VyVolení 2

Česká televize, TV Nova, kabelovky a ostatní

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod Rose Red 27. 5. 2006 14:04

Včera jsem se pobavil, jak Martin Hranáč šamanským způsobem použil černou magii na Pluta, když chtěl použít Vůdů. Mám jen obavy, aby tu špatnou energii nepřesměroval na Pavla Pelána, pokud prohraje v Duelu Pavel, pak Martinovo vůdu zafungovalo. Jinak Martin si neuvědomuje, že černá magie se mu může také vymstít. Je to jako hladit jedovatého hada bosou nohou. Martin Hranáč by si měl také přečíst pár knížek o černé magii, o vůdů, a o satanismu, než ze sebe dělat idiota. Apropo, panenka se musí dělat z hadrů ( proto se ji říká hadrová panenka ) nikoliv ze svíčky.
Rose Red
Návštěvník

Odeslat příspěvekod christian 27. 5. 2006 15:12

Ten si neuvedomuje hodne veci. Jsem zvedavej co by rekl na to az by videl sebe co tam dela za kraviny.
die('Hacking attempt');

Kdo se chce zapojit do alpha testu nové verze aplikace SuperFórum pro Android, napište mi soukromou zprávu.
christian
Hlavní administrátor

Odeslat příspěvekod vizitix 27. 5. 2006 16:55

christian: Sem dneska viděl sestřih za celej tejden.Usoudil jsem, že dneska domů půjde určitě Hranatej.Prtz jak řikáš, neuvědomuje si hodně věcí co dělá :)
Unknown Pleasures
vizitix
Přeborník

Odeslat příspěvekod Bulvární novinář 27. 5. 2006 19:02

Z online kamer vily Vyvolených zazněla neuvěřitelná až namyšlená věta Martina a Tonyho, kterou Pluto označil za nejapný vtip, Marcy zase prohlásila, že vůl nemůže zvolit vola. Jedná se o to, že Martin Hranáč před 10 minutama, kdy se připravoval na Duel řekl Marušce v obyváku, že až výjde z vily ven, že se dá na politickou kariéru, a pokud bude přímá volba prezidenta, že bude kandidovat na prezidenta ČR, Tony zase přicmrndoval Martinovi a ten mu řekl, já mám našlápnuto k ODS a mám kamarády ve straně a uvažuji také, že chci jít do politiky, chci změnit politiku a tak bych si přál být jednou premiérem, když to dokázal Gross,proč bych to já nedokázal. Pak se spustil hurónský smích Pavla Pelána. Toť vše zachytily online kamery.
Investigativní novináři neexistují.
Bulvární novinář
Návštěvník

Odeslat příspěvekod christian 27. 5. 2006 19:48

[quote="Bulvární novinář"uJedná se o to, že Martin Hranáč před 10 minutama, kdy se připravoval na Duel řekl Marušce v obyváku, že až výjde z vily ven, že se dá na politickou kariéru, a pokud bude přímá volba prezidenta, že bude kandidovat na prezidenta ČRa/quote]

To si snad dela ***** ne? No to je uz total exit..
die('Hacking attempt');

Kdo se chce zapojit do alpha testu nové verze aplikace SuperFórum pro Android, napište mi soukromou zprávu.
christian
Hlavní administrátor

Odeslat příspěvekod Bulvární novinář 31. 5. 2006 12:26

Tony je údajně nastrčený člověk samotného ředitele Primy!

Tak a je to tady, konečně pravda vyšla najevo. Viz http://magazin.atlas.cz/vyvoleni/71908.aspx

Tak proto je dvojice Tony a Renáta protěžována na obrazovce, viděli jste někdy ve VV2, že by si Tony zatočil kolem trestů, nikdy. Až na ten zákaz kouření, měl Tony lepší výhody. A najednou duel ve dvou, uvidíte, že Tony vyhraje celou soutěž, pokud je to pravda.

Ale zaráží mne, že PRIMA k vůli politickým duelům vyřadila denní rekapitulace a čtvrteční výzvu ? Ježiš Marjá, stačilo by, kdyby ta čtvrteční výzva byla předtočena, Tereza by klasicky vstoupila do vily kolem 21.17 hodiny, celé by to bylo předtočeno a i ta výzva toho Tonyho, no a pak by to mohli pustit do éteru až po skončení politických duelů. Takhle to přece dělali i ve VV1, když byli na Slovensku, jelikož se to tam křížilo se slovenskou výzvou, tak to předtočili v odpoledních hodinách a večer to pak pustili do éteru. Místo logo : Vila živě bylo jen logo Vila.
Investigativní novináři neexistují.
Bulvární novinář
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Michal P 1. 6. 2006 10:27

Rekapitulace je spojená s noční show a výzva bude v pátek co je na tom nepochopitelného, když Prima získala Jílkovou v tak přestižním čase před volbama. Proč vymýšlet nějaké předtáčení, prostě to dvakrát večer nepůjde svět se kvůli tomu nezboří.
...
Michal P
Přeborník

Odeslat příspěvekod Fuck8r 1. 6. 2006 11:48

ale doufám že duel bude standardně v sobotu...nebo ne ?
Myslím si, že T. se zachová jako srab a vezme si podle něho nejslabšího soutěžícího :arrow: Márci, místo aby si vzal toho, kdo mu ve vile nejvíc vadí a komu dává palce :arrow: Pavla
A7R4 + 20/40/135 art a FE85.
Fuck8r
Přeborník

Odeslat příspěvekod Prorok 2. 6. 2006 15:29

Prorokuji,že Tonda si vezme do Duelu buď Marcy a nebo tu Štětku. Pokud se bude jednat o Jalovcovu taktiku,tak to bude Marcy. Tonda se určitě bude chtít střetnout v megafinále s Pavlem.
Prorok
Čtenář

Odeslat příspěvekod mbing 2. 6. 2006 16:54

Připadá vám Marcy také *****ózní jak říkal Pavel? Mně tedy ne ...
Nemám problémy s alkoholem, mám problémy bez něj.
mbing
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod christian 2. 6. 2006 17:02

Mne taky ne. ehm a co to je za vyraz "*****" :lol:
die('Hacking attempt');

christian
Hlavní administrátor

Odeslat příspěvekod mbing 2. 6. 2006 22:03

Pavel to vysvětloval, nižším stupněm je "šukézní" (s romantikou) :mrgreen:.
Nemám problémy s alkoholem, mám problémy bez něj.
mbing
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Malkovich 4. 6. 2006 10:50

Vydržel jsem se včera dívat na posledních 10 minut v duelu a sem tam jsem nucen podívat se na přiblblé šoty TV Prima a jsem nucen konstatovat,že český národ degeneruje.Všem co dali hlas tomu odpadu společnosti,co se jmenuje Antonín Jalovec dám jednu radu.Běžte na nejbližší železniční stanici,podívejte se,který vlak pojede,potom si postavte na koleje ve směru příjezdu vlaku a běžte proti němu.(kdo bydlí u hlavního koridoru,ma tu výhodu,že pokud si vyberou Pendolino,svezou se ještě pěkných pár kilometrů zadarmo :? )Větší službu této společnosti udělat nemůžete.ObrázekVřele doporučuje 9 z 10 psychiatrů.Obrázek
1.CPU AMD Athlon 64 3700+ ,Gigabyte GA-K8N Ultra-9,Gigabyte GF9600GT
Case Gigabyte AURORA ,Seagate 80+500GB ,LCD monitor LG L245WP-BN, 24" 1920x1200 full HDMI,Creative SOUND BLASTER AUDIGY 2 ZS,Logitech Z-2300 2.1 200W RMS, THX, DVD±R LG GSA
Malkovich
Nadšenec

Odeslat příspěvekod iwigirl 4. 6. 2006 11:31

//odstraněn offtopic
iwigirl
VIP uživatelka

Odeslat příspěvekod Rose Red 4. 6. 2006 14:09

To,že Tony vyhrál v duelu jasně napovídá, že celé to hlasování a celá reality show je předem Primou zmanipulovaná. A už také začínám věřit bulváru,že Antonín Jalovec je nastrčený člověk samotného ředitele Dvořáka a že to souvisí s reality show Big Brother. Jinak už to je podezřelý, že během 10 minut Tony získal dvojnásobek hlasů, když začal Duel měl Tony cca 63 tisíc hlasů, pak najednou po 10 minutách získal 127 tisíc hlasů a za půl hodiny kolem 200 tisíc hlasů. Jak je možné, že v ostatních duelech Pavel Pelán vždy vítězil a najednou to prohrál ? Je to celá manipulace a bohužel ani nepomůžou argumenty,že Tonymu posílali hlasy Hranáčovi fanoušci. Rád bych tomu věřil, ale bohužel věřím tomu, že se jedná o zmanipulování hlasů.

Pamatujete jak ve VV1 když byl Duel mezi Monikou a Katkou na Slovensku, jak se jedna paní rozčilovala, že nemohla poslat ani jednu SMSku Monice a že Katce mohla poslat ? Já jsem sice ve VV1 hlasoval pro Katku, ale že paní nemohla poslat hlasy pro Moniku je opravdu zarážející. Stejně jako ve VV1 byl Vladko předem vítězem, stejně tak byl Tony ve VV2 předem vítězem.

A teď pozor, věřím tomu, že příští týden půjde do duelu Tony a Pluto a pak bude finále mezi Tonym, Maruš a Marcy, a samozřejmě, že Tony to vyhraje.
Rose Red
Návštěvník

Předchozí stránkaDalší stránka