ... porad premejslim co ma spolecnho kava a wigvam ...

btw : pokud mate nekdo DVD-Ripy ci origo DVD tak v par dilech je videt "vlozenej" snimek - kterej v televizni verzi vzhledem k problematice reprodukce a spatny kvalite tv-ripu neni videt ...

Ledni_Medved
Nadšenec

Odeslat příspěvekod hotspot 5. 10. 2007 17:03

Paradoxne je Twin Peaks JEDINYM Lynchovym projektem, ktery jsem nevidel... Docela me to stve, porad to nemuzu sehnat...
"It is better to keep your mouth closed and let people think you are a fool than to open it and remove all doubt." - Mark Twain
hotspot
Přeborník

Odeslat příspěvekod hotspot 5. 10. 2007 17:15

No prave :( Leda ze by ho zas zacali davat na CT2, kdyz uz, tak to chci komplet...
"It is better to keep your mouth closed and let people think you are a fool than to open it and remove all doubt." - Mark Twain
hotspot
Přeborník