ČT4 Sport

Česká televize, TV Nova, kabelovky a ostatní

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod maty1976 11. 8. 2006 12:55

Těšil jsem se, až fotbal zmizí z Novy na ČT. Konečně jsem dočkal, a bohužel ale zažívám nemalé zklamání. Patřím k lidem, kteří nemají zatím dostupný signál ČT4 (Ptám se ostatních - Co vy a dostupnost ČT4???). Jsa zvyklý na dva přenosy z fotbalové ligy týdně (sobotní "šlágr" a pondělní dohrávka), musím se smířit s pouhým pondělním přenosem (a zatím mám pocit, že lepší zápasy vysílá nedělní čtyřka-Slavia s Teplicemi i Libercem, zatímco na ČT2 teď bude souboj chudých Příbram-Kladno. - Přece jen mě zajímají především Sparta a Slavie, a jejich zápasy s předními týmy typu LIB, MBO, TEP...). A na přenos na ČT4 se dívá 13.000 diváků...
Má to smysl?? Program ČT v fotbalové lize je kvalitní (skoro až nadměrný vzhledem k úrovni...), co je však platné...pro mě to znamená o přenos méně, a sobotní fotbalové odpoledne mi setsakra chybí...
Další: i kdybych ČT4 v budoucnu chytal, neděle 20:15 je na ligu taky idiotský, nešťastný termín... Sobota odpoledne byla mnohem víc vyhovující, aby se hrálo pod světly, proč ne tedy sobota 20:15. ????? Takhle si nemohu dovolit ani na ČT4kový zápas osobně zajet, když už ho v televizi nevidím...... Né každý je Pražák, který je za půl hodiny na Strahově a stejně tam cestu nenajde...

A to, že na ČT4 dávají i předkola Ligy mistrů s českými týmy, část přenosů z atletiky, atp. to už je opravdu téměř (především ten fotbal) na inzultaci.
Fotbal byl vždycky lidová zábava pro všechny. Teď už je jen pro vyvolené, kteří chytají pro většinu nedostupný program.
maty1976
Nadšenec

Odeslat příspěvekod L.O.T.G. 11. 8. 2006 13:05

No, ted te mozna trosku nastvu: my CT4 mame, ale fotbal nesleduju. Semtam to tam prepnu, ale abych se dival co tam pujde...
Hello losers, bite my shiny metal ass.
Whoever wins... We lose
Přeborník diskuzního fóra Pauza.cz™ :-)
L.O.T.G.
Přeborník

Odeslat příspěvekod maty1976 11. 8. 2006 13:17

Ano, to je k naštvání :D Fakt by mě zajímalo procento lidí, které ČT4 chytá... U nás je problém že tu není ani kabelovka, ani dostupnost signálu...slibují že se dostupnost má zvýšit přes zimu...nevím...
maty1976
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Fuck8r 11. 8. 2006 13:19

... já nevím proč to nevysílaj jako ČT24 na netu !!! :x :x :x
A7R4 + 20/40/135 art a FE85.
Fuck8r
Přeborník

Odeslat příspěvekod Ally 11. 8. 2006 13:19

Hlavně že na ČT4 asi všichni přispíváme z koncesionářských poplatků
~ Proti blbosti i bohové bojují marně. Jan Werich
~ Once upon a time ...
~ Pauza: *11.2.2006 - †10.11.2009
Ally
VIP uživatelka

Odeslat příspěvekod icikus 11. 8. 2006 13:20

ČT4 mám (mám Karvenal).. Dívám se na něj poměrně často, hlavně teď, v době atletiky :) Ale kdy dávaj fotbal prakticky nevím ani na ČT2.. Nesledoval jsem ho moc ani na Nově, větinou jsem jen tak přepínal a když tam byl nějaký fotbal, který mě zajímal, tak jsem se koukl :) Ani nevím, v kolik hodin to na té Nově bylo.. :)
icikus
Návštěvník

Odeslat příspěvekod maty1976 11. 8. 2006 13:34

Fotbalová liga:
do minulé sezony: sobota 14.15 Nova
pondělí 16.30 Prima

nyní: neděle 20.15 ČT4
pondělí 16.30 ČT2 (plus studio, zápas od 17.15)

Jasně, kdo má kabelovku, je vysmátej :D Bohužel do naší obce ještě nedokopali.....
maty1976
Nadšenec

Odeslat příspěvekod icikus 11. 8. 2006 13:38

Ale oni jsou digitální televize, takže stačí koupit nějakej přijímač, ne? Já se v tom nevyznám, jak to je, jen vím, že jsou digitální.. :D
icikus
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Fuck8r 11. 8. 2006 13:40

z poplatků si platíme českou televizi = ČT1 + ČT2 + ČT24 + ČT4

takže nám musej umožnit jejich sledování !!! ... a ne jen ČT1 + ČT2 !!! :x :x :x
A7R4 + 20/40/135 art a FE85.
Fuck8r
Přeborník

Odeslat příspěvekod maty1976 11. 8. 2006 14:08

icikus píše:Ale oni jsou digitální televize, takže stačí koupit nějakej přijímač, ne? Já se v tom nevyznám, jak to je, jen vím, že jsou digitální.. :D /quote]

jasně že ho koupíme, ale až u nás bude dostupný signál...zatím by nám byl k ničemu :(
maty1976
Nadšenec

Odeslat příspěvekod johnnym 16. 8. 2006 12:46

Signál chytam, ale ten večerní čas je k ničemu - rodiče se chtěj koukat na něco jinýho a v pokoji set-top-box nemam, takže mam smůlu.
Naopak se mi líbí to pondělní fotbalové studio. Docela dost se tam člověk dozví.
"Citliví lidé hudbu milují."
Punk's not dead!
Mac user
johnnym
Nadšenec

Odeslat příspěvekod includes 16. 8. 2006 14:25

No, tak na ČT 4 jsem se hodně těšil, ale nakonec do dopadlo takto: ČT4 nemám, mám kabelovku a místo minulého roku vidím 1 fotbal za týden na ČT2, kdežto minulý rok jsem viděl 2, na NOVĚ a na PRIMĚ :x ...
includes
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod maty1976 17. 8. 2006 10:47

1) Vnímám to stejně smutně jako includes, navíc na ČT4 zatím dávají lepší zápasy než na ČT2 (Slavia-Teplice,Slavia-Liberec), zatímco na ČT2 Příbram-Kladno :((( Když už, tak měl zůstat sobotní termín a šlágr kola na ČT2 a v pondělí čtyřka (kterou bych mohl shlídnout někde ve městě v baru po práci, chtěl bych-li). Doufám že Sparta-Slavia nebude na čtyřce.
Jinak termín v neděli po osmé večer pokládám obecně za nešťastný. Bohužel díky nedostatečnému spojení nemůžu potom zápasy Slavie vysílané na čtyřce navštívit ani jako divák.

2) Až si budu chtít pořídit set-top-box, bude potřeba pro každou televizi zvlášť? Zhusta doma využíváme dvě televize (každá v jiném patře) se společnou anténou. 1 set-top-box, 1 anténa, 2 televize, nelze?
maty1976
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Ally 17. 8. 2006 12:22

Pokud vím, tak set-top-box potřebuješ ke každému televizoru. Už mi manžel sdělil, že musíme koupit 3.
~ Proti blbosti i bohové bojují marně. Jan Werich
~ Once upon a time ...
~ Pauza: *11.2.2006 - †10.11.2009
Ally
VIP uživatelka

Odeslat příspěvekod Michal P 17. 8. 2006 13:11

maty1976 píše: Až si budu chtít pořídit set-top-box, bude potřeba pro každou televizi zvlášť? Zhusta doma využíváme dvě televize (každá v jiném patře) se společnou anténou. 1 set-top-box, 1 anténa, 2 televize, nelze?,/quote]

Lze pokud ovšem na všech televizí chceš sledovat stejný kanál. Z set-top-boxu lze ve většině případů na výstupy dostat jen jeden program, přepínání se provádí přímo na něm.
Michal P
Přeborník

Další stránka