ČT4 Sport

Česká televize, TV Nova, kabelovky a ostatní

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod maty1976 17. 8. 2006 21:58

Děkuji za nepříliš potěšující, avšak tušící odpovědi
maty1976
Nadšenec

Odeslat příspěvekod standys 25. 8. 2006 21:20

ČT 4 SPORT sice chytám, ale vůbec mě nenadchla. Čekal něco víc, ale přeci jen nemůžu chtít od veřejnoprávního sportovního kanálu to samé co u komerčního.
standys
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Bungo 26. 8. 2006 08:03

CT4 chytam (kabelovka) a moc se mi libi. Vasnivym "sportsmanum" deporucuju set top box. Vzdyt ho lze koupit v akci v nejakem elektru uz neco kolem tisicovky...
Excuse me, is this the Society for Asking Stupid Questions ?
Bungo
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod maty1976 28. 8. 2006 10:21

Jasně, ale když u nás není digitální signál (ani kabelovka), tak můžu koupit stopadesát set top boxů a nenaladím nic. Údajně se vše pro můj konkrétní případ změní, až začne vysílat digitální vysílač Černá Hora. Nevíte někdo přesně kdy.

Nejvíc mě štvou moderátoři třeba BBS (pardon BBV) nebo Dohráno, když říkají: "mohli jste vidět v našem přímém přínosu České televize", konkrétně třeba včerejší mač Boleslav-Sparta. Ne, nemohli. Kdyby o tom aspoň drželi hubu.
maty1976
Nadšenec

Odeslat příspěvekod JN 28. 8. 2006 10:44

Nebrečte tady socky o nedostupnosti a pořiďte si satelit.
JN
Čtenář

Odeslat příspěvekod maty1976 28. 8. 2006 10:58

A proč bych měl platit navíc? ČT je služba pro všechny. A neurážej.
maty1976
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Michal P 28. 8. 2006 12:54

Nejlepší je že např. BBV jdou současně na ČT 1, ČT 24 A ČT4.
...
Michal P
Přeborník

Odeslat příspěvekod maty1976 30. 8. 2006 11:39

Nehorázně mě dnes naštval v rozhovoru pro deník Sport mluvčí ČT Martin Krafl (antisportovec, homosexuál). Musel jsem mu napsat mail.
Kromě řady zcestných blábolů pravil že je to otázka volby a že kdo chce, ČT4 naladí :tleskani :tleskani :tleskani
Krom toho je mu jedno, že na ČT4 kouká 12.000 lidí, že jim nejde o sledovanost, že pro něj je každé fotbalové fotbalové utkání stejně atraktivní (mezi Příbram-Kladno a Boleslav-Sparta nevidí rozdíl) a od jara chce ČT2 zcela vyčistit od sportu, který bude jen na ČT4.
Tak jo - ať si tam místo toho zřídí týdeník, nebo lépe deník o homosexuálech. To bude nejlepší. Mě je jedno, že je teplý, ale vadí mi, jak může být tiskovým mluvčím ČT takovýto s prominutím blb.
maty1976
Nadšenec

Odeslat příspěvekod includes 31. 8. 2006 12:05

maty1976 píše:a od jara chce ČT2 zcela vyčistit od sportu, který bude jen na ČT4.
includes
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod maty1976 1. 9. 2006 11:01

Hodně jsem byl vytočený, ten mail jsem možná přehnal :D :D (teď mě hodně mrzí, že jsem do toho tahal jeho orientaci, taky jsem blb), nicméně tohle bohužel MYSLÍ VÁŽNĚ. Česká televize, nikoli Krafl, to je pouze mluvčí.
maty1976
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Alexino 1. 9. 2006 13:46

maty1976: aspon ze to uznas, ikdyz to nemeni nic na tom, jaky jsi prizemni clovek, jinak by te to totiz vubec nenapadlo. Co se tyce CT4, neni vinou CT ze nemame jeste v ČR celoplosny TV signal, kdyby to bylo na nich, tak uz tu je davno, takze i v tomto smeru placete na spatnem hrobe. Spis si jdete stezovat na CTU a na ministerstva, protoze diky nim tu CT4ku nechytate. Co se tyce prohlaseni televize, proc by meli vysilat sport na CT2, kdyz maji specializovany sportovni kanal. To je jak kdybyste si poridil k pneuservisu pekarnu ale stejne housky prodaval v to pneu...
Alexino
Čtenář

Odeslat příspěvekod maty1976 1. 9. 2006 14:15

Toto je normální v případě, až bude ČT4 celoplošná, přístupná všem. A na tom trvám i v případě, že budu čtyřku mít. Jinak je to zásah do TRADICE. Vytlačení něčeho, na co je člověk léta pevně zvyklý. Vždyť máme ČT24, tak proč nepřesuneme na ČT24 veškeré zpravodajství.... stejná blbost.

Mimochodem, ČT2 má slušnou sledovanost (já vím, o to nejde a mě už vůbec ne, nicméně dává to přibližně obraz, kolik % lidí to zajímá) prakticky jen u sportovních přenosů - přestože třeba já na na tento kanál koukám velmi často i jindy, rozhodně častěji než na novu
maty1976
Nadšenec

Odeslat příspěvekod dushanski 1. 9. 2006 22:42

maty1976 píše:A proč bych měl platit navíc? ČT je služba pro všechny. A neurážej.r/quote]

:D :D :D ....během pár let pochopíš absurditu tohoto názoru...
nekřič hop, ať ti nepřeskočí...
dushanski
Návštěvník

Odeslat příspěvekod maty1976 1. 9. 2006 23:12

tuším kam míříš, ale těžko...

Totalitu politickou jsme vyměnili za totalitu peněz. Tady se "bojuje proti komunistům", kteří jsou stejně nalezlí v ODS a ČSSD, ovšem finanční diktát je stejný svinstvo, což si málokdo připustí.
Zrovna v mediální oblasti je leccos špatně a je to na dlouhou polemiku.
maty1976
Nadšenec

Předchozí stránka