SuperStar 3, co vy na to?

Česká televize, TV Nova, kabelovky a ostatní

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod christian 23. 8. 2006 18:45

Uz to zacalo?
die('Hacking attempt');

Kdo se chce zapojit do alpha testu nové verze aplikace SuperFórum pro Android, napište mi soukromou zprávu.
christian
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ally 23. 8. 2006 20:07

Teď v neděli to začne.
~ Proti blbosti i bohové bojují marně. Jan Werich
~ Once upon a time ...
~ Pauza: *11.2.2006 - †10.11.2009
Ally
VIP uživatelka
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod includes 27. 8. 2006 20:52

Jej, tak jsem se koukal na kousek a někteří lidé, co se tam přihlásili, potěž pán bůh...
includes
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod christian 27. 8. 2006 20:55

Taky sem to videl a ti exoti na konci stojej za to.
die('Hacking attempt');

Kdo se chce zapojit do alpha testu nové verze aplikace SuperFórum pro Android, napište mi soukromou zprávu.
christian
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod includes 27. 8. 2006 21:00

Jak se jmenoval ten jak zpíval 3 čuníky? Ernesto? Nebo jak? :mrgreen: ...
includes
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod van vren 27. 8. 2006 21:07

tak sice sem superstar neviděl, ale kámoš mi poslal toho jak "zpíval" ty Rammmsteiny .... jestli je tam takovejdlech lidí víc tak se na to snad i začnu koukat, protože takhle sem se už dlouho nezasmál
be obscene... be be agressive
van vren
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ally 27. 8. 2006 21:07

Stačilo mi dnes pět minut a měla jsem dost.
~ Proti blbosti i bohové bojují marně. Jan Werich
~ Once upon a time ...
~ Pauza: *11.2.2006 - †10.11.2009
Ally
VIP uživatelka
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod christian 27. 8. 2006 21:20

To se musis vzdycky tesit na konec na to nejlepsi.
die('Hacking attempt');

Kdo se chce zapojit do alpha testu nové verze aplikace SuperFórum pro Android, napište mi soukromou zprávu.
christian
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod icikus 27. 8. 2006 21:21

Četl jsem, že to dneska má žačít, ale ani jsem se neplánoval dívat se :) První série mě docela zaujala, díval jsem se (sice až na to finále nebo co, těch 10..) docela pravidelně.. Druhá už ani tak moc ne.. Nemám rád toho Vlastu, zpívá podle mě až moc.. Takový.. nevím, přijde mi, že Aneta je mnohem lepší zpěvačka, on mě nijak nezaujal (nejsem rasista :) ) . U třetí se možná občas na těch pár posledních dílů kouknu, jestli tam není nějaká pěkná holka, co by uměla dobře zpívat :D
icikus
Návštěvník

Odeslat příspěvekod petriks-x 27. 8. 2006 21:33

includes: jj, Ernesto :D
petriks-x
Návštěvník

Odeslat příspěvekod includes 28. 8. 2006 08:26

petrix píše:jj, Ernesto :D


Tak je to on. Podle mě, ten člověk je na ústavní léčbu, já ho někde potkat tak se ho bojim, např. jak při příchodu poroty do budovy skočil na Hejmu nebo jak Klezlovi na otázku: "Víte, že jste v pěvecké soutěži?" Odpověděl: "Jasně, vo*e" ... když se na něj ještě podívám, jak se chová atp., tak podle mě mu nedali ani občanku :lol: ...
includes
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod petriks-x 28. 8. 2006 11:15

Třeba má papíry na hlavu
petriks-x
Návštěvník

Odeslat příspěvekod maty1976 28. 8. 2006 11:47

Jedinej člověk, co vylezl ze Superstar a za něco stojí, je Gába al Dhábba. Aneta opravdu NE, je mnohem méně zajímavá zpěvačka než Gába, a srovnání Anety L. s Lucií Bílou se už úplně musím smát. Asi jako srovnání Sparty s Barcelonou.

Jinak mě tu pobavili ti naříkači nad tím, že zrovna v neděli zívají nad televizním večerním programem. Myslím, že zrovna v neděli bývá na všech čtyřech kanálech (a to nemluvím o mě nedostupných programech v čele s fotbalovým přenosem z naší ligy, což je nejzákladnější) většinou poměrně zajímavý program - kolikrát jsou spory, na co se dívat. Naopak tradičně nejslabší bývá čtvrtek.
maty1976
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod fales 28. 8. 2006 20:21

Cesko hleda superstar 3 uz me prijde fakt trapny, neco jako vyvoleni 3. Kdytz to bylo novy (cesko hleda superstar 1) tak se na to dalo divat ale kdyz uz je to potreti tak to se fakt neda, maximalne hvezdnou pechotu u ktery se clovek zasmeje :lol: :lol:
fales
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ally 29. 8. 2006 16:15

Už je toho moc. Jednička byla fajn, protože to bylo něco nového. A aby se to chytilo znovu, tak by to chtělo tak minimálně tři roky přestávku mezi tím.
~ Proti blbosti i bohové bojují marně. Jan Werich
~ Once upon a time ...
~ Pauza: *11.2.2006 - †10.11.2009
Ally
VIP uživatelka
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků