SuperStar 3, co vy na to?

Česká televize, TV Nova, kabelovky a ostatní

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod hotspot 19. 5. 2006 13:40

Už druhá řada měla malou sledovanost...
"It is better to keep your mouth closed and let people think you are a fool than to open it and remove all doubt." - Mark Twain
hotspot
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mbing 19. 5. 2006 14:35

Můžou to dávat, ale tak v 24:00, kdy jdu spát, já se na to dívat nebudu :/.
Nemám problémy s alkoholem, mám problémy bez něj.
mbing
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jack O´Neill 19. 5. 2006 14:56

Možná se to někomu bude zdt divné, ale celkem se těším!
Jack O´Neill
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod christian 19. 5. 2006 15:25

Jack: By me zajimalo na co se tam tesis? Uz to je vohrany
die('Hacking attempt');

Kdo se chce zapojit do alpha testu nové verze aplikace SuperFórum pro Android, napište mi soukromou zprávu.
christian
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Harry Potter 19. 5. 2006 20:07

Nechápu proč nadáváte na Superstár ? Ruku na srdce, co je lepší Vyvolení nebo Superstár ? Odpověď nechám na vás, já si odpovím, je to Superstár. Navíc u Vyvolených vidíte jenom lidi, kteří žerou, pijou, leží konají potřebu, občas plní nějaké úkoly, jsou izolováni od okolního světa, kdežto u Superstár tam jdete do toho, že chcete se prosadit v show businessu, jenom ti co umí fakt zpívat, žádná Dajdou , ale fakt jen ti co mají na to, mohou být dobrými zpěváky, podívejte se na Anetu Langerovou, copak někdo pochybuje že umí zpívat ? Superstár na rozdíl od vilových reality show je víc živější, akčnější a účastníci nejsou tolik psychicky týráni jako u vilových reality show. Navíc Superstár je pěvecká soutěž a chcete něčeho dosáhnout, jenže u vilových reality show chcete jenom ty peníze a za peníze jste schopni udělat ve vile i striptýz. A to je horší než pěvecké soutěže.

Doufám, že vrátí Hejmu, byl lepší, měl jízlivější poznámky a nelezl soutěžícím do zadku jako ten Horáček nebo jak se jmenuje.
Harry Potter
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Peshi 19. 5. 2006 21:42

Nepochybne je Superstar prospesnejsi, nez ony zminovane vilove reality show, decka alespon jdou za svym cilem a snazi se neceho dosahnout. Druhy strana mince je to, ze se obcas z finalistu takovychto soutezi stanou namysleni frackove, kteri si mysli, ze jim patri svet a kdyz se objevili parkrat na obrazovce a par lidi jim poslalo hlasy, budou mit do konce zivota vystarano. Prvni rada mela smysl a chytla me, jenze jak se rika, vseho s mirou. Treti rada uz bude ponekud nezazivna, bude to jen tovarna na nove zpevaky, kteri si zkusi, jake to je byt slavny a po par mesicich upadnou v zapomeni.
Peshi
Návštěvník

Odeslat příspěvekod hotspot 20. 5. 2006 12:01

Superstar je vůbec továrna na rychlokvašky... odříkal by mi někdo z hlavy alespoň 5 finalistů ze Superstar II? Ani pes po nich neštěkne...
"It is better to keep your mouth closed and let people think you are a fool than to open it and remove all doubt." - Mark Twain
hotspot
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod christian 20. 5. 2006 13:05

Jenom Langerova plni noviny svymi vystrelky jinak o nikom jsem nic neslysel..
die('Hacking attempt');

Kdo se chce zapojit do alpha testu nové verze aplikace SuperFórum pro Android, napište mi soukromou zprávu.
christian
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Adam Bernau 20. 5. 2006 14:05

ally píše:To snad ne. Třikrát a dost!!!!!!!!!!!/quote]

no tady v Norsku uz je to nejmin sesta sedma serie. Tolik tady asi maji i Big Brothera. No vubec tech reality show je tady v TV hodne. Jedna me ale docela zaujala. Bylo to o nejvetsiho loosera, na zacatku nastoupilo xx tlustych lidi. A do finale prisli vsichni neuveritelne hubeni - fakt mazec a makacka.
A pak tady maji jeste jednu norskou reality a ta se oehrava na farme ... pry je to dobre.
Adam Bernau
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ally 20. 5. 2006 15:22

2hot_spot - Janika Kolářová, Vlasta Horváth, Petr Bende, Gába Al Dhába, Míša Nosková, Michal Foret, Michal Hudček (a to sem to moc nesledovala, ale před upoutávkama a tiskem neutečeš.) - ale po všech se v podstatě slehla zem.



2Adam Bernau - Z té farmy by to mohlo být zajímavé
~ Proti blbosti i bohové bojují marně. Jan Werich
~ Once upon a time ...
~ Pauza: *11.2.2006 - †10.11.2009
Ally
VIP uživatelka
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 2Pix 20. 5. 2006 16:41

Adolf, EVa, Heinrich, Reinhard ... a patej mne nenapada :-D ...
Ďžojn dhe ármy of kočičkas a čičintas.. džojn dhe bradrhůd.. ól jů nýd is tu konvert jour avatar tu a kočička ór čičinta.. Kočičkas and Čičintas strajks bek.. Kočičkas and Čičintas růls dhe vórd .. end ví vil strajk on dhe ívl činčilás end kil dhem ól !
2Pix
Přeborník

Odeslat příspěvekod Náhlovský Jiří 31. 5. 2006 19:51

Bude úplně přesycenej trh těma "hvězdama"
Dalšího rappera Isssa. :pozor2
CPU AMD Athlon XP 3200+
Náhlovský Jiří
Čtenář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ladislav Beneš 2. 6. 2006 14:39

SuperStar 1 - vpohodě
SuperStar 2 - nic moc, ale ještě to ušlu
SuperStar 3 - stále stejný stereotyp

podle mě teď se hodně lidí bude snažit o to, dostat se do hvězdné pěchoty
Moje mašinka
Dell INSPIRON 6400 Core Duo T2300 1.66 GHz, paměť 2048 MB (2×1024 MB) DDR2 533 MHz, pevný disk 80 GB 7200 otáček, grafická karta ATI MOBILITY RADEON X1300 128MB, Bluetooth, Wi-Fi atd.

Omlouvam se za drobné překlepy
Ladislav Beneš
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hotspot 2. 6. 2006 14:46

Jasně, od nás ze třídy to jeden jde zkusit... to bude 100% vymetač hvězdný pěchoty, už se těším...
"It is better to keep your mouth closed and let people think you are a fool than to open it and remove all doubt." - Mark Twain
hotspot
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ladislav Beneš 2. 6. 2006 14:48

my jsme taky s klukama plánovali jí do pěchoty, ale to jsou jen takové plány
Moje mašinka
Dell INSPIRON 6400 Core Duo T2300 1.66 GHz, paměť 2048 MB (2×1024 MB) DDR2 533 MHz, pevný disk 80 GB 7200 otáček, grafická karta ATI MOBILITY RADEON X1300 128MB, Bluetooth, Wi-Fi atd.

Omlouvam se za drobné překlepy
Ladislav Beneš
Návštěvník
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků