VyVolení 2

Česká televize, TV Nova, kabelovky a ostatní

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod Master74 26. 2. 2006 18:17

ErosMan,máš recht ;)
Směj se, svět se bude smát s tebou.Plač a budeš plakat sám.
Laugh and the world Laughs with you.Weep and you weep alone.
Useora, onsesangi neowa hamkke useul keosida.Ureora, neo honja ul keosida.
Master74
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Uncle Bens 27. 2. 2006 18:32

Tak přeci to byla pravda, že se jednalo o předtočený záznam přesunu soutěžících do vily, protože kdyby to byl přímý přenos,tak by se pochopitelně Pergnerka zeptala těch synků jestli fandili našim v hokeji, a nic. I to úvodní přivítání tak vypadalo, že se jedná o předtočený pořad.
Uncle Bens

Odeslat příspěvekod Small sister 27. 2. 2006 18:53

Koho vám připomíná Dana? To je z páru.

\\ Majkl vP.: Smazán duplicitní příspěvek.
Small sister

Odeslat příspěvekod Rose Red 28. 2. 2006 12:23

VyVolení mají pořád nízkou sledovanost. V neděli se na VyVolené dívalo cca 776 879 diváků a necelé 2 miliony diváků se dívalo na seriál Místo v životě a 1 249 549 se dívalo v neděli na ČT1. Nejhorší sledovanost měli VyVolení v sobotu, kdy se na PRIMU dívalo 519 459 diváků a na Politické harašení na NOVĚ 1 729 789 diváků.

Jestli to půjde takhle dál, brzy půjde celý tento pořad do kytek. Reklamní inzerenti se vzpamatují a řeknou si, kdepak na takhle nízskou sledovanost nebudeme dávat reklamní vstupy a půjdou na NOVU.
Rose Red
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Tom Goodman 3. 3. 2006 18:18

Is this civilized reality show ? No, they are hooligans over there. All of. When i see this people in the villa, i am very distressed. I doubt, that all person are very normal. I know Martin, and he is very sick, he wants to medical help and he needs a headshrinker immediately.
Who is normall over there ? Maybe Tony, Karin,Karoline, and its all.

The first reality show VV was very good. Almost player was an intelligent except Vlado. What do you say on it ?
Tom Goodman

Odeslat příspěvekod Master74 3. 3. 2006 18:38

Tom, Vlado was hysterical gipsy gay.
Směj se, svět se bude smát s tebou.Plač a budeš plakat sám.
Laugh and the world Laughs with you.Weep and you weep alone.
Useora, onsesangi neowa hamkke useul keosida.Ureora, neo honja ul keosida.
Master74
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Deleted user 3. 3. 2006 18:44

\\ Toto je české fórum. Prosil bych, abyste zde psali výhradně česky, popř. slovensky, a nekomolili angličtinu.

Odeslat příspěvekod includes 4. 3. 2006 01:05

Small sister píše:Koho vám připomíná Dana? To je z páru.

ri]\\ Majkl vP.: Smazán duplicitní příspěvek.
includes
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod christian 4. 3. 2006 08:10

No tak jsem videl tu saskarnu jen chvilku a uz jsem radsi prepinal televizi :D
die('Hacking attempt');

Kdo se chce zapojit do alpha testu nové verze aplikace SuperFórum pro Android, napište mi soukromou zprávu.
christian
Hlavní administrátor

Odeslat příspěvekod Rose Red 4. 3. 2006 13:36

Nechci kritizovat, ale bohužel VyVolení se dost pokazili, hlavně osazenstvo vily. Nevím, ale mě se zdá, že ikdyž tam v té první řadě byl hysterický Vlado, cáklá Regina nebo drsnej Zvěřina, přesto tito lidé mi připadali rozumní, inteligentní a trošku měli odstup.VyVolené sledují každý den, ale nyní mám pocit že jsou víc odvázaní a bez ostychu hovoří o sexu a co víc jsou moc vulgární. Dobře si pamatuji osazenstvo vily u první řady VV ale nikdy neříkaly sprostá slova za sebou. A včera když jsem sledoval sestřih z minulého dne tak samá sprostá a vulgárníé slova padala jedna za druhou. V každé větě padalo slovo vole, *****, *****, a další vulgarismy.

Měl jsem pravdu, když jsem říkal, že do druhé řady VyVolení se hlásili odmítnutí uchazeči do soutěže Big Brother. Pochybuji, že by mězi nima byl někdo normální, možná Pluto, Marcy, a teď nový co mezi nima přišel Jakub. Druhá řada VyVolených se podle mýho názoru více přiblížila soutěži Big Brother a i samotní soutěžící. Úplnou katastrofou byla podle mýho lesbická scéna, která byla ve včerejší rekapitulaci. Další lechtivé scény uvidíme v noční show. Nevím, buď je to soutěžícíma nebo štábem VyVolených, ale v té druhé řadě je víc sexu, úchylek než v té první řadě.Nejlepší byla první řada.
Rose Red
Návštěvník

Odeslat příspěvekod ES0 4. 3. 2006 13:51

Majkl vP. píše:[i]\\ Toto je české fórum. Prosil bych, abyste zde psali výhradně česky, popř. slovensky, a nekomolili angličtinu.i/i]

ja bych to nezatracoval, aspon se dovime co si mysli cizinci :wink:
Nachystejte uzenáče, na snídani jsem zpátky!
RED DWARF RULEZZZZ!!!
ES0
Přeborník

Odeslat příspěvekod vizitix 5. 3. 2006 11:50

no,v té první řadě byly aspoň trochu normální lidi,ale tedka už se to až moc podobá BB...jinak je nesleduju,viděl jsem to jednou-stačilo..
Unknown Pleasures
vizitix
Přeborník

Odeslat příspěvekod includes 5. 3. 2006 19:24

2Rose Red: Ty se na to tolik koukáš...řekni mi pls, ten Tony má něco s tim Martinem?
includes
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Ally 6. 3. 2006 13:23

Určitě se bude dívat méně lidí než na první řadu. A na 100% vím, že já se dívat nebudu.
~ Proti blbosti i bohové bojují marně. Jan Werich
~ Once upon a time ...
~ Pauza: *11.2.2006 - †10.11.2009
Ally
VIP uživatelka

Odeslat příspěvekod Helmut Niederman 6. 3. 2006 18:23

Ve včerejší nočníshow jsem se na vlastní bulvy přesvědčil, že druhá řada vyvolení je ala Big Brother. A možná v tom napomáhá i samotný štáb VV, když tvrdí, že takový luxus jako měli vyvolení v první řadě už nezažijou a taky už přituhlo, když štáb dal dohromady v první den Tonyho a Martina a včera říkal, že se mu Tony líbil. Ale ono není důvod se nějak divit, když do druhé řady VV kandidovali neúspěšní soutěžící z BB. Pak samozřejmě byla líbačka Marie s Karolínou a věřil bych tomu, že kdyby tam Vladka pustili na jeden do vily, tak všechny seřve, jak jsou nechutní, rozmazlení, věřím tomu.
Helmut Niederman
Návštěvník

Předchozí stránkaDalší stránka