VyVolení 2

Česká televize, TV Nova, kabelovky a ostatní

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod Malkovich 20. 2. 2006 19:15

ES0 píše:muj odhad je... 1 777 777 minus 1, ta jednicka jsem ja, ktera tuto srac.ku ignoruje

Minus 2,mimo mě šla jednička Vymatlaní a dvojku ignoruju taky. :mrgreen:
1.CPU AMD Athlon 64 3700+ ,Gigabyte GA-K8N Ultra-9,Gigabyte GF9600GT
Case Gigabyte AURORA ,Seagate 80+500GB ,LCD monitor LG L245WP-BN, 24" 1920x1200 full HDMI,Creative SOUND BLASTER AUDIGY 2 ZS,Logitech Z-2300 2.1 200W RMS, THX, DVD±R LG GSA
Malkovich
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Rose Red 21. 2. 2006 16:49

VyVolení momentálně prohrávají s Olympijádou a s Novou. V sobotu, kdy Prima odstartovala svou druhou řadu se na VyVolené dívalo 791 549 diváků. V neděli, kdy se začala obsazovat vila postoupil muž přítel Renaty Kajdžas Tony, se na VyVolené dívalo 532 729 diváků. Největší vítězství v neděli měla NOVA, kdy se na třetí díl seriálu Místo v životě dívalo 1 779 849 diváků. Momentálně to vypadá, že o koláč sledovanosti se dělí NOVA s Olympijádou na ČT. Až olympijáda skončí, pak to bude mnohem zajímavější.
Rose Red
Návštěvník

Odeslat příspěvekod includes 21. 2. 2006 17:38

Tak jsem byl nejblíž...spletl jsem se jen o trochu více jak 400 000 lidí :mrgreen:
includes
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod christian 21. 2. 2006 17:38

No tak koukam,ze jsme to nejak moc precenili..
die('Hacking attempt');

Kdo se chce zapojit do alpha testu nové verze aplikace SuperFórum pro Android, napište mi soukromou zprávu.
christian
Hlavní administrátor

Odeslat příspěvekod IcemanCZ 22. 2. 2006 00:43

no teste se na zverinu jestli ho vyberou :D
Thomas Alva Edison je chlap kvůli kterému musíme dělat na tři směny.
IcemanCZ
Přeborník

Odeslat příspěvekod Rose Red 23. 2. 2006 14:45

Tak do vily se dostal Jamajčan PLUTO, který říká, že byly Kokosy na sněhu, Kokosy v pralese, a teď budou Kokosy ve vile. A včera do vily zase postoupila Karolína,která o sobě prohlašuje, že je PANNA.
Rose Red
Návštěvník

Odeslat příspěvekod 2Pix 23. 2. 2006 16:10

takze.. minule to vyhral ctyrprocentni polocikan ... kdo .. ci spis "co" to vyhraje tentokrat :-D ...
Ďžojn dhe ármy of kočičkas a čičintas.. džojn dhe bradrhůd.. ól jů nýd is tu konvert jour avatar tu a kočička ór čičinta.. Kočičkas and Čičintas strajks bek.. Kočičkas and Čičintas růls dhe vórd .. end ví vil strajk on dhe ívl činčilás end kil dhem ól !
2Pix
Přeborník

Odeslat příspěvekod Deleted user 23. 2. 2006 16:23

I druhou řadu VyVolených vyhraje ten, koho si sami zvolíte. 8)

Odeslat příspěvekod Rose Red 23. 2. 2006 17:59

2Pix píše:takze.. minule to vyhral ctyrprocentni polocikan ... kdo .. ci spis "co" to vyhraje tentokrat :-D ...

Běžte už s tím rasismem do pr***** !! :twisted: :twisted:
Rose Red
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Rose Red 23. 2. 2006 18:02

Majkl vP. píše:I druhou řadu VyVolených vyhraje ten, koho si sami zvolíte. 8)-/quote]

Přesně tak, naprostý souhlas, lidé chtěli, aby vyhrál homosexuál Vladko a taky že jo, no a já bych byl rád, kdyby to vyhrál třeba PLUTO,aspoň všem těm rasistům a xenofobistům ta soutěž otevře oči. Navíc PLUTO není čistokrevný černoch, ale míšenec, jako kdyby přišel z Jamajky. Jak říkal potetovaný BORIS, nejvíc mne dokáže vytočit rasismus
Rose Red
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Deleted user 23. 2. 2006 18:46

Myslím, že trochu nadsazuješ. 8)
Raději se vraťme k tématu VV2 - polemiky kolem rasismu sem nepatří.

Odeslat příspěvekod Mawe47 23. 2. 2006 19:14

na to ze je to desna debilita a je olympiada se mi zda ze na to koukalo docela dost lidi...
jeste stesti ze si segra nedokaze pustit tv na mem pc:)
jinak by me z tech vyvolenejch asi hrablo
Mawe47
Přeborník

Odeslat příspěvekod christian 23. 2. 2006 19:20

Toho potetovanyho BORISE bych nechtel potkat v noci v prujezdu.. Staci ze jsem se ho lekl v televizi..
die('Hacking attempt');

Kdo se chce zapojit do alpha testu nové verze aplikace SuperFórum pro Android, napište mi soukromou zprávu.
christian
Hlavní administrátor

Odeslat příspěvekod TheFlyingman 23. 2. 2006 20:58

Jdou mimo mě...Nesleduju, a ani nebudu...
Když je nepřítel na kolenou.....musíte ho dorazit.
zastánce teorie pohlcovačů tmy
TheFlyingman
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Michal P 24. 2. 2006 09:07

Rose Red píše:Tak do vily se dostal Jamajčan PLUTO, který říká, že byly Kokosy na sněhu, Kokosy v pralese, a teď budou Kokosy ve vile. A včera do vily zase postoupila Karolína,která o sobě prohlašuje, že je PANNA. /quote]

Špatně si poslouchal je ve znamení panny o panenství nemluvila.
...
Michal P
Přeborník

Předchozí stránkaDalší stránka