VyVolení 2

Česká televize, TV Nova, kabelovky a ostatní

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod botepidemic 6. 3. 2006 18:46

O.o oni to zase zacli davat
botepidemic
Návštěvník

Odeslat příspěvekod trent 7. 3. 2006 10:26

No já jsem to snad ještě nevidel ani jenou do konce, ale z toho co jsem viděl, jsem jen valil oči.Myslím, že celaá druhá řada bude zaměřena na obscénnostech extra lidí.Vubec mi to nepřipadá jako nějakej vzorek běžných lídí....ty by se tam ani nehlásili...
První řadu jsem občas sledoval a musím říct, že to byl zajímavý pořad o soužití v celku "normálních" lidí v bytě.Ale tohle už na mě takto nepůsobí.Už těmi charaktery.A celkem sohlasím s názorem cizince s předchozí stránky.
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
NightWriter

Odeslat příspěvekod Michal P 7. 3. 2006 14:28

Jo to máme mládež, ti dnešní mladí to je hrůza to za našich mladých let nebývalo !!!
Ne vážně je to dobrá sbírka exhibicionistů. Kam se hrabou "slušňáci a stydlivci z VV 1"
...
Michal P
Přeborník

Odeslat příspěvekod Rose Red 7. 3. 2006 15:04

Mám hroznou radost, že se do vily dostal tlouštík XXXL, je to příjemná holka, jmenuje se Sanny jako Sandra. Teprve včera to bylo nejzajímavější a nejvtipnější. Asi každý by hádal, kolik váží ? Všichni říkali, 110 ? Víc ! 150 ? Víc ! 180 ? Tak nějak ! Pak když měla vstoupit na váhu a zvážit se jako povinný úkol od štábu tak celá vila z toho měla *****, že Sanny váží ERROR. Protože, je to digitální váha a je moc citlivá, a když tento tunový kolos stoupnul na váhu, tak se tam zobrazil nápis ERROR.

No upřímně, myslel jsem si, že jsem tlustější než členové skupiny Maxim Turbulenc, protože vážím 120 Kg, ale oproti Sanny jsem typický Somálec, kost a kůže. Ale i tak mě těší, že do vily se dostal člověk, který bude reprezentovat tlouštíky a obézní lidi v ČR. Mě by jenom zajímalo, kolik měří přes boky. Já totiž měřím přes boky 130 cm, ona tak 300 cm, je dvakrát tlustčí než jsem já.

Aspoň bude nějaká sranda. Sranda vlastně už byla, když poprvé vstoupila do vily a přivítal ji tam hubeňour Martin. A to teprve bude žůžo, až se Sanny vysleče do naha a bude se sprchovat, to i čočky na videobjektivu prasknou. Ona je ideálním člověkem dostat se do Quinessovy knihy rekordů.

Nic proti jejímu vzhledu, ale jestli je to ona, která má muže vzrušovat, tak to brzy odejde z vily. Nevíte, který elektrospotřebič mi připomíná tuhle tu postavu ? Aha, už vím, ledničku Elektrolux. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Obrázek
Rose Red
Návštěvník

Odeslat příspěvekod includes 7. 3. 2006 16:18

Tipuju jí jako první na vyhazov!
includes
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod ES0 7. 3. 2006 16:41

nedá mi to abych se neozval :D

když vidím tu tlusťošku co tu dal harry a vzpomenu si na profily těch "uchazečů", jak jsem to v jednom vlakně prezentoval, tak mě napadá, že veškerá kritika by měla jen a jen směřovat na ty co vedli konkurz, to jsou ti opravdoví č....,
vždyť se podívejte do té klece vyvolených, to je trápení zvířat :D
Nachystejte uzenáče, na snídani jsem zpátky!
RED DWARF RULEZZZZ!!!
ES0
Přeborník

Odeslat příspěvekod Rose Red 7. 3. 2006 17:27

DNESKA NÁS ČEKÁ PRVNÍ ZÚČTOVÁNÍ VE VILE VYVOLENÝCH A TAK SEM MŮŽETE DÁVAT TIPY,KDO PODLE VÁS NEJVÍCE ZÍSKÁ POČET NEGATIVNÍCH HLASŮ K.O.

Jelikož je tam 15 lidí, myslím si, že by nemělo smysl říkat, kdo komu dá počet K.O, přesto mám už vybrané 4 lidi, kteří podle mne získají největší počet K.O. Jsou to :

PITY...........CCA 4 HLASY
MARCY.......CCA 4 HLASY
PAVEL........CCA 4 HLASY
LŮCA..........CCA 3 HLASY

KDYBYCH BYL VE VILE A MĚL MOŽNOST 5X HLASOVAT A DÁVAT K.O. UDĚLAL BYCH TO TAKTO :

Komu bych dal palec, byl by to podle mne PLUTO a dal bych mu 1 palec, podle mne PLUTO je málo mluvný, tichý a nijak se výrazně narozdíl od Tonyho neprojevuje.
Pak byl dal palec KARIN, to samé jako Pluto.
Další tři palce bych dal PAVLOVI, PETROVI,MARCY.
Rose Red
Návštěvník

Odeslat příspěvekod ES0 7. 3. 2006 17:44

nežer to tak, se zblázníš....btw, když si vzpomenu na tvoje odhady v první řadě VV, tak jsi se netrefil snad ani jednou :-)
Nachystejte uzenáče, na snídani jsem zpátky!
RED DWARF RULEZZZZ!!!
ES0
Přeborník

Odeslat příspěvekod christian 7. 3. 2006 18:27

omg to si delaj srandu :D
Cocky uz asi praskly nebo mne display :lol:
die('Hacking attempt');

Kdo se chce zapojit do alpha testu nové verze aplikace SuperFórum pro Android, napište mi soukromou zprávu.
christian
Hlavní administrátor

Odeslat příspěvekod Malkovich 7. 3. 2006 20:31

Vyvolené nebo jak se ta sebranka jmenuje nesleduji,ale bohužel nejsem ušeřen různých upoutávek,reklamních šotů a co já vím čeho všeho.Můžu říct,že větší kreatůry si převážně mládež pubertálního věku v honbě za senzací a v očekávání vzrušující zábavy opravdu vybrat nemohla.Je mi smutno z toho co jsem viděl :cry: , je mi smutno z toho kam kam až je ochotna zajít komerční televize v honbě za ziskem a získáním diváka.Nelíbí se mi koncesionářské poplatka,ale na druhou stranu programy Čt1+2 mají alespoň nějakou úroveň.Když ne obsahovou,tak alespoň morální.Doufám,že Prima dostane tolik pokut,že ji to položí na lopatky,protože zábava normálních lidí je úplně někde jinde.Ale to bohužel mnoho lidí nechápe nebo to pochopí pozdě. :hm
1.CPU AMD Athlon 64 3700+ ,Gigabyte GA-K8N Ultra-9,Gigabyte GF9600GT
Case Gigabyte AURORA ,Seagate 80+500GB ,LCD monitor LG L245WP-BN, 24" 1920x1200 full HDMI,Creative SOUND BLASTER AUDIGY 2 ZS,Logitech Z-2300 2.1 200W RMS, THX, DVD±R LG GSA
Malkovich
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Rose Red 8. 3. 2006 11:39

To Malkovich : S tebou souhlasím tak na 75 %, ale jinak PRIMA bude mít mnohem větší problémy než si kdo myslí, a nebudou to jen pokuty za obscénosti, ale hrozí riziko, že jeden soutěžící může zažalovat PRIMU za podvodné hlasování v soutěži. Viz dnešní článek http://magazin.atlas.cz/clanek.aspx?rub ... anek=60989

O hlasování už mám dlouho pochyb,není tam žádný notář,který by potvrdil správnost hlasování ( proto se mi líbil český pořad Pop IDOL, protože po každé tam přišla notářka s obálkou a moderátor rozhodl, kdo odchází ze soutěže ),tedy prima si může přerozdělit hlasy podle své potřeby. Sledovanost tohoto pořadu je asi o polovinu nižší než u předešlých,proto jse štáb snaží zvýšit sledovanost tím, že ve "zpovědnici"navádí soutěžící k různým sex hrátkám,podle mě jsou ti lidé v té boudě ubožáci!!

Jinak včera jsem sledoval zúčtování a souhlasím s Jakubem, že Marie je a teď přesně nevím jak to řekl, děvka, lehká holka, prostitutka, ale řekl to trefně. Já bych asi použil anglický výraz bitch. Takové krásné biblické jméno MARIE a ona ta MARIE dělá ostudu nejen sobě, ale zhazuje i všechny MARIE v celé zemi, profesor Halík by jistě řekl, že dělá ostudu i panence Marii.Ale největší počet K.O. získal Luboš. Uvidíme koho si vezme do Duelu.

Ale je vidět, že pohoda a flám končí prvním zúčtováním. Pamatujete si na první řadu VV, jak všichni byli v dobré náladě, taková pohodička a přišlo první zúčtování a Regina dala všem do těla a od té doby už pohoda a klídek odešlo z vily. Možná právě proto, se PRIMA rozhodla zúčtování, výzvu a duel o týden posunout dříve, chtějí trošku hrát na emoce.
Rose Red
Návštěvník

Odeslat příspěvekod IcemanCZ 8. 3. 2006 13:09

Rose Red podivej se na posledni 4 lidi co se tam dostali nebo spis tri. je to extrem vedle extremu... a to to co chteli :-)
Ja tomu take neverim a dvojku ignoruju
UZ JEN PROTO ZE SE TAM PROSTE TOCI PORAD TY SAMY LIDI DOKOLA!
Ten delal v televizi, tohodle stara byla v BB, atd atd kdyby se v tom clovek hrabal tak u pulky maji neco spolecneho s tv nebo minulost spojena s necim podobnym
Thomas Alva Edison je chlap kvůli kterému musíme dělat na tři směny.
IcemanCZ
Přeborník

Odeslat příspěvekod christian 8. 3. 2006 13:29

Jeste ze uz na to radsi nekoukam. Staci ze to na me utoci z novin..
die('Hacking attempt');

Kdo se chce zapojit do alpha testu nové verze aplikace SuperFórum pro Android, napište mi soukromou zprávu.
christian
Hlavní administrátor

Odeslat příspěvekod IcemanCZ 8. 3. 2006 13:33

jojo tak nejak navic za mesic toho plny blesk a budou hrabat ten bordel :-)
Thomas Alva Edison je chlap kvůli kterému musíme dělat na tři směny.
IcemanCZ
Přeborník

Odeslat příspěvekod includes 8. 3. 2006 14:44

Tak jak to dopadlo? Jsem se nedíval....samozřejmě
includes
VIP uživatel

Předchozí stránkaDalší stránka