VyVolení 2

Česká televize, TV Nova, kabelovky a ostatní

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod includes 26. 4. 2006 00:12

Buď to vím od Rose Reda nebo z bulváru :D
includes
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod ES0 26. 4. 2006 00:18

tak to je fajn :-), ja myslel ze uz taky patris k tem postizenym co to nesleduji a kazdy den presne v deset(nebo v kolik to je) nahodne pusti primu a uplnou nahodou tam jsou VV a tak na to nahodou zkouknou,
btw, me na ukojeni me morbidni zvedavosti staci super.cz a extrauchylne "kvalitni" prispevky v diskuzich pod clanky, che che
Nachystejte uzenáče, na snídani jsem zpátky!
RED DWARF RULEZZZZ!!!
ES0
Přeborník

Odeslat příspěvekod includes 26. 4. 2006 00:22

Ale ono musíš všechno brát s nadhledem, hlavně super apod. :wink:
Jinak, VV jsem naposledy viděl asi minulý týden, jen mě zajímalo v sobotu, koho vyhodí, jinak se nedívám vůbec...
includes
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod ES0 26. 4. 2006 00:32

vsak ja to beru s nadhledem, zdaleka se tomu smeju, napr.

Diskuse k článku: Karin: Já chci zpátky do vily!
Obrázek
tomu rikam odpovidajici diskuze, nejvic me dostava jak to zde na pauze furt nekdo resi, che che
RED DWARF RULEZZZZ!!!
ES0
Přeborník

Odeslat příspěvekod christian 26. 4. 2006 09:34

Tak tohle je velmi kvalitni diskuze :D A jeste to pod tim Hlasuj: to je husty :D

Jinak jsem mel tu cest vcera videt saradu jmenem zuctovani a kdy to odnesl Tony :D
die('Hacking attempt');

Kdo se chce zapojit do alpha testu nové verze aplikace SuperFórum pro Android, napište mi soukromou zprávu.
christian
Hlavní administrátor

Odeslat příspěvekod ES0 26. 4. 2006 15:29

[quote="Bulvární novinář"u...[/quote]

jak je v severni koreji?

a protoze rosered prestal zasobovat pauzu svymi hodnotnymi postrehy, tak jsem pro dnesek prichystal diskuzi ke clanku vv "Pity: Straší mě mrtvá babička"
Obrázek
RED DWARF RULEZZZZ!!!
ES0
Přeborník

Odeslat příspěvekod Rose Red 27. 4. 2006 17:55

Tak to tu ještě nebylo do vily se nastěhovali tři houmlesáci, zřejmě to měla být nějaká sonda pro Vyvolené, zda-li se spokojí s lidma, kteří jsou tzv. ocitnuti na okraji lidské společnosti, a taky to mohl být záměrný a cílený průzkum na Vyvolené, zda-li mají nějaký přístup k bezdomovcům a co si o nich myslí, ale původně do vily měly přijít celebrity. Prima je navodila, že do vily možná příjde Zdeněk Izer, Karel Gott, a někteří si z nich mysleli, že je to pravda, ale pak chudáci Vyvoleni byli silně zklamáni, když z celebrit se vyklubali houmlesáci, ikdyž i to jsou celebrity o nichž se nepíše, o nichž se bulvár nezajímá, o nichž se nepíšou podvratné a lživé články v denících AHA, Blesk, Spy atd. Jsou to celebrity naruby.

Ale i tak Vyvolení zažívají změnu, protože jakmile houmlesáci odejdou z vily, tak Vyvolení budou vtáhnuti do Kapky Naděje s podporou Vendulky Svobodové, která zakončí sobotní tečkou místo obvyklého Duelu.
Rose Red
Návštěvník

Odeslat příspěvekod includes 27. 4. 2006 18:23

2Rose red: O těch houmeles jsem četl také a prý si je Pluto a Kykolka oblíbili :wink: , ale je to takové zpestření :)
includes
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Rose Red 28. 4. 2006 15:51

Takže dneska nás čeká další Výzva, koho si do Duelu vezme Kykolka, bude to Pluto nebo někdo z Jaloveckého tábora ? Třeba Pity ? Rozhodně pokud bych měl tipovat mezi Plutem a Pitym, tak je to asi takto Pity 70% a Pluto 30%, pochybuji, že by si vzal Kykolka do Duelu pohodáře Pavla Pelána z Hrotovic. Ale já to vidím na tuto sestavu : Tony,Kykolka, Pity. Je docela možné, že pokud tato sestava půjde do Duelu, je v ohrožení Pity, protože Tony a Kykyolka jsou silní soupeři. Ale je taky možné, že Kykolka bude taktizovat, neohlížet se na ostatní, bude se řídit heslem " Člověče nezlob se ! " a bude místo friendshipu hrát o 15 mega a půjde přes mrtvoly a vezme si do Duelu ženskou, třeba Maruš, Marcy nebo Karol.

Já rozhodně tipuji, že do Duelu půjde s Tonym, Kykolkou, Pity.
Rose Red
Návštěvník

Odeslat příspěvekod mbing 28. 4. 2006 17:03

Mimochodem, strašně mě štve slovo "Kykolka".
Nemám problémy s alkoholem, mám problémy bez něj.
mbing
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod christian 28. 4. 2006 17:26

Taky nevim kdo to vymyslel :D Ja uz ani nevim jaky je jeho oficialni jmeno..
die('Hacking attempt');

Kdo se chce zapojit do alpha testu nové verze aplikace SuperFórum pro Android, napište mi soukromou zprávu.
christian
Hlavní administrátor

Odeslat příspěvekod Rose Red 28. 4. 2006 18:41

Kykolka se jmenuje Jan Mikulecký.
Rose Red
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Rose Red 28. 4. 2006 19:12

Právě se dívám online na Vyvolené a Vyvolení právě tuší, že se blíží týden pro Kapku Naděje, jelikož štáb jim dal úkol, že se musí zbavit jedné ze svých věcí a tu odložit ve zpovědnici na charitu, takže už někteří Vyvolení kalkulují, že by mohli být pozváni do nemocnice na postižené a opuštěné děti. Navíc někteří Vyvolení už se dostali na výlet, stejně jako u VV1, kde měli adrenalínový týden, každý vyvolený musel odejít z vily a pod jedním patronem absolvovat nějaký úkol mimo vilu, a to se právě nyní děje.
Rose Red
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Rose Red 2. 5. 2006 23:41

Včera ve vile bylo uzavřeno registrované partnerství mezi Tonym a Martinem, takovou svatbu jsem ještě neviděl, ta Emilova svatba byla úplným odvarem toho, co jsem viděl. Takhle jsem se ještě nepobavil.
Rose Red
Návštěvník

Odeslat příspěvekod vizitix 3. 5. 2006 18:27

až na ot,že to bylo falešný,a Martin je z toho na prášky,prtz má venku přítele(vidfěl jsem ais 5 min)...
Unknown Pleasures
vizitix
Přeborník

Předchozí stránkaDalší stránka