SuperStar 3, co vy na to?

Česká televize, TV Nova, kabelovky a ostatní

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod includes 22. 11. 2006 00:21

tOplOaDer píše:Ale ten "Já takovouhle pout na kolech nechci" ma taky dost... bude to battle =))/quote]

Jo, toho si pamatuji proto, že ho do soutěže přihlásil kamarád, že prý umí zpívat :D ... a on neuměl ani pomalu mluvit :mrgreen:
includes
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod MarkFX 22. 11. 2006 07:42

Ja sem to nikdy nesledoval ani nesleduju, sice vím že tu první vyhrála A. Langerová, kdo vyhrál tu druhou vubec nevim ( ani jestli kluk nebo nějaka holka) a až tedka tu na foru sem zjistil že už je nějaky třetí kolo..... no to je mazec...
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost...

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne.. Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zase něco říct, ale on zase něco řekne.

Mondeo 2.5 V6
MarkFX
Legenda

Odeslat příspěvekod lílend 24. 11. 2006 22:01

Víš kdo vyhrál 2 serii??????????????????koukni na zničenej barák,kde jsou kradeny věci,bordel..............................
lílend
Poslední varování

Odeslat příspěvekod MarkFX 25. 11. 2006 20:07

lilend: furt nevim.... nějaka cigina??
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost...

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne.. Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zase něco říct, ale on zase něco řekne.

Mondeo 2.5 V6
MarkFX
Legenda

Odeslat příspěvekod lílend 26. 11. 2006 20:38

Jsi chápající ano mám na mysli cigoša Horvát.
lílend
Poslední varování

Odeslat příspěvekod ConPower 26. 11. 2006 21:10

No počkat, pokud vím, tak Horváth je normální spořádáný slušný člověk.. Není dobré házet všechny Romy do jednoho pytle, i když i já tuto menšinu moc v lásce nemám a vím, že většina je "špatná". Horvátha k nim ale nepleť.

A ještě něco: SS nesleduju, a už vůbec nejsem fanda Vlasty Horvátha, nicméně v tomhle jsem se ho musel zastat.
ConPower
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Rose Red 28. 11. 2006 21:48

Lidi,mne se vůbec nelíbí způsob vyřazování,začínám mít silný pocit,že se jedná o podvodnou habaďůru,že v tom vyřazování mají prsty samí porotci. Tak třeba včera,jak je možné,že všichni se shodli na tom,že vypadne Ševčík a ejhle vypadl. Jak je možné,že každý týden se střídá vyřazování, kluk,holka,kluk, není to snad známka toho,že to vyřazování je podvodné či nějaký skrytý zájem,aby ve finále byl pak Holka,Kluk a vyhrála to holka ?
:pozor2
Rose Red
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Michal P 29. 11. 2006 07:31

Já bych v tom habaďůru nehledal, oni narozdíl od nás mohou mít informace jak dopadla minulá hlasování.
...
Michal P
Přeborník

Odeslat příspěvekod rigby 1. 12. 2006 10:57

Vždyť je to jedno. Stejně vypadnou všichni kromě jediného vítěze. A možná že každý z nich natočí svou solovou desku a bude se objevovat na stánkách bulváru a každý ho bude nazývat celebritou. Jsem vážně zvědav, který z nich se bude opravdu zabývat hudbou, k čemuž dostali velkou šanci. A v minulosti ji využil snad jen Petr Bende, což je dosud jediný velký vítěz všech českých superstar, který svou hudební tvorbou zastínil skutečné vítěze.
rigby
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Bulvární novinář 3. 12. 2006 13:23

Soutěž Česko hledá superstár vyhraje slečna Zemanová.

Právě se mi podařilo ulovit solokapra,bohužel můj zdroj chtěl zůstat v anonymitě,který se pohybuje právě kolem této soutěže.Prozradil mi,že vyřazování v jednotlivých kolech není podvod,ale naschvál,tedy aby ve finálovém kole zůstal kluk+holka. Dále mi potvrdil,že hlasování je regulérní,avšak každý týden musí vypadnout kluk+holka+kluk. Jestliže nyní vypadl Martin Ševčík,další vyřazovácí kolo se zaměří na slečny.Tudíž hlasovací systém vypne přepočítávání hlasů u kluků a zaměří se na holky. Tedy jestli vypadne Zemanová nebo Leona Černá.

A jak to tedy bude vypadat s vyřazováním ?

Zítra ve vyřazovacím kole skončí Leona Černá,zbyde tedy Drda,Zemanová,Spilka. Další týden vypadne Drda, a finálový duel si mezi sebou rozdají Spilka se slečnou Zemanovou.

Mám zprávy od jednoho astrologa a důvěrného člověka,zabývající se výkladem karet budoucnosti a ten mi jednoznačně potvrdil,že třetí řadu soutěže Česko hledá superstár vyhraje slečna Zemanová,která svede poslední bitvu s Davidem Spilkou.
Investigativní novináři neexistují.
Bulvární novinář
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Koby 3. 12. 2006 14:07

bulvární novinář: Takže tvuj nejmenovaný zdroj je astrolog? :D PO přečtení prvních pár vět jsem si chtšl vsadit, ale ted už ne :) Seš vtipnej..
Mazda MX5 NC1 2.0i expression - Bilstein podvozek, samosvor LSD, 6kvalt, xenony, Bose sound, Keyless systém, kůže + výhřev atd.. = opravdová RADOST Z JÍZDY
Koby
Návštěvník

Odeslat příspěvekod iwigirl 3. 12. 2006 14:09

Koby: pamatuješ si na hvězdu pauza.cz- Harryho Pottera?..... takže asi tak :)
iwigirl
VIP uživatelka

Odeslat příspěvekod includes 3. 12. 2006 15:06

Bohužel můj zdroj chtěl zůstat v anonymitě :lol: ... Harry Harry...
includes
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Koby 3. 12. 2006 15:12

Takže to je starej Harry Potter jo? :D No, tak ještě že ste mi to řekli :) Už sem moc nechodim, tak envim. Každopádně bych dal BAN
Mazda MX5 NC1 2.0i expression - Bilstein podvozek, samosvor LSD, 6kvalt, xenony, Bose sound, Keyless systém, kůže + výhřev atd.. = opravdová RADOST Z JÍZDY
Koby
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Michal P 3. 12. 2006 16:30

Proc ho BANovat kazdy rozumny clovek se nad tim pousmeje, jinak osobne si myslim ze to ta Zemanova vyhraje. Jinak je jedno kdo to bude Savka taky nevyhral a uchytil se.
...
Michal P
Přeborník

Předchozí stránkaDalší stránka