VyVolení 2

Česká televize, TV Nova, kabelovky a ostatní

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod Rose Red 20. 3. 2006 18:31

Včera zrovna si Jakub vytahoval fotografie a na jedné z nich je vyfotografován ze Zdeňkem Svěrákem. A ještě dělal moderátora Snídaně s Novou na to si ale vůbec už nepamatuji, a před vstupem moderoval v Óčku.
Rose Red
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Helmut Niederman 29. 3. 2006 20:40

Vypadá to, že se čeští vyvolení budou opět stěhovat na Slovensko. Loni to PRIMA chytře využila s tím Chobotem a letos za pomocí jednoho amazonského šamana přivolala špatné počasí, neboť tam, kde stojí vila hrozí záplavy 3. stupně. Takže to bude zajímavé, sledovat jak se čeští vyvolení stěhují na Slovensko. U PRIMY by mne už nic nepřekvapilo.Nebo, že by to byla stupidní záminka ?
Helmut Niederman
Návštěvník

Odeslat příspěvekod includes 30. 3. 2006 11:49

hm...tak pokud bude dále pršet, tak jsem zvědavý, jak to s nimi dopadne, sice se na druhou řadu VV moc nedívám,ale tohle mě zajímá :wink:
includes
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod christian 30. 3. 2006 18:00

Hehe to by jeden rekl,ze jim to dela nekdo schvalne..
die('Hacking attempt');

Kdo se chce zapojit do alpha testu nové verze aplikace SuperFórum pro Android, napište mi soukromou zprávu.
christian
Hlavní administrátor

Odeslat příspěvekod Bulvární novinář 30. 3. 2006 18:07

To, že se čeští VV budou stěhovat do slovenské vily je na 70 % jisté, neboť Slovenští vyvolení dostali skládací lehátka, aby tam mohli přespávat ti čeští VV. Prima dokonce kalkuluje, že by to mohla použít jako skvělou výmluvu jelikož má nízskou sledovanost, na VV2 se dívá v průměru 750 tisíc diváků a když dají Slováky a Čechy dohromady, tak jim vzroste sledovanost. Pokud to půjde dobře, čeští VV by se měli stěhovat začátkem dubna.
Investigativní novináři neexistují.
Bulvární novinář
Návštěvník

Odeslat příspěvekod S-Tony 31. 3. 2006 21:37

Ten Jakub Hajník před 15 lety daboval v kresleném seriálu Kačerov jednoho z těch malých kačerů ne? Ťulíka, Ďulíka anebo tak něco.
Nebo to byl někdo jiný?
Když se smíříte s tím, že život už nic nového nepřinese, tak teprve to je ten okamžik, kdy všechno důležité teprve začíná...
S-Tony
Přeborník

Odeslat příspěvekod IcemanCZ 2. 4. 2006 00:09

Nevim :) Ale ani bych se nedivil je vlezly az dost ;]
Thomas Alva Edison je chlap kvůli kterému musíme dělat na tři směny.
IcemanCZ
Přeborník

Odeslat příspěvekod christian 2. 4. 2006 10:45

2S-Tony: No mluvi divne..

Vcera jsem chvili na to koukal a fakt je to sileny.. Z tehle lidi to fakt nevim kdo to vyhraje..
die('Hacking attempt');

Kdo se chce zapojit do alpha testu nové verze aplikace SuperFórum pro Android, napište mi soukromou zprávu.
christian
Hlavní administrátor

Odeslat příspěvekod Bulvární novinář 7. 4. 2006 17:13

Tak to tedy bude fičák, od příštího týdne PRIMA zrychlí vyřazování a v DUELU místo dvou lidí budou tří, takže správně by DUEL jako název pořadu by se měl zrušit a nahradit jiným slovem třeba TRIAL, když jich budou pak čtyři, pak to bude Quarteto.
A co je ještě zajímavější, od příštího týdne to těm vyvoleným život ve vile PRIMA zkomplikuje tím, že jim po Duelu odebere imunitu. No není se čemu divit, tato reality show se dostává do rovin Big Brother (, kde lidé hlasovali i pro pět lidí najednou )a ještě ke všemu jim kybycuje bývalá moderátorka NOVY Lenka Hornová.
Bulvární novinář
Návštěvník

Odeslat příspěvekod christian 7. 4. 2006 17:56

Proste muzou vyhodit rovnou skoro vsechny a bude to.. Takhle uz vymejslej blbosti..
die('Hacking attempt');

christian
Hlavní administrátor

Odeslat příspěvekod Rose Red 7. 4. 2006 19:25

To je fakt :roll: Víc lidí, kteří se koukají na VV2 si začínají víc a víc uvědomovat, že druha řada VV je 100x horší než ta první řada. Zaměřilo se to víc na sex, ala Big Brother. V té vile je skoro každý nemožný. Nejvíc jsem fandil Jakubovi a Lucce. To byly doslova intelektuálové, protože chytří. A ti neschopní a blbí je poštvali a vyhnali ven z vily. Bohužel Lucka udělala kardinální chybu, že si vybrala Jakuba.
Ale třeba takový Martin, to je fakt ostuda homosexuálů. Nic neumí, práci se vyhýbá jak čert kříže. Však jsem hned poznal pravou osobu Martina při tom vojenském drillu, co tam ve středu zažívali ve vile.
Rose Red
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Bulvární novinář 11. 4. 2006 16:06

Proč TV PRIMA sjednocuje pravidla českých vyvolených podle vzoru Slovenských VV ? Že by PRIMA tajně plánovala další výlet českých vyvolených do Bratislavské vily ?

Již tento týden nás čeká velká a dramatická změna ( každý sportovec by jistě řekl, že měnit pravidla uprostřed započaté hry není fair play ) ve vyřazování českých VyVolených. Dneska nás čeká klasické zúčtování, ve čtvrtek klasická výzva a v pátek bude dovolba. Tedy ten, který ve čtvrtek byl vyzván si v pátek vyzve ještě jednoho protihráče a ten s ním půjde v sobotu do TRIALU. Tedy tři budou soutěžit. A jak to bude s imunitou. Tam se nečekaně změnilo rozhodnutí, původně měla imunita zaniknout, tedy udělat tu soutěž ještě víc napínavější a dramatičtější, protože, ten, kdo byl v Trialu mohl jít znova do Trialu příští sobotu. Ale nakonec to rozhodla PRIMA takto.

V sobotu PRIMA stopne počitání hlasů, hlasy promění na procenta a a ten z těch třech, kdo bude mít víc procent hlasů získá automaticky imunitu a aby to bylo dramatičtější, musí ihned odejít zpět do vily. Jakmile se vrátí do vily, opět se spustí hlasování a obnoví se DUEL. A až pak Tereza oznámí koncové výsledky.
Tím pádem bude zaručeno, že ti dva co se vrátí do vily, nebudou o sobě věděť, kolik získal procent hlasů.

Co říkáte na změny ?
Bulvární novinář
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Rose Red 13. 4. 2006 20:33

PRIMĚ dochází dech, když vymýšlí takové ptákoviny, jako že tuto neděli pošle do vily Petra Zvěřinu ala Big Brother. Za zvýšení sledovanosti je PRIMA ochotna udělat cokoliv i to, že Petr Zvěřina někoho pošle na dialýzu viz jak o tom informuje http://bleskove.centrum.cz
Rose Red
Návštěvník

Odeslat příspěvekod includes 13. 4. 2006 21:01

Rose Red píše:PRIMĚ dochází deche/quote]

jj...už celkem dlouho, jinak si myslím, že Zvěřinou si moc nepomohou :lol:
includes
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod christian 13. 4. 2006 22:46

O Zverinovi jsem slysel a to fakt uz prehanej..
die('Hacking attempt');

christian
Hlavní administrátor

Předchozí stránkaDalší stránka