VyVolení 2

Česká televize, TV Nova, kabelovky a ostatní

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod vizitix 23. 5. 2006 21:05

mbing: to taky :D
Unknown Pleasures
vizitix
Přeborník

Odeslat příspěvekod christian 23. 5. 2006 22:48

Jezisi to sou kecy u ty tabule. Ten Tony zase keca kraviny to sem zvedavej co tim chtel rict. At si strci toho Martina do pr..
die('Hacking attempt');

Kdo se chce zapojit do alpha testu nové verze aplikace SuperFórum pro Android, napište mi soukromou zprávu.
christian
Hlavní administrátor

Odeslat příspěvekod vizitix 24. 5. 2006 15:56

Koho vůbec dali?
Unknown Pleasures
vizitix
Přeborník

Odeslat příspěvekod includes 24. 5. 2006 16:13

Myslím, že Martina, také jsem se nekoukal...
includes
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod christian 24. 5. 2006 16:29

Jo toho hysterickyho piiip.
die('Hacking attempt');

Kdo se chce zapojit do alpha testu nové verze aplikace SuperFórum pro Android, napište mi soukromou zprávu.
christian
Hlavní administrátor

Odeslat příspěvekod Rose Red 24. 5. 2006 20:13

Pokud máte program na 14 dní, tak jistě víte, že popříští týden bude poslední zúčtování,duel a MegaFinále. Takže 6.června bude v úterý poslední zúčtování, ve čtvrtek bude klasická výzva a pozor, v pátek duel mezi dvěma hráči. No a v sobotu 10.června bude finále Vyvolených, kde se dozvíme, kdo vyhrál ceny v hodnotě 15 milionů korun. Vyvolení ani netuší, že ještě 2x v sobotu půjdou do duelu a je konec.
Rose Red
Návštěvník

Odeslat příspěvekod mapupsa 25. 5. 2006 13:36

Takže jestli dobře počítám, finále bude mezi čtyřma?
mapupsa
Návštěvník

Odeslat příspěvekod vizitix 25. 5. 2006 14:54

jo,tak na finále tu nebudu...aspoň mi pak všechny holky na icq nebudou psát: víš kdo vyhrál Vyvolený??? :D
Unknown Pleasures
vizitix
Přeborník

Odeslat příspěvekod includes 26. 5. 2006 14:34

Tak dnes má přijít nějaké překvapení :wink: ...říkala to Pergnerová :) ...to jsem teda zvědavý, co to bude :lol: ...
includes
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Rose Red 26. 5. 2006 15:33

To překvapení bude takové, že jenom na krátkou dobu se do vily vrátí Karin s Karolínou, ale ostatní si budou myslet, že dostali "second chance" a že tedy hrajou o 15 mega, ale oni budou jenom na návštěvě.

Co se týče některých obyvatel vily hlavně Martina Hranáče a Tonyho Jalovce musím říci, že Petr Zvěřina ve srovnání s Mamkou-Taťkou je úplný neviňátko. Martin Hranáč si stejně jako Tony Jalovec nevidí do huby a zaslouží si stejnou nakládačku jako komunista Dolejš. Spíše mne překvapil Tony, o Martinovi jsem si již delší dobu myslel, že je to takový rozmazlený fracek, který za každou cenu nebude makat, pro něho je problém umýt nádobí, vyluxovat, utřít prach, ale nejvíc mne zklamal Tony už od té doby co byl ve vile Jakub, a taky jak útočil na Sanny, ale teď se projevil jako ten nejhorší grázl ( son of a Bitch )z typického akčního krimi filmu, který si koleduje jen o prostřelení hlavy nějakou brokovnicí.

A všimli jste si, jak byla včerejší výzva, že Martin Sranáč do posledního puntíku napodobil Vladka Dobrovodského z VV1 ? Schválně by měla Prima všem VV2 pustit ukázku z výzvy, kdy Vladko vyzýval a jak se pak rozplakal a taky říkal, že všechny nenávidí. Jenže Vladko na rozdíl od Martina má aspoň nějaký charakter, je to člověk, který nic ve vile nepředstíral, a Vladko na rozdíl od Martina naopak ostatní komandoval, že ve vile neuklízí, vařil obědy a ikdyž měl Vladko spoustu chyb přesto Martin Sranáč Vladkovi nesahá ani po kotníky.

Včera když byla rekapitulace a hráli si VV2 na roboty a programátory, tak se mi moc líbila ta scénka, jak Marcy musela jíst povinně jogurty a když Hranáč kolem ní chodil, tak to házela na něho. Kdybych byl na místě Pluta či Pavla Pelána z Hrotovic, udělal bych drsnou, ale komickou scénku.
Zahrál bych Terminátora a když by do mě Martin začal šít klíny, tak bych k němu přistoupil, natáhnul bych ruku a vrazil bych mu pěkný pohlavek, a když by se začal divit co to dělám, tak bych řekl jako robot " Jsem špatně naprogramován, Terminátor provedl neplatnou operaci, a bude ukončen " A nebo bych si zahrál na Číslo pět žije, podle filmu.
Ale vážně, Martin Hranáč a Tony Jalovec až výjdou ven z vily, určitě jim čeká venku těžká nakládačka, ikdyby měli kolem sebe tucet bodygárdů, výchovné pohlavky je stejně neminou.

A když jsem sledoval poslední rekapitulace jak tam Martin Hranáč vyváděl s Tonym jak všechny urážel, tak jsem si řekl, škoda, že v té vile nebyl doktor Macek.
Rose Red
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Rose Red 26. 5. 2006 15:52

Když doktor Macek rád dává výchovné pohlavky soudruhovi Ráthovi, proč nenavštíví vilu Vyvolených? Taková banda jako Tony a Martin si zaslouží výchovné pohlavky, zvlášť Martin, ten totiž se v té vile chová jako, rozmazlený,nafouklý fracek,který si neváží lidské práce, neváží si majetku, a je to parchant Son of a Bitch. Myslím si, že Martin Hranáč se musel narodit v Černobylu, takové debilní děcko jsem ještě neviděl.
No vida a máme tu dvě spletené,spojené reality show. Chůva v Akci a Vyvolení. Martin Hranáč moc zlobí a tak dostane od doktora Macka pár výchovných pohlavků a zároveň bude soutěžit o 15 mega.
Rose Red
Návštěvník

Odeslat příspěvekod mapupsa 26. 5. 2006 16:02

No vida a máme tu dvě spletené,spojené reality show. Chůva v Akci a Vyvolení. Martin Hranáč moc zlobí a tak dostane od doktora Macka pár výchovných pohlavků a zároveň bude soutěžit o 15 mega.
mapupsa
Návštěvník

Odeslat příspěvekod christian 26. 5. 2006 18:14

Martin je tak trapnej a hlavne ten jeho vystup,ze nesnasi vsechny. (doufam,ze je to von)
die('Hacking attempt');

christian
Hlavní administrátor

Odeslat příspěvekod mbing 26. 5. 2006 18:17

2 christian : Je to on :).

Do vily by chtělo závest jednu Chůvu s praxí 30let minimálně, aby tam tu dosavadní atmosféru zanalyzovala. Jinak se mi včera líbilo, jak se Tony opřel do Marcy - jak nechtěla přiznat to, že si vždycky začne.
Nemám problémy s alkoholem, mám problémy bez něj.
mbing
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Harry Potter 27. 5. 2006 13:55

Bohužel Pavel zvolil špatnou taktiku,když si vybral do Trielu Tonyho. Tonda s Martinem jsou podle mne silní soupeři a už vidím ty 13-leté fanynky jak Martinovi budou posílat smsky. Sice taky patřím k Hrotovickým fanouškům, fandím Pavlovi, nesnaším Tonyho a Martina, přesto Pavel zvolil špatnou taktiku.Sice si moc přeju, aby Pavel se vrátil,ale bohužel Pavel se nevrátí, cítím to tak.

Na druhou stranu je jen dobře, že půjdou do Trielu Pavel,Tony,Martin, jelikož tento Triel rozhodne, kdo půjde do MegaFinále Vyvolených, (pokud v tomto Trielu, vyhraje duo Tonda a Martin, pak je nejvyšší pravděpodobnost, že se dostanou až do velkého finále Vyvolených ),takže si přeji, aby buď Martin nebo Tony odešel z vily a tak se zvýší preference pro Pavla a pro Pluta. Jinak tento Triel bude testem jak si národ představuje reality show. Pokud vyhraje Tony a Martin, pak to bude signál, že národ tedy diváci si přejí ve vile PSYCHO, napětí, akce, ponižování, urážení, osočování, prostě a jasně diváci chtějí vidět, že ve vile je pořád živo, z morálního hlediska je to však špatně.

Já tedy tipuji, že co se týče vítězství, tak
Pavel dostane 32 % hlasů
Tony dostane 33 % hlasů
Martin dostane 35 % hlasů

Jak to vidíte vy ?
Harry Potter
Návštěvník

Předchozí stránkaDalší stránka