VyVolení 2

Česká televize, TV Nova, kabelovky a ostatní

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod Fuck8r 13. 6. 2006 11:48

no teď začne zase Superstar :mrgreen:
A7R4 + 20/40/135 art a FE85.
Fuck8r
Přeborník

Odeslat příspěvekod includes 13. 6. 2006 16:33

SuperStar bude mít podle mě stejně jako VV mnohem menší sledovanost, než si mysleli, že bude, proto toto bude snad poslední řada :)
includes
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod kuřátko 17. 6. 2006 19:25

ja mela Tonyho rada... co rpoti nemu furt mate? zavidte co :D :-P
kuřátko
Čtenář

Odeslat příspěvekod includes 18. 6. 2006 20:34

Já ne, mně je to jedno kdo to vyhrál ...
includes
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Bulvární novinář 22. 6. 2006 11:27

BOMBA ! ExVyvolený Martin Hranáč má styky s ruskou mafií. Včera navštívil svého přítele Sergeje ve vězení, který byl odsouzen za kuplířství, obchodu s bílým masem. Martin Hranáč totiž skvělé ovládá ruštinu, diváci se o tom mohli několikrát přesvědčit, když třeba zpíval písničku " Katuša ". Důkazy jsou jasné, Martin Hranáč se kamarádi s mafiány. Bohužel jeho přítel Lukáš mu chce dát pořádnýho čouda.

Rovněž se potvrdilo, že Martin Hranáč nešel do soutěže k vůli tomu, aby tam dělal divadlo, ale k vůli penězům, jelikož má finanční problémy a nechce se stát pasákem.

Dále se potvrdilo, že Tony Jalovec vyhrál v soutěži podvodem, protože kdyby nevyhrál, musela by Renata Kajdžas fotit lechtivé snímky. PRIMA je tak namočená, že schválně mlčí, nechce objasnit proč byla celá soutěž zmanipulovaná a důkazem je to, že rychle soutěž skončila. Loni když skončili VV, tak ještě měsíc vysílali krátké sestřihy, vzpomínky a letos nic. Dokonce se zrušilo i plánované natáčení sešlosti VV. Bohužel nebude. Tak jako loni se VV sešli ve studiu po skončení soutěže, tak letos to nebude.
Investigativní novináři neexistují.
Bulvární novinář
Návštěvník

Odeslat příspěvekod scater 22. 6. 2006 13:06

to že se hranáč kamarádí s mafiánama mi je absolutně jedno...
D'n'B fan
To my né.To Komunisti.
Nebyl to Descartes, kdo řek: "Jsem to, co jsem!" ?
Ne, to byl Pepek námořník
scater
Přeborník

Odeslat příspěvekod vizitix 22. 6. 2006 14:18

scater píše:to že se hranáč kamarádí s mafiánama mi je absolutně jedno...e/quote]
jsme na tom stejně ;)
Unknown Pleasures
vizitix
Přeborník

Předchozí stránka