Prison Break

Česká televize, TV Nova, kabelovky a ostatní

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod ewing 16. 9. 2006 11:46

prve dva dieli boli nuda aj pre mna...pockaj dalej. uz som namotal jedneho kamosa. nechce sa mu cakat kym mu o tyzden prinesiem DVDcko tak to odomna stahuje a pozera do druhej rana :D

no inak zase ma tam nastvalo par veci v tych novych castiach...to je proste nonsense co sa tam deje. sak uvidime co bude dalej.
"Imagination is more important than knowledge."
Albert Einstein
ewing
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Fuck8r 16. 9. 2006 12:03

hot_spot píše:Zatim jsem stihl jenom prvni dva dily. Vypada to zajimave, ale nic petihvezdickovyho na tom zatim nevidim...

to je všechno podle vkusu: já bych mu dal ***** a někdo jiný zase jen * , já bych dal zase jen jednu * třeba Červenýmu trpaslíkoj, který je pro někoho jiného zas ten nejlepší seriál na světě ...
A7R4 + 20/40/135 art a FE85.
Fuck8r
Přeborník

Odeslat příspěvekod hotspot 16. 9. 2006 12:07

Fuck8r: No uvidim jak to bude dal, ono i prvnim dilum Lost bych naparil maximalne 5/10... Zajima me jak se bude dej vyvijet, zatim bylo nastineny neco jako konspirace...
"It is better to keep your mouth closed and let people think you are a fool than to open it and remove all doubt." - Mark Twain
hotspot
Přeborník

Odeslat příspěvekod johnnym 16. 9. 2006 21:32

Pro mě je PB jednoznačně ***** seriál. Vtáhl mě neuvěřitelně rychle do děje a nedokázal jsem se od něj odtrhnout. Už máš zhlédnuto vše, co se dá sehnat, teď už jen netrpělivě čekam na úterý, tak mi kamarád přinese novej díl.
"Citliví lidé hudbu milují."
Punk's not dead!
Mac user
johnnym
Nadšenec

Odeslat příspěvekod hotspot 23. 9. 2006 14:06

Dodivana prvni serie. Ten serial mi dost pripomnel 24, dejovy zvraty jsou podobnyho razeni a i atmosferou mu neni nic dluznej... Par dejovych zkratu tu bylo, ale zadny serial neni bezchybny... Ohledne hercu je to rozporuplny, T-Bag a Ambruzzi byli spickovi, ale dva hlavni hrdinove zase nesympaticti... Kazdopadne remeslne vyborne zvladnuty drama, do druhy serie se pustim co nejdriv. P.S. Tancredi mi bylo na konci docela lito...
"It is better to keep your mouth closed and let people think you are a fool than to open it and remove all doubt." - Mark Twain
hotspot
Přeborník

Odeslat příspěvekod johnnym 23. 9. 2006 14:30

Druhá série trochu ztratila na atraktivitě, protože přece jenom ve vězení je to něco jiného. A začíná to být docela roztahané.
Punk's not dead!
Mac user
johnnym
Nadšenec

Odeslat příspěvekod hotspot 24. 9. 2006 19:19

Tak jsem po prvnim dilu druhy serie, zatim to nevypada spatne... Chlapi maji docela slusnyho pronasledovatele a kdyz ke konci zastrelili XXX, docela mi to vyrazilo dech...
hotspot
Přeborník

Odeslat příspěvekod Fuck8r 25. 9. 2006 14:26

mě by zajímalo co se stalo s tím bláznem co ujížděl policii v Ragby-helmě na holčičím kole :D
Fuck8r
Přeborník

Odeslat příspěvekod hotspot 25. 9. 2006 14:45

Mno to je dobra ironie, zrovna tenhle zdrhnul nejdriv :D
hotspot
Přeborník

Odeslat příspěvekod johnnym 25. 9. 2006 18:36

Jo, to mě rozesmálo fakt nejvíc, jak J-Cat zdrhá na tom kole v helmě - asi nejvtipnejší okamžik celého seriálu pro mě.
Punk's not dead!
Mac user
johnnym
Nadšenec

Odeslat příspěvekod hotspot 29. 9. 2006 13:33

Tak v sedmym dile nam udajne nekdo umre (trailer)

Beztak to bude Sucre nebo ten druhej cernoch...
hotspot
Přeborník

Odeslat příspěvekod Fuck8r 29. 9. 2006 13:41

já viděl zatím jen 5. díl ... ale nejhůř na tom byl asi ten černoch (nebo latinoameričan) v Las Vegas na motorce ...

jinak sosám ten 6. díl ale se zFUPlým netem je to strašné :oboze
Fuck8r
Přeborník

Odeslat příspěvekod Fuck8r 1. 10. 2006 19:33

6. díl začel suprově :D ... to jsem se nařáchal -> :lol:
Fuck8r
Přeborník

Odeslat příspěvekod ewing 1. 10. 2006 19:50

a pockaj na ten koniec...uz sa neviem dockat 7 casti tohto uzasneho sci-fi serialu
"Imagination is more important than knowledge."
Albert Einstein
ewing
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Fuck8r 1. 10. 2006 19:55

ewing píše:a pockaj na ten koniec...uz sa neviem dockat 7 casti tohto uzasneho sci-fi serialu

jj, už v úterý tu bude uploadnutá 7

http://www.prison-break.cz
Fuck8r
Přeborník

Předchozí stránkaDalší stránka