Clever!

Česká televize, TV Nova, kabelovky a ostatní

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod KOSŤA KOSTIČ 28. 5. 2006 21:09

Sledujete tu demagogickou manipulaci a oblbování? Nebo si myslíte, že je to vážně vědecky podložené? :hm
Jsem gastrosexuál, takže mi každá může akorát tak uvařit...
Je lepší mrtvej frajer, než živej sráč?
KOSŤA KOSTIČ
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod christian 28. 5. 2006 21:10

No ja doufam,ze kdyz se to tak jmenuje a jak to prezentujou,ze to snad pravda bude.

A musim rict,ze prinejmensim je to misty divny.
die('Hacking attempt');

Kdo se chce zapojit do alpha testu nové verze aplikace SuperFórum pro Android, napište mi soukromou zprávu.
christian
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ally 28. 5. 2006 21:11

Není, to vajíčko se mi v mikrovlnce za 20 vteřin neuvařilo. A mají tam víc blbých keců. Dvakrát mi to stačilo.
~ Proti blbosti i bohové bojují marně. Jan Werich
~ Once upon a time ...
~ Pauza: *11.2.2006 - †10.11.2009
Ally
VIP uživatelka
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod includes 28. 5. 2006 21:12

Párkrát jsem viděl, ale už nesleduji :wink: ...
includes
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod botepidemic 28. 5. 2006 21:16

este sem to nevidel :oops:
botepidemic
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod KOSŤA KOSTIČ 28. 5. 2006 21:19

Teď tam blafali o fakírech a demonstrovali pokus, že prý když jsou hřebíky rozmístněné do kruhu, tak se meloun napíchne úplně, když do trojúhelníků, tak se napíchne méně a když jsou hřebíky do čtvrce, tak se meloun napíchne nejmíň. Už ta jejich demonstrace byla oblbováním - hřebíky do kruhu byly tak řídce, že by to propíchlo všechno, oproti tomu ty hřebíky do čtverce byly tak hustě, že se do nich logicky meloun nabodl nejméně. A přitom s rozmístněním do kruhu, trojúhelníku, nebo do čtverce to vůbec nesouvisí!
Jsem gastrosexuál, takže mi každá může akorát tak uvařit...
Je lepší mrtvej frajer, než živej sráč?
KOSŤA KOSTIČ
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod a 28. 5. 2006 21:21

vo co go?
a
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod christian 28. 5. 2006 21:23

KOSŤA: To neres.
die('Hacking attempt');

Kdo se chce zapojit do alpha testu nové verze aplikace SuperFórum pro Android, napište mi soukromou zprávu.
christian
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod KOSŤA KOSTIČ 28. 5. 2006 21:26

a píše:vo co go?

o jeden z plnohodnotných pořadů na nově :D
Jsem gastrosexuál, takže mi každá může akorát tak uvařit...
Je lepší mrtvej frajer, než živej sráč?
KOSŤA KOSTIČ
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod gofry 28. 5. 2006 21:29

[quote="KOSŤA KOSTIČ"tTeď tam blafali o fakírech a demonstrovali pokus, že prý když jsou hřebíky rozmístněné do kruhu, tak se meloun napíchne úplně, když do trojúhelníků, tak se napíchne méně a když jsou hřebíky do čtvrce, tak se meloun napíchne nejmíň. Už ta jejich demonstrace byla oblbováním - hřebíky do kruhu byly tak řídce, že by to propíchlo všechno, oproti tomu ty hřebíky do čtverce byly tak hustě, že se do nich logicky meloun nabodl nejméně. A přitom s rozmístněním do kruhu, trojúhelníku, nebo do čtverce to vůbec nesouvisí!r/quote]
To, že boli do kruhu, trojúholníka alebo do štvorca malo slúžiť iba k tomu, aby sa dalo nejak rozumne vyjadriť, ktorú možnosť si "súťažiaci" vybrali. Nikde predsa netvrdili, že to má vplyv na to, či sa melón napichne viac alebo menej a na konci predsa aj vysvetlili, že menej sa napichne melón tam, kde sú klince hustejšie, nie tam, kde sú v nejakom špeciálnom tvare.

Jediný problém by som videl v tom, že na klince v kruhu bol melón zhodený z väčšej výšky. (Ale aj keby z rovnakej, tak výsledok by to nezmenilo, takže je to jedno)
gofry
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kodl 28. 5. 2006 21:33

Uz proto ze to je na Noe to pro mne pozbyva vyznamu...
Jsem z Plzně, tak hádejte co piju ...

"Může se vám to nelíbit, můžete s tím nesouhlasit… ale to je tak asi všechno, co s tím můžete dělat." Jára Cimrman
kodl
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod KOSŤA KOSTIČ 28. 5. 2006 21:34

kodl - tak tak...
Jsem gastrosexuál, takže mi každá může akorát tak uvařit...
Je lepší mrtvej frajer, než živej sráč?
KOSŤA KOSTIČ
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod myndel 29. 5. 2006 14:33

ad. melouny - potom to uvědli na pravou míru, když ta moderátorky řekla počet hřebíků, který tam je.

ad. pořad - občas na to koukám, je to se vvším všudy okopírovaný Brainiac z Discovery (netvrdím, že Brainiac je originál), například ty telefony co zapalují karavan - to bylo do posledního detailu vzatý z jednoho dílu, který jsem náhodou viděl. Taky vzali karavan, polili benzínem a nevyhodil to ani telefon, ani hudba, ale někdo, kdo to vzal drátem odjinud.

Ale jinak si myslím, že je to docela dobrý relax, z nováckých estrád je to jediná, na kterou jsem schopen se dívat....
myndel
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Samuel Gordon 29. 5. 2006 14:35

Pridavam se k ackovi :eh
MacBook 13" Late 2008 :: Core 2 Duo 2GHz :: 4GB 1067MHz DDR3 :: nVidia GeForce 9400M 256MB :: Intel 320 120GB SSD :: WD Black 320GB HDD :: Mac OS X 10.7 Lion
Samuel Gordon
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mývalice 29. 5. 2006 19:07

Pro Áčko a Samuel Gordon :wink: ... Clever.
Selhaly-li všechny pokusy, je načase si přečíst návod.
Mývalice
Legenda fóra Pauza
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků