24 hodin

Česká televize, TV Nova, kabelovky a ostatní

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod Rose Red 7. 5. 2006 18:07

Kdepak, pátou řadou by už to mohli ukončit. A mohli by točit jiný seriál, nechci aby z toho byla Kobra 11 či JAG. Prvních pět řad bohatě stačí, pak hrozí riziko, že se to lidem unaví. A o čem by chtěli točit, vždyť je to furt to samý, národní bezpečnost, boj proti terorismu, co víc by mohli vymyslet ? Další náměty podle mne už vyschly. V první řadě to byla ochrana prezidenta před atentátem + vyšetření, kdo za tím stojí, v druhé řadě zase museli zjistit, kdo chce zaútočit na LA jadernou zbraní, ve třetí řadě zas to byl smrtelný virus Cordilla, ve IV. řadě to byli zase muslimové, kteří zaútočili na USA a chtěli zničit jaderné elektrárny, v páté řadě zase teroristi a politika. Opravdu by už to stačilo, žádné další řady, co chtějí vymýšlet, vždyť by to bylo na jedno brdo.
Rose Red
Návštěvník

Odeslat příspěvekod hotspot 7. 5. 2006 18:56

Seriál má dobrou sledovanost a vydělává na sebe -> budou další série. Nevím, proč by tvůrci uvažovali jinak, když se chytí něčeho výnosného tak to přece předčasně nezahodí... btw. je to sice pořád to samý schéma, ale pořád je to stejně napínavý a já se na to dívám rád.
"It is better to keep your mouth closed and let people think you are a fool than to open it and remove all doubt." - Mark Twain
hotspot
Přeborník

Odeslat příspěvekod Lexx 7. 5. 2006 19:05

Moje řeč ;-)
V pivu je vitamínů málo, proto jej musíme pít hodně.
Lexx
Nadšenec

Odeslat příspěvekod christian 7. 5. 2006 23:02

Mne se to taky libi,akorat asi budu muset zacit schanet 4,5 serii pac tu v televizi se jich asi nedockam..
die('Hacking attempt');

Kdo se chce zapojit do alpha testu nové verze aplikace SuperFórum pro Android, napište mi soukromou zprávu.
christian
Hlavní administrátor

Odeslat příspěvekod hotspot 7. 5. 2006 23:08

Už jenom že ve 4 sérii je dost černochů a dabing bude tím pádem naprd :) Já navíc nemám rád ten 4:3 formát, takže bych si to stejně stáhl, i kdyby to chtěli nakonec vysílat... původní dabing se nahradit nedá...
"It is better to keep your mouth closed and let people think you are a fool than to open it and remove all doubt." - Mark Twain
hotspot
Přeborník

Odeslat příspěvekod mapupsa 9. 5. 2006 17:31

4. řadu mám (to neznamená, že ji nabízím :pozor2 ), teď jsem u šestého dílu. Zatím to vypadá stejně dobře jako předchozí "seasons".
mapupsa
Návštěvník

Odeslat příspěvekod hotspot 1. 8. 2006 19:28

Jak uz je davno znamo, ceka nas jeste 6. a 7. season. Jak to vidite? Ja mam z posledni serie, kterou jsem dokoukal pred nekolika mesici, docela rozporuplne pocity. Samozrejme jsem to dodival do konce a bylo tam jako vzdycky par skvelych scen a dobrych napadu, ale melo to vic nez jindy hodne silny priznaky nastavovany kase... Nevim nevim jak to bude dal...
hotspot
Přeborník

Odeslat příspěvekod Lexx 3. 8. 2006 00:53

Mám podobné tušení, z pátý sérky mám taky rozporuplné pocity.
(PS: Myslím, že jsem četl, že Kiefer podepsal smlouvu na další 3 série, takže by měla být i osmá.)
Lexx
Nadšenec

Odeslat příspěvekod hotspot 27. 12. 2006 11:18

Tak pred chvili jsem zkouknul prequel k 6. rade... Celkem prekvapivy, i kdyz docela pritazeny za vlasy... Ted si jeste sjedu previews: http://24fans.net/
hotspot
Přeborník

Odeslat příspěvekod Lexx 27. 12. 2006 11:47

Říkáš, že prequel je zajímavý? :-) Tak jo, už ho stahuju...
Mrkni na toto: http://www.24trailer.com :-)
Lexx
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Ledni_Medved 27. 12. 2006 15:52

hele .. a uz konecne ji, spi, kalej atd? :-D ...
i just done´did´dat! Yo Momma sed dat things ya all da´day´a´loooong! Thingies like "dont stop youngstah" ´n "Ya da best .. naaaaaah ... da best younstah" ....

and God stands by me when im saying dat "Ya love ya all" :-D
Ledni_Medved
Nadšenec

Odeslat příspěvekod christian 27. 12. 2006 16:19

hmm koukam,ze Jack je nesmrtelny, kdyz uz to vydrzel tolik serii :D
die('Hacking attempt');

Kdo se chce zapojit do alpha testu nové verze aplikace SuperFórum pro Android, napište mi soukromou zprávu.
christian
Hlavní administrátor

Odeslat příspěvekod Michal P 27. 12. 2006 20:09

To je jako pokračování toho propadáku co ho kdysi Nova propagovala na bilbordech? A pořád tam tikaj ty hodiny?
Co myslíte dají ho i u nás po tom úspěchu hlavně druhý řady ?
...
Michal P
Přeborník

Odeslat příspěvekod christian 27. 12. 2006 20:15

a ty 3 rady co davali jsi se nevsiml? :D
die('Hacking attempt');

christian
Hlavní administrátor

Odeslat příspěvekod Michal P 27. 12. 2006 20:22

Asi to bylo tak populární že jsem si jich nevšiml, vzpomínám na tu bombastickou kampaň na první řadu, něco jako když začínali první superstar, nebo reality show a pak jak to odsouvali protože ta sledovanost nebyla nic moc. První řadu jsem sledoval, ale dál už ne.
...
Michal P
Přeborník

Předchozí stránkaDalší stránka