Co říkáte filmu Zelená Míle

Česká televize, TV Nova, kabelovky a ostatní

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod icikus 25. 6. 2006 21:35

mbing píše:Vždyť už to jednou dávali ne? Btw, jakto, že odpůrci Novy se koukali na Novu?? Hm ...H/quote]

To, že někteří lidi nenávidí Novu (např já :D ) , tak to neznamená, že se na ni nikdy nepodívá ;) Film je dobrej, tak proč se na něm nekouknout na jakýmkoli programu? :D Je přece jedno, jestli bych se na Green Mile díval na Primě, nebo na Nově ;)

Jinak, ten film se mi mooc líbil :D
icikus
Návštěvník

Odeslat příspěvekod game_over 25. 6. 2006 22:15

Fuck8r píše:Zelená míle = drama
Shawshank= drama
Kriminál = drama
Peklo = akční drama

... všechny 4 filmy jsou Áčkový a peklo+kriminál bych určitě nenazýval "průměrný béčkový akčnáky" :lol:

... a srovnával jsem je jako filmy s hlavním dějem ve vězení :wink:=/quote]
to je asi tak to jediný v čem se dají srovnávat ale uroven a zpracování těch filmů jsou někde jinde - máš pravdu svoje hodnocení bych poupravil jsou to mírně nadprůměrný béčkový akcnáky :)
game_over
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Dragonnx 25. 6. 2006 22:17

Viděl jsem to s přítelkyní asi tak od půlky a moc pěkný. Přemýšlím, že si přečtu i knížku.
Neopunk & Emo = my music love
Dragonnx
Návštěvník

Odeslat příspěvekod vizitix 26. 6. 2006 17:03

Zelená míle je super film... Jeden z nejlepších co znám..
Unknown Pleasures
vizitix
Přeborník

Odeslat příspěvekod Fuck8r 26. 6. 2006 17:23

game_over píše: svoje hodnocení bych poupravil jsou to mírně nadprůměrný béčkový akcnáky :)-/quote]

... no tak vidíš :mrgreen: (i když podle mě jsou všechny 4 filmy špičkový)
A7R4 + 20/40/135 art a FE85.
Fuck8r
Přeborník

Odeslat příspěvekod L.O.T.G. 26. 6. 2006 18:51

Sakra, uz to mam tak rok, nekdy bych se na to mohl podivat...
Hello losers, bite my shiny metal ass.
Whoever wins... We lose
Přeborník diskuzního fóra Pauza.cz™ :-)
L.O.T.G.
Přeborník

Odeslat příspěvekod includes 26. 6. 2006 20:19

Super film, viděl jsem ho asi jen 2x, ale vždy se na něj dodívám až do konce, i když má 3 a půl hodiny :lol: ... dojemný i když na takovéto filmy moc nejsem, Zelená Míle je vyjímka :)
includes
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Rose Red 27. 6. 2006 13:16

Zelená Míle je skvělý film a špatně se na něm podepsala česká distribuce. Já nechápu proč za prvé tento film na DVD nedali nadabované a za druhé, proč distributor ukončil distribuci a tento film není opět v distribuci ? Proč už si ho nemohu na DVD koupit ? Pouze je na VHS, ale já jsem VHS vyškrtl ze svého života. Bohužel na DVD to už neseženu, jenom k vůli debilům jako je Bonton Film, MagicBox, Intersonic, HCE. Takové 3,14čoviny jako King Kong, Letec, Kill Bill dají na DVD do distribuce a takové hodnotné filmy jako Zelená Míle ukončili distribuci.
Stejně tak nemohu na DVD sehnat americkou sérii Ptáci v Trní.
Rose Red
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Kamča72 28. 10. 2006 00:58

Já sem ho viděla jednou půlkua a pak u toho usla, pak mi druhej den v nedorozumění řekla co se stane na konci a od ty doby se mi už na to nechce koukat...
Bon Voyage...
Kamča72
Návštěvník

Odeslat příspěvekod marz 28. 10. 2006 02:30

Ja jsem to videl snad trikrat, ale myslim ze knizka je jeste lepsi, jedna z mala, kterou jsem kdy precetl. Jinak castmi je to hodne utahane a nadstavovane. Ale Tom Hanks tomu dal ten spravny smrnc.
I blbci letí vzhůru!!!
Je lépe bojovat holýma rukama, než být poražen při nabíjení pušky. - Kulhánek (Cesta krve)
marz
Nadšenec

Předchozí stránka