Futurama, aneb partička z New New Yorku

Česká televize, TV Nova, kabelovky a ostatní

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod Ťuhýk 28. 11. 2007 18:41

Jeste nekdy minuly tyden bylo Bender's Big Score snad celé komplet na youtube. Když jsem to chtěl dneska dokoukat, tak už jsem to nenašel...
Všechno, co v životě opravdu potřebuju znát, jsem se naučil ze Star Treku
Ťuhýk
Přeborník

Odeslat příspěvekod Lukasoj 28. 11. 2007 20:22

Já to pochopil hnedka :-D Nejlepší byly první 3 série, to sem chytal záchvaty smíchu :-) 4,5 už bylo horší ale pořád se to dalo. Výbornej seriál :-) Tedka mám na disku ten film, ale na ten se podívám až o víkendu...
Lukasoj
Přeborník

Odeslat příspěvekod MarkFX 28. 11. 2007 20:31

pokud znáte Simpsny a baví vás tak jste to museli pochopit už od začátku a prostě se smát... Ten Matt Groeningův typický humor je tam stejný, akurát ve Futuramě ještě drsnější, více si dovolí drbat svět, americké poměry... :)

K tomu filmu: kamoši už to mají, i s titulky.. tak si to co nejdřív seženu... 8)
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost...

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne.. Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zase něco říct, ale on zase něco řekne.

Mondeo 2.5 V6
MarkFX
Legenda

Odeslat příspěvekod blino 28. 11. 2007 21:52

aktualny film je skvely :wink:

tesim sa na dalsie... no zaroven dufam aj v obnovenie serialu
R.I.P. Baky *16.3.1984 - +25.12.2007

i5 2500K, Noctua NH-U9B SE2, Asus Maximus IV GENE-Z, Asus HD5770 1GB, 2x4GB Corsair Vengeance 1600MHz, Crucial M4 128GB, 850W Enermax Revolution 87+ , Fractal Core 1000
blino
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Lukasoj 29. 11. 2007 20:20

No k filmu. Přišlo mi to jako slabší průměr. Kvalitativně to na první a nebo druhou a nebo třetí sérii vůbec nemá :-( Sem zvědavej na další filmy a doufám že k obnovení seriálu nedojde, jelikož v nejlepší se má přestat ;-)
Lukasoj
Přeborník

Odeslat příspěvekod Fuck8r 1. 12. 2007 16:56

co to :o :shock: ... Futurama film ? ... kde ? ... kdy ? ... linky ! :o
// Michal P: linky? ... tady? ... ses splet! :)
A7i + Sigma 40f1.4 + 135f1.8 a Tamron 28-75f2.8.
Fuck8r
Přeborník

Odeslat příspěvekod marz 2. 12. 2007 09:47

Možná se nespletl, třeba chtěl nějaké takovéto linky:
Kód: Vybrat vše
http://imdb.com/title/tt0471711/
http://www.csfd.cz/film/198177-futurama-benders-big-score/

BTW: Za rok má být další - Bender's big game.
I blbci letí vzhůru!!!
Je lépe bojovat holýma rukama, než být poražen při nabíjení pušky. - Kulhánek (Cesta krve)
marz
Nadšenec

Odeslat příspěvekod MarkFX 2. 12. 2007 11:38

v roce 2008 mají vyjít pré tyto:

* Futurama: The Beast with a Billion Backs

* Futurama: Into the Wild Green Yonder

* Futurama: Bender's Game
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost...

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne.. Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zase něco říct, ale on zase něco řekne.

Mondeo 2.5 V6
MarkFX
Legenda

Odeslat příspěvekod marz 2. 12. 2007 11:53

Jo, tak je to tam opravdu tak, tak o tom jsem ani nevěděl....
Kód: Vybrat vše
http://www.imdb.com/find?q=futurama;s=tt
I blbci letí vzhůru!!!
Je lépe bojovat holýma rukama, než být poražen při nabíjení pušky. - Kulhánek (Cesta krve)
marz
Nadšenec

Odeslat příspěvekod hotspot 22. 12. 2007 14:23

Tak vcera jsem mrknul na Big Score, byl jsem z toho hlavne ze zacatku celkem rozpacitej... Nechce se mi to nejak rozepisovat, vidim to na 6,5/10.

Jinak zaverecna pointa (Lars) byla uzasna, neco takovyho jsem fakt necekal...
"It is better to keep your mouth closed and let people think you are a fool than to open it and remove all doubt." - Mark Twain
hotspot
Přeborník

Odeslat příspěvekod aquarkko 22. 12. 2007 14:45

MarkFX píše:pokud znáte Simpsny a baví vás tak jste to museli pochopit už od začátku a prostě se smát... Ten Matt Groeningův typický humor je tam stejný, akurát ve Futuramě ještě drsnější, více si dovolí drbat svět, americké poměry... :)

K tomu filmu: kamoši už to mají, i s titulky.. tak si to co nejdřív seženu... 8)"/quote]

no, viděla jsem druhej díl a máš pravdu :) já se na to ale teď koukám kvůli angličtině, aby mě Tomková měla ráda, i když vím, že je to zbytečný
Think for your fucking yourself. (Mark Barney Greenway)
aquarkko
Legenda

Odeslat příspěvekod michee 22. 12. 2007 22:22

Tento týden jsem si pustila první díl a hodně mě to zaujalo, ale bohužel mám smůlu - nechtěně jsem si z počítače smazala komplet všechny díly :cry:....
Kick the baboon....
michee
Nadšenec

Odeslat příspěvekod scater 22. 12. 2007 23:18

Zrovna se dívám na - The Cryonic Woman...
Welcome to the world of tomorrow !
D'n'B fan
To my né.To Komunisti.
Nebyl to Descartes, kdo řek: "Jsem to, co jsem!" ?
Ne, to byl Pepek námořník
scater
Přeborník

Odeslat příspěvekod 2Pix 25. 12. 2007 21:38

cryonic woman je asi ten nejdebilnejsi dil hnedka po spanish fry ...
Ďžojn dhe ármy of kočičkas a čičintas.. džojn dhe bradrhůd.. ól jů nýd is tu konvert jour avatar tu a kočička ór čičinta.. Kočičkas and Čičintas strajks bek.. Kočičkas and Čičintas růls dhe vórd .. end ví vil strajk on dhe ívl činčilás end kil dhem ól !
2Pix
Přeborník

Odeslat příspěvekod AliGiro 2. 2. 2008 01:02

vím kde se dá sehnat celý film i s titulkama ale nevím jestli to tady můžu napsat.Radši mi napište SZ.Ale upozorňuju kvalita co se týče obrazu není moc kvalitní
I do not know with what weapons World War III will be fought, but World War IV will be fought with sticks and stones. - Albert Einstein

Life´s a piece of *****
when you look at it
AliGiro
Nadšenec

Předchozí stránkaDalší stránka