VyVolení 2

Česká televize, TV Nova, kabelovky a ostatní

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod C.I.S.I. 3. 5. 2006 20:06

fildas píše:až na ot,že to bylo falešný,a Martin je z toho na prášky,prtz má venku přítele(vidfěl jsem ais 5 min)... /quote]

Prave, ze falesne to podle vseho nebylo...
C.I.S.I.
Návštěvník

Odeslat příspěvekod vizitix 3. 5. 2006 20:19

z čeho usuzuješ???když to tam dávali,tak u toho bylo napsáno,že ot není doopravdy,pokuď se nemýlím!
Unknown Pleasures
vizitix
Přeborník

Odeslat příspěvekod C.I.S.I. 3. 5. 2006 20:20

Opravdu? Je pravda, ze jsem okem silhal po televizi a po pocitaci, je mozne, ze to doopravdy nebylo.
C.I.S.I.
Návštěvník

Odeslat příspěvekod includes 3. 5. 2006 20:24

Doopravdy to určitě nebylo, jen si prý dělali legraci z registrovaného partnerství, se na to nekoukám :wink: ...četl jsem :)
includes
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod vizitix 3. 5. 2006 20:26

já taky ne,jen když jsem to viděl,tak jsem se zastavil...tedka na to taky čumim..zrovna tan Martin Horák(soutěžící z první řady) vystřídal v exkurzi Boučka,a řikal tam,že to bylo doopravdy(Martin a Tony nevědí,že to doopravdy nebylo)...

Edit:// Píše se exkurze, ne excurze - incl. :mrgreen:
Unknown Pleasures
vizitix
Přeborník

Odeslat příspěvekod C.I.S.I. 3. 5. 2006 20:27

No oni se nejdriv oddali ze srandy, ale pak tam prisel starosta a oddal je doopravdy, ale ted jste mi zamotali teda hlavu :hm
C.I.S.I.
Návštěvník

Odeslat příspěvekod vizitix 3. 5. 2006 20:36

Hrabat se v tom nebudu,ale falešný to bylo..Newim,jestly to byl pravej starosta,ale myslim si,že ne!
Unknown Pleasures
vizitix
Přeborník

Odeslat příspěvekod includes 3. 5. 2006 20:40

Ale registrované partnerství se nakonec nedávno odslouhlasilo, tak jsou možná už svoji :mrgreen: ...kdo ví? Třeba to byl pravý starosta :mrgreen:
includes
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod vizitix 3. 5. 2006 20:57

includes: co my víme,žejo?
Unknown Pleasures
vizitix
Přeborník

Odeslat příspěvekod includes 3. 5. 2006 21:00

Nic nevíme, tedy nevím, jen konstatuji :wink:
includes
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod vizitix 3. 5. 2006 21:05

-já to jako myslel...co my víme-jako jestly to byl pravej starosta či ne..já nejsem pražák,tak newim...
Unknown Pleasures
vizitix
Přeborník

Odeslat příspěvekod includes 3. 5. 2006 21:07

Já také ne, hlavně jsem to neviděl, tak nevím...
includes
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod mapupsa 4. 5. 2006 15:28

Že je to od štábu jen "kanada" tam bylo napsáno dvakrát - na začátku a potom ještě tak někde uprostřed.
Bylo tam něco jako "Svatba je falešná, ale vyvolení to neví".

Tak už se mi tady konečně přestaňte hádat :D .
mapupsa
Návštěvník

Odeslat příspěvekod includes 4. 5. 2006 15:36

Já říkal, neviděl jsem to...ale my jsme se nehádali, viď že ne :mrgreen:
includes
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Bulvární novinář 10. 5. 2006 13:29

Právě jsem zjistil, že je už daný výsledek, tedy kdo si odnese výhry v hodnotě 15 milionů korun. Má to být Tony nebo Martin ? Proč ti hráči jsou ve hře více méně zvýhodňováni oproti ostatním ? Proč třeba Tony si nikdy za dobu svého pobytu ještě nezatočil kolem trestů ? Proč třeba Martin zjevně porušuje pravidla hry a není za to potrestán ? Proč třeba Martin s Tonym ve vile jsou víc na očích než jiní, proč jsou pořád protěžovaní ? Vypadá to tak, že celé této soutěži chybí fair play. A proč Kykolka se neodváží novinářům sdělit, co si myslí o samotné hře, proč vůbec vstupoval do vily, když sám měl od počátku pochybnosti týkající se regulérnosti soutěže ? Kolem celé reality show je víc otazníků, než kdo si myslí. Proč Prima najednou zrušila soudní proces s panem Chobotem, který nechal Vyvolené násilně vystěhovat z vily což v důsledku znemenalo odchod VV na Slovensko a bude se situace opakovat. Jak víme, teď je ve vile 8 lidí, co se pak stane až jich bude 5 ? Jaké překvápko pro nás Prima připraví ?

Jinak pokud to nikdo neví, tak Martin v minulosti porušil pravidlo hry a to bylo v přímém přenosu. Zjistil jsem, že pravidlem Vyvolených nesmí býti vyslovena skrytá reklama v době přímého přenosu, ať už se jedná o Zúčtování, Výzva,Duel, ikdyby zrovna běžela na obrazovce rekapitulace a Vyvoleni byly zrovna na terase tak nesmí prostě mluvit tak, aby zněla skrytá reklama a Martin se toho už v minulosti dopustil, když řekl v přímém přenosu, že už nikdy nebude jest Pribináčky, to je prostě antireklama, on měl říci, prostě dětské jogurty, nebo-li dětskou stravu. Taktéž Tony nebyl potrestaný,když šel do Duelu a objal se s Renatou Kajdžas přímo před tím tunelem kam vchází do studia. To je prostě v rozporu, samotná Tereza mu to vyčetla a dosud nebyl potrestaný.
Investigativní novináři neexistují.
Bulvární novinář
Návštěvník

Předchozí stránkaDalší stránka