24 hodin

Česká televize, TV Nova, kabelovky a ostatní

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod Jirk4 3. 5. 2007 18:44

tak pokud to nezacne nekdy ted, tak to je jasne. dokonce jsem nasel dvd5-r s cz titlema :)
btw co znamenal ten konec S02? stalo se pak jeste neco? jako melo smysl ze palmer zkolaboval? teda pokud to nema spojitost s03, tu jeste nemam dokoukanou
I reject your reality and substitute my own. - Adam Savage
Jirk4
Nadšenec

Odeslat příspěvekod hotspot 3. 5. 2007 18:50

Cliffhanger, co jinyho? :) Ve treti serii se ten atentat kratce zminil ale vliv na dej nemel...
"It is better to keep your mouth closed and let people think you are a fool than to open it and remove all doubt." - Mark Twain
hotspot
Přeborník

Odeslat příspěvekod christian 3. 5. 2007 18:57

Mno ja sem nekde videl v nejakym obchode,ze prestali prodavat S4 do doby nez to bude na nove :)
die('Hacking attempt');

Kdo se chce zapojit do alpha testu nové verze aplikace SuperFórum pro Android, napište mi soukromou zprávu.
christian
Hlavní administrátor

Odeslat příspěvekod Jirk4 7. 5. 2007 12:06

Ja myslel ze cliffhanger ma nalakat na dalsi serii, ale to tak ze se pak zjisti co, proc a jak, a ne jenom proto abych se koukl jestli prezije :D

Kdybych si to chtel koupit tak si to stejne koupim ze zahranici, ripnu a stahnu nejake titulky :D

EDIT: Tak jsem prave dokoukal 3. serii, ktera mimochodem, meli jste pravdu, je lepsi nez predchozi. Ale neskutecne me vadi ta jejich prace s pocitacem. Z fotky jedouciho autaku vytahnou dokonale ostrou SPZ, nebo "Prepni to na paty kanal, na trojce to nejede". Pak ty jejich GUI pro programy, sledovani GPS v podzemi, no proste takovych neskutecnych kravin. Taky by me zajimalo, co ti zaporaci pouzivaji za sifrovani ze to Klouví hned rozlouskne. Nebi trezory maji vyrobni zalozni cisla pro otevreni od vyrobce. Takovy trezor bych si teda nikdy nekoupil. Ale to nemluvim jen o 24 hodin, kriminalky zname, ze...
Ale taky se mi libi, jak jedne dejova linie jde jakoby presne tak jak by si divak pral a druha jde presne naopak :tleskani
Jirk4
Nadšenec

Odeslat příspěvekod hotspot 7. 5. 2007 12:56

Ty chytraku, mnohem vetsi hovadiny najdes denne na kazdy televizi :) Mne se naopak libi to boreni thrillerovych klise, treba ze postava, ktera by v jinem serialu zemrela dramatickou smrti v poslednim dile, je jednoduse odprasknuta nekdy na zacatku a nikdo se nad tim nepozastavuje... Treba design jejich ovladaciho prostredi je jeste slabota proti scanu sitnice v Cesky spojce, to jsem se neudrzel smichy :) V treti serii mi akorat nesedela situace s (ne)infikovanou Michelle, ale to u zas tak dobre nepamatuju - naopak Saunders byl spickovej zaporak...
"It is better to keep your mouth closed and let people think you are a fool than to open it and remove all doubt." - Mark Twain
hotspot
Přeborník

Odeslat příspěvekod Jirk4 7. 5. 2007 13:02

No vzdyt to je ten posledni odstavec :) a nadavam tu
Jinak s tou Michelle nevim, nekolikrat rikali ze vir upravili tak, ze zabije 100% nakazenych, no mozna chyba v prekladu, koukal sem s dabingem :)
Ale jinak na TV uz moc nekoukam, takze asi tak :) No nic, neresit a jit hledat S04 :mrgreen:
Jirk4
Nadšenec

Odeslat příspěvekod droopy 13. 5. 2007 17:32

Videl som vsetky serie 1 az 5. Strasne ma to bavilo. Teraz sledujem siestu, ktora sa prave premieruje v usa a neviem co sa stalo... ale uz to u mna straca tu silu. Asi to bude blbym scenarom, kde sa teraz uz velmi casto stava, ze najdu nejaku stopu uplne od buka, proste povedia ze scanovali vsetkych z okruhu x mil a nasli hovor, v ktorom sa spomina nejaky terorista, apod. Takto to vyzera, ze Jack je uplne nepotrebny doplnok CTU... Zopar prvych dielov bolo super aj teraz, len potom to nejak stratilo silu. Dufam, ze siedma seria bude lepsia!

Dalsia vec bola, ze na isty cas prestali zomierat hlavne postavy! No kde sme :) Ale to uz nastastie napravili v 21 dieli, aj ked som cakal, ze "zařve" niekto iny. A zacali tam tlacit prilis vela nudnej politiky. Sa tam hasteria o uplnych hovadinach..
droopy
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Lexx 13. 5. 2007 21:16

Ze šestky jsem viděl 12 dílů a teď čekám, až skončí sérka, pak si to naložím najednou :-)
V pivu je vitamínů málo, proto jej musíme pít hodně.
Lexx
Nadšenec

Odeslat příspěvekod droopy 13. 5. 2007 22:42

ja som tak tahal stvrtu seriu tusim :D 18 hodin v kuse aaaaaaaaa :mrgreen:
droopy
Nadšenec

Odeslat příspěvekod droopy 23. 5. 2007 21:24

tak koniec dorazil. v tychto poslednych momentoch trocha rozvinuli jackov charakter. uz nie je schopny obetovat jednotlivca na ukor vseobecneho dobra. pricom este v stvrtom dieli nemilosrdne zastrelil svojho "partaka". uvidime, co bude robit v sedmicke.
droopy
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Jirk4 23. 5. 2007 21:45

ja bych si mel pohnout, v pulce S04 jsem se nejak zasekl. a ta S06 je teda nakonec dobra nebo uz je to horsi?
Jirk4
Nadšenec

Odeslat příspěvekod droopy 23. 5. 2007 21:49

ako som pisal vyssie, trocha to straca na sile. posledna seria sa mi zda najslabsia.
droopy
Nadšenec

Odeslat příspěvekod hotspot 23. 5. 2007 21:55

Tak jdu si tu sestku komplet stahnout, docela se tesim co zase scenaristi vymysleli... Tenhle serial proste vi kde mam slaby mista :)
hotspot
Přeborník

Odeslat příspěvekod Lexx 23. 5. 2007 21:57

Dík za info, jde se stahovat :-) Bych na to úplně zapomněl...
V pivu je vitamínů málo, proto jej musíme pít hodně.
Lexx
Nadšenec

Odeslat příspěvekod droopy 23. 5. 2007 23:32

btw. Jednotka STV spúšťa reprízu od 6. júna (asi prvej serie, mali zakupene prve tri)
droopy
Nadšenec

Předchozí stránkaDalší stránka