ALIAS

Česká televize, TV Nova, kabelovky a ostatní

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod Rose Red 5. 2. 2006 19:24

Co říkáte na tento seriál? Jaké jsou vaše oblíbené postavy? A co říkáte na bondovský hudební styl který ALIAS má ? Inu, teď by se mi hodil nějaký ed2k link či hub link na stáhnutí celého soundtracku, který vyšel k první řadě. Hledal jsem všude možně, torrent nepoužívám, jenom DC+ a eMule a všude tam byl akorát link na stáhnutí celého seriálu, který má přes 8GB. Mě se jedná jen o ten hudební soundtrack.
Rose Red
Návštěvník

Odeslat příspěvekod christian 5. 2. 2006 19:43

Libi se mi.. Driv jsem na to koukal na nejaky nemecky satelitni televizi, ted uz aspon do detailu vim o co jde :-)
die('Hacking attempt');

Kdo se chce zapojit do alpha testu nové verze aplikace SuperFórum pro Android, napište mi soukromou zprávu.
christian
Hlavní administrátor

Odeslat příspěvekod 2Pix 5. 2. 2006 21:08

Rose Red .. sice te nemam rad .. ale ver ze existuje oficialni soundtrack k ALIAS ... a pak jeden jeste lepsi neoficialni na 2CD :-)
Ďžojn dhe ármy of kočičkas a čičintas.. džojn dhe bradrhůd.. ól jů nýd is tu konvert jour avatar tu a kočička ór čičinta.. Kočičkas and Čičintas strajks bek.. Kočičkas and Čičintas růls dhe vórd .. end ví vil strajk on dhe ívl činčilás end kil dhem ól !
2Pix
Přeborník

Odeslat příspěvekod Rose Red 6. 2. 2006 12:37

2Pix píše:Rose Red .. sice te nemam rad .. ale ver ze existuje oficialni soundtrack k ALIAS ... a pak jeden jeste lepsi neoficialni na 2CD :-)

No já tě taky nemám rád, asi to bude vzájemný :lol: :lol: , přestože já o tom vím, a na českém internetu se to dá koupit na CD za 500,- Kč.Jenže mne se tam líbí jenom 3 tracky a k vůli tomu si nebudu kupovat tak drahé CD, kdyby to stálo alespoň 250,- Kč, tak bych o tom uvažoval, ale dát 500,- Kč za hudební CD, tak to je doslova ožebračování a zavání to lichvářstvím. Vždyť za 500,- Kč koupím kvalitní film na DVD ( Pád třetí říše ) a nebo český seriál Místo nahoře na DVD. Nechci tady obhajovat paliče hudebních nosičů, ani sotwarové pirátství, ale ty firmy co to vydávají si musí uvědomit, že hudební CD si většinou kupují normální lidi, žádní zbohatlíci a že se počítačové a hudební piráství přestává vyplácet tam, kde ta cena je nižší a přiměřená.
Například obchodní dům TESCO nabízí a nejen on, ale i jiné hypermarkety začali ve velkém prodávat filmy na DVD za přijatelnou cenu 200,- Kč, například jsem si koupil na DVD za 400,- Kč, oba díly Killa Billa nebo za 149,- Kč druhý díl Vřískot. Tyto ceny jsou už opravdu na nejnižší možné hranici za kterou je možné to koupit, níž už dál nejde, ale je lepší tato částka za film na DVD než astronomická částka nějakých 800,- Kč za HP či Matrix. To už je moc.

Spíš bych si to chtěl stáhnout přes DC+ nebo Emule
Rose Red
Návštěvník

Odeslat příspěvekod ES0 3. 8. 2007 22:10

hodne dobry serial :wink:
Nachystejte uzenáče, na snídani jsem zpátky!
RED DWARF RULEZZZZ!!!
ES0
Přeborník

Odeslat příspěvekod Malignus 8. 8. 2008 19:32

Vynikajici serial, vymakany scenar, zajimave hlevni postavy a dobre herecke vykony a k tomu hraje hezka hudba. Doporucuje 9 z 10 spionek-studentek. :-)
Malignus
Návštěvník

Odeslat příspěvekod M. 8. 8. 2008 19:57

Super serial a jeden z mala, ktery jsem videl cely.
No a Jennifer... je proste Jennifer :love:

Jen ten konec mohl byt o neco stastnejsi...
"Systém GPS není určen pro přesné určování polohy
a nikdy byste neměli výhradně spoléhat na data
o poloze získaná z přijímače GPS a rádiových sítí pro
zjišťování polohy nebo navigaci."

Nokia 6
M.
Nadšenec

Odeslat příspěvekod cumel30 8. 8. 2008 20:27

O ničom nedoporučuje 9 z 10 alkoholikov.
Je ťažké byť pako,konkurencia je veľká.
Nad alkoholom ešte nikto nevyhral,len ja som remizoval.
cumel30
Poslední varování