Úroveň našich televizí

Česká televize, TV Nova, kabelovky a ostatní

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod Tommy11 29. 6. 2006 16:41

Co si myslíte o úrovni našich médií a to zejména televizí :?: :?: :?:
Tommy11
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mae-geri 29. 6. 2006 17:30

No, jak kdy... Obcas maji dobre programy. Ale vadi mi, ze nedodrzuji casy, co jsou v TV programu. Na komercnich TV je moc reklam (to je sice pochopitelne, ale stejne me to stve). Jinak obcas nechapu, podle jake kategorie divaku ten program sestavuji... Podle me je tam spousta blbosti.
"V dlouhém období jsme všichni mrtví." J.M. Keynes
mae-geri
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tommy11 29. 6. 2006 17:47

Podle mého taky, nejlepší jsou ty ,,pořady'' od 20:00 a pak daj hezkej film až třeba od 10. Nevim nevim.. :pozor2
Tommy11
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mae-geri 29. 6. 2006 17:50

Tommy11 píše:Podle mého taky, nejlepší jsou ty ,,pořady'' od 20:00 a pak daj hezkej film až třeba od 10. Nevim nevim.. :pozor2r/quote]

To je presne ono. V osm vecer tam daji nejake kraviny a film az nekdy pozde. A pokud clovek rano musi vstavat, tak se proste divat na ty dobre filmy nestiha...
mae-geri
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kodl 29. 6. 2006 18:04

Ja si nestezuju. Na CT24 davaji zpravy a jinak je mi to ukradeny. Nekoukam, nenadavam...
Jsem z Plzně, tak hádejte co piju ...

"Může se vám to nelíbit, můžete s tím nesouhlasit… ale to je tak asi všechno, co s tím můžete dělat." Jára Cimrman
kodl
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tommy11 29. 6. 2006 18:36

Taky názor :lol: :lol:
Tommy11
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Rose Red 30. 6. 2006 17:51

Tak ve všech médii je aktuální zpráva, že Pavel Zuna dnes odmoderuje poslední noviny a zítra tedy v sobotu bude už nezaměstnaný a na noviny se spíš bude dívat. Dále ve všech magazínech si Pavel Zuna stěžuje na nové vedení novy a na jejich management.

Kdybych byl majitelem NOVY a přímo jejím ředitelem udělal bych takové citelné revoluční kroky,že by to sám divák poznal přímo z programu. Nejrpve bych se rozkoukal po televizi, vzal bych si do ruky propisku a papír a začal bych se škrtáním nákladů. Mne by v první řadě šlo o nízskorozpočtovou a nízskonákladovou televizi, nechci žádného otesánka.
Televize veřejné služby může být vysokorozpočtová a vysokonákladová, ale soukromá televize musí šetřit nikoliv plýtvat penězi. Dále bych provedl postupně tyto kroky
1) Snížení počtu zaměstnanců o 30 %
2) Změnu ve zpravodajství a v publicistice -> to znamená, že bych výrazně zkrátil vysílání televizních novin a změnil bych délku vysílání. Místo tradičního 20 minutového vysílání TV novin bych snížil délku na 5 minut, dále bych zavedl 5 minut zpravodajství pro sport a počasí. Dohromady by každý den nova vysílala televizní zpravodajství v délce 15 minut místo současných 30 minut.
Rovněž bych v publicistice udělal změny takové, že bych zrušil tyto pořady. Sedmička,Na vlastní Oči, Občanské Judo,Střepiny,Víkend,Koření a zavedl bych pouze jeden publicistický pořad který by reflektoval pořad Na vlastní oči, Občanské Judo. Tento pořad by trval přesně 60 minut. Dále bych citelně snížil stav moderátorů televizních novin. To znamená, že místo dvou moderátorů by zprávy četl jenom jeden moderátor tak jako u Sportu a Počasí.
Rovněž bych zrušil politický pořad s politiky Sedmička, protože to nereflektuje názory diváků. Podle mne politické pořady spíše patří politikům pro jejich self promotin než aby sloužil divákům a k utváření jejich názorů.
3) Zrušil bych výrobu veškerých zábavných pořadů
4) Zrušil bych výrobu a českou seriálovou tvorbu
5) Místo českých seriálů bych se snažil nabízet divákům americké úspěšné seriály jako například LOST, 24 hodin,ALIAS nebo Prison Break které jsou úspěšné a ostatní seriály,které teď se vysílají a trhají v USA rekordy ve sledovanosti.
6) Dále bych pro mládež v odpoledních hodinách místo telenovel vysílal americké filmy a seriály pro Teenagery jako například seriály Smallville, Roswell, O.C.,nebo australské seriály ze školního prostředí.
Dále bych pro děti a mládež zavedl v odpoledních hodinách obdobný diskuzní pořad který je vysílan jednou za čtrnáct dní a to pořad Česke Televize Tykadlo nebo podobný pořad s obdobným názvem třeba zrušený pořad Áčko.
7) Dále o sobotách a nedělích by na programu NOVY neměli chybět oblibené americké seriály jako seriály Dallas,Dynastie,Melrose Place,Beverly Hills.
Rovněž jsem pro pětiletou pauzu ve vysílání kr.seriálů jako Colombo,Profesionálové, Jack a Tlusťoch, Dampcey a Makepeacová nebo třeba seriál To je vražda napsala.
Co se týče vysílání pořadů v PRIME_TIME místo tuctových zábavných pořadů a českých seriálů bych do 22 hodiny nechal vysílat úspěšné americké seriály,které mají vysokou sledovanost, tyto seriály by se vysílali 1x neb 2x týdně jako seriály např. 24 hodin, Alias,LOST, PB,atd.
Jako šéf televize bych trval na obnovení erotického talkshow pořadu, který by se vysílal jednou týdně vždy po 23.hodině a měl by to být obdobný pořad Peříčko. Dále bych každý den o půlnoci vysílal kvalitní erotickou seriálovou a filmovou tvorbu,která se ještě dosud v českých zemích neobjevila a vysílá se úspěšně v Německu,USA.
Dále bych změnil vysílání kvalitních amerických filmů,hororů, které se dnes bohužel vysílají až kolem půl noci, tyto filmy bych posunul blíž k PRIME-TIME tak kolem 21 až 22. hodiny. Rovněž jako šéf televize bych provedl ještě další změny. Místo pořadu Volejte novu bych opět zavedl pořad Volejte řediteli. Byl by to úplně jiný pořad než ho známe z dob, kdy na NOVĚ vládnul V.Železný. Byl by to víc otevřený pořad o televizi.
A jako poslední krok který bych udělal by bylo jedno nepopolární opatření. Všem zaměstnancům NOVY včetně šéfproducentů a šéfredaktorů nebo těch zaměstnanců, kteří mají nějakou řídící funkci například ředitel programové oddělení, ředitel výroby, bych na dobu 3 let zmrazil platy a naopak manažerům a generálnímu řediteli televize bych naopak zvednul plat, kterou pobírají šéfové a manažeři v USA, UK, Austrálii nebo v Kanadě.
Například měsíční plat ředitele by byl až 300 tisíc korun, ostatní manažeři kolem 150 až 250 tisíc korun.
Šéfové a ředitelé na nižších úrovní by měli mít platy od 80 do 100 tisíc korun. Ostatní zaměstnanci kteří nemají žádnou řídící funkci například redaktoři, zprávaři nebo moderátoři by měli mít plat balancující na hraně 50 tisíc korun. Naopak úklízečky, vrátní, nebo telefonistky by měli mít plat kolem 20 tisíc korun.
Rose Red
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tommy11 30. 6. 2006 18:04

Myslíte, že to myslí vážně?
Tommy11
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mbing 30. 6. 2006 18:11

Horory třeba v 20:00, ROFL! Nevím jak pro koho jsou zmiňované americké seriály oblibené.
Nemám problémy s alkoholem, mám problémy bez něj.
mbing
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dom1n1ck 21. 7. 2006 20:40

Zajímavě nepoužitelná vize.
dom1n1ck
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Ally 4. 8. 2006 05:57

Tak včera mě Nova dorazila. Myslela jsem, že přes 20 minut zpoždění pořadů je možné jen ne Primě. A zatím už tato móda dorazila i na Novu. Si z nás snad dělají p*del.
~ Proti blbosti i bohové bojují marně. Jan Werich
~ Once upon a time ...
~ Pauza: *11.2.2006 - †10.11.2009
Ally
VIP uživatelka
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pavel Mareš 4. 8. 2006 10:18

Jelikož televizi moc nestíhám,tak je mi to jedno.Snažím se ale nepropásnout Zprávy 19-20,Autosalon a Černé ovce.

Ale myslím,že za ty zpoždění by televize měly dostávat pokuty jako blázen.To pak nemusej psát televizní program.
Pavel Mareš
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hotspot 5. 10. 2007 18:13

Vetsinou si akorat nahravam filmy z Klubu na CT2 (chvalabohu za titulky), jinak to je vsude v 85% naprosta skvara.
"It is better to keep your mouth closed and let people think you are a fool than to open it and remove all doubt." - Mark Twain
hotspot
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod weca 5. 10. 2007 19:36

hot_spot píše:Vetsinou si akorat nahravam filmy z Klubu na CT2 (chvalabohu za titulky), jinak to je vsude v 85% naprosta skvara.


Souhlas, filmy s titulky na jiných TV nejsou k vidění už vůbec.
Daddy´s home!

AC (HC) Sparta Praha & Chelsea FC FAN!
weca
Návštěvník
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků