Futurama, aneb partička z New New Yorku

Česká televize, TV Nova, kabelovky a ostatní

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod Vencos 11. 10. 2006 18:47

Jo je a velkej... Nemá tak rachlej internet a tolik času
Sex & Drugs & Rock & Roll
Vencos
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tamasha 11. 10. 2006 19:24

No jásněéé Futurama... Já mám bohužel jenim prvních 10 dílů.... Ale stáhnu další.. vypálil mi to bratranec... (Teda syn mojí tety... snad je to bratranec) A já tohle zbožňujůůů!! fakt skvělý mohly by to taky dávat v TV... všechny díly, bych nemusela sthovat... :wink:
// ZMĚNA: Už NEJSEM TAMASHA, ale JSEM NAJJA... Profil (WWW).
Tamasha
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zamis 28. 1. 2007 10:29

je to skvelej serial. mam ted doma asi prvnich sto dilo a postupne to sleduju. nejlepsi je bender- robot alkoholik.
Když spočítat znáš hromadu svých zisků a na jediný hod vše riskovat, zas po prohře se vracet k východisku a nezavzdychnout nad mořem svých ztrát, pak vítěz na širé jsi zemi.

Já jsem ten člověk, před kterým Vás rodiče varovali.
zamis
Legendární avatar Pauzy
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hotspot 28. 1. 2007 11:01

Bender je uz pozdeji nudnej, nejlepsi je samozvanej svudnik Zapp :D
"It is better to keep your mouth closed and let people think you are a fool than to open it and remove all doubt." - Mark Twain
hotspot
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Fuck8r 28. 1. 2007 11:10

kde že to vysílají ? ... v tv programu to není :| (vůbec nevím co to futurama je :wink: )
A7R4 + 20/40/135 art a FE85.
Fuck8r
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hotspot 28. 1. 2007 11:46

V cesku to zadna televize neprevzala a je to nejspis dobre, protoze ten puvodni dabing je perfektni (narozdil od Simpsonu a jak je u nich v Americe namluvenej Bart), urcite si to sezen :)
hotspot
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Zelik 28. 1. 2007 12:08

Futurama je skvělá...Zoidberg je mazák jak svině:D
Zelik
Nadšenec

Odeslat příspěvekod MarkFX 28. 1. 2007 12:20

zamis píše:je to skvelej serial. mam ted doma asi prvnich sto dilo a postupne to sleduju. nejlepsi je bender- robot alkoholik.

Pokud vím tak zatím vydali jenom 6 sérií, to znamená necelých 80 dílů.... Ale už by mohli vydat další řadu, bo tohle je fakt the Best seriál, takže aspon další 100 dílů, to by byla parááda 8)
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne, Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zas něco říct, ale on zase něco řekne

Mondeo 2.5 V6 > S-Max
MarkFX
Legenda
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod marz 28. 1. 2007 12:35

Bohuzel dalsi dily nebudou, protoze to nesklodilo pry takovy ohlas, jak se ocekavalo. Dokonce to nesklidilo myslim ohlas skoro zadny. Nekteri lidi jsou proste vysazeni jen na Sompsonovi a nic jineho, takze kvuli nim dalsi dily nebudou. Je to dobry serial, ale mozna jeste ze skoncil. Vzpomente si na nektere jine serialy, ktere se snazily vymacknout, co se dalo, a pak uz tezce upadali, dochazeli napady, opakovali se, nebo napodobovali jine serialy. Takto jsou na Futuramu jen dobre vzpominky a "skoro" zadne (mozna, ze vubec zadne) nudne dily.
I blbci letí vzhůru!!!
Je lépe bojovat holýma rukama, než být poražen při nabíjení pušky. - Kulhánek (Cesta krve)
marz
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hotspot 28. 1. 2007 12:40

"It is better to keep your mouth closed and let people think you are a fool than to open it and remove all doubt." - Mark Twain
hotspot
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MarkFX 28. 1. 2007 13:03

mě zas kdosi říkal že do roku 2008 má byt další série...

Já mam možná radši o něco víc simpsnovi, ale tyhle 2 seriály sou prostě nejlepší... Matt Groening - Rulezzz

Ale je pravda že některý díl Futuramy nebyl zrovna moc dobrej, například s tím Frayovým psem z pizzerie, sice tam bylo pár dobrých hlášek a scén, ale asi chtěli poukázat at nezapomínáme na své zvířecí miláčky...
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne, Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zas něco říct, ale on zase něco řekne

Mondeo 2.5 V6 > S-Max
MarkFX
Legenda
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hotspot 28. 1. 2007 13:09

Myslis druhej dil 5. serie? Ten byl nahodou dobrej, a mel hodne smutnej konec... Mne spis lezou na nervy ty dily ktery jsou cely prozpivany, stejne jako v Simpsonech, vam to neprijde trapny?
"It is better to keep your mouth closed and let people think you are a fool than to open it and remove all doubt." - Mark Twain
hotspot
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Zelik 28. 1. 2007 13:15

Jo, to taky nenávidim a v Simpsonech to bejvá dost často :/
Zelik
Nadšenec

Odeslat příspěvekod marz 28. 1. 2007 13:35

To nemam rad ani v animovanych filmech pro deti. Mne je jedno, ze je to pro deti, divam se na to i ja a ten zpev mne tam fakt ..... Decka by se bez toho taky minuly, stejne jim to ani neprijde, kdyz to tam nebude.
I blbci letí vzhůru!!!
Je lépe bojovat holýma rukama, než být poražen při nabíjení pušky. - Kulhánek (Cesta krve)
marz
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Fuck8r 28. 1. 2007 14:10

a dělá k tomu někdo CZ titule ?
A7R4 + 20/40/135 art a FE85.
Fuck8r
Přeborník
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků