Futurama, aneb partička z New New Yorku

Česká televize, TV Nova, kabelovky a ostatní

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod van vren 28. 1. 2007 14:31

jo, titulky k tomu určitě seženeš, mrkni na http://www.titulkykserialum.net tam určitě sou
be obscene... be be agressive
van vren
Nadšenec

Odeslat příspěvekod zamis 28. 1. 2007 14:45

markfx: nevim presne kolik tech dilu mam. mely by to bejt vsechny co zatim vysly. jsou toho dve DVD v mizerny kvalite.

fucker: ty neznas futuramu? to se teda o hodne pripravil...
Když spočítat znáš hromadu svých zisků a na jediný hod vše riskovat, zas po prohře se vracet k východisku a nezavzdychnout nad mořem svých ztrát, pak vítěz na širé jsi zemi.

Já jsem ten člověk, před kterým Vás rodiče varovali.
zamis
Legendární avatar Pauzy

Odeslat příspěvekod marz 28. 1. 2007 14:54

Ja je mam vsechny v dobre kvalite, je toho pet sreii (myslim). A kdo nezna futuramu, tak se nemuze nazyvat fandou Simpsonovych.
BTW: Titulky sezenes urcite uplne vsude, treba:
http://www.volny.cz/subtitlesk5ky/futurama/

2 Fucker: nasel jsem ti hezkou definici toho, co to je Futurama:
Každá epizoda je sci-fi úletem do 31. století, kde se Fry seznamuje se životem na Zemi a hlavní hrdinové objevují nové světy i sami sebe - vždy se však jedná o skvělou zábavu !
Nebo taky na: http://cs.wikipedia.org/wiki/Futurama
I blbci letí vzhůru!!!
Je lépe bojovat holýma rukama, než být poražen při nabíjení pušky. - Kulhánek (Cesta krve)
marz
Nadšenec

Odeslat příspěvekod marz 28. 1. 2007 14:57

A jeste jsem si vzpomel (kdyz mi zazvonil telefon). Ja mam jako vyzvaneni nastaveny song z futuramy. Kazdy urcite zna:
http://ukazto.com/img/futurama.mid
I blbci letí vzhůru!!!
Je lépe bojovat holýma rukama, než být poražen při nabíjení pušky. - Kulhánek (Cesta krve)
marz
Nadšenec

Odeslat příspěvekod MarkFX 28. 1. 2007 15:35

zamis píše:markfx: nevim presne kolik tech dilu mam. mely by to bejt vsechny co zatim vysly. jsou toho dve DVD v mizerny kvalite.

Týjo, ja sem to měl poprvé všechno na 1 DVD + CD, sice hnus, ale dalo se na to koukat... A podruhé sem to měl na 4 DVD, to už je ale zbytečně kvalitní a velký, sic se to muže roztáhnout na celou obrazovku a všechny nápisy v pozadí třeba na domech jdou vidět...

Myslím že tvůj kompromis na 2 DVD je nejlepší, ten bych chtěl... :wink:
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost...

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne.. Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zase něco říct, ale on zase něco řekne.

Mondeo 2.5 V6
MarkFX
Legenda

Odeslat příspěvekod zamis 28. 1. 2007 15:50

no ja nevim, ale ta moje verze neni moc kvalitni. jeden dil ma cca 75mb. radsi bych mel tu lepsi verzi
Když spočítat znáš hromadu svých zisků a na jediný hod vše riskovat, zas po prohře se vracet k východisku a nezavzdychnout nad mořem svých ztrát, pak vítěz na širé jsi zemi.

zamis
Legendární avatar Pauzy

Odeslat příspěvekod MarkFX 28. 1. 2007 16:01

no ale tamty zas mají cca 250MB..
Nevím ale mě prostě víc vyhovovala (dostačovala) ta horší kvalita, a bylo to aj víc šiřitelné mezi kamarády a kamarádky... (prostě 1 DVD)
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost...

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne.. Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zase něco říct, ale on zase něco řekne.

Mondeo 2.5 V6
MarkFX
Legenda

Odeslat příspěvekod naigoto 28. 1. 2007 16:22

Že se nestydíte rozšiřovat Futuramu v takhle špatné kvalitě. Ten seriál si to nezaslouží...
naigoto
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Fuck8r 28. 1. 2007 16:33

můžete mě napsat odkud si tu futuramu sosáte ? (třeba i na SZ ...)

díky
A7i + Sigma 40f1.4 + 135f1.8 a Tamron 28-75f2.8.
Fuck8r
Přeborník

Odeslat příspěvekod zamis 28. 1. 2007 16:37

no treba z DC++, jsou tam vsechny dily i v te lepsi kvalite.

zamis
Legendární avatar Pauzy

Odeslat příspěvekod Zelik 28. 1. 2007 16:39

Když už jsme u toho, tak já jí mam na 3 DVD a v dobrý kvalitě:)
Fucker: Najdeš to na torrentech, DC, všude...
Zelik
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Fuck8r 28. 1. 2007 16:39

já myslel spíš nějakej oficiální (nejlíp CZ) veb (fórum) jako má třeba Prison Break ( http://www.prison-break.cz/ ) ...
Fuck8r
Přeborník

Odeslat příspěvekod zamis 28. 1. 2007 16:41

hmmm, to nevim. fanklubovich stranek to ma spoustu ale ze by nabyzeliy celej serial jsem si nikde nevsiml. ale hledej

zamis
Legendární avatar Pauzy

Odeslat příspěvekod marz 28. 1. 2007 16:46

Tak s ceskym dabingem moc nepocitej :-) A jinak Futuramu najdes urcite vsude, staci jen trochu pohledat. Torrenty (ale pssssst, at to neslysi modi, at nam to nepomazou)...... atd, .....
I blbci letí vzhůru!!!
marz
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Fuck8r 28. 1. 2007 16:53

a pak bude asi problém s titulema - každý RIP je jiný (23,9 ~ 26 FPS) a na každý musí být jiné časování OMG :roll: - no asi si zkusím něco sosnout z těch torrentů a uvidím :) (a co modi ? ... je to veřejně vysílaný seriál = šíření RIPů je naprosto legální :-P )
Fuck8r
Přeborník

Předchozí stránkaDalší stránka