Lost

Česká televize, TV Nova, kabelovky a ostatní

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod ewing 28. 6. 2006 08:18

v pb...
"Imagination is more important than knowledge."
Albert Einstein
ewing
Nadšenec

Odeslat příspěvekod a 28. 6. 2006 08:34

myslis koniec druhej serie?
a
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod ewing 28. 6. 2006 08:38

nie, pozrel som iba asi 15 casti z prvej. to sa im este nepodarilo utiect ani v druhej? ked nie tak to balim...
Albert Einstein
ewing
Nadšenec

Odeslat příspěvekod a 28. 6. 2006 09:09

na konci druhej sa utek podaril :) ale ne tak ako by si ho predstavovali :) kazdopadne tempo sa s lostom neda porovnat, v loste sa za 2 serie neudialo tolko co v pb za 3 casti. uz aby boli u oboch nove serie :)
a
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod ewing 28. 6. 2006 09:15

druhu seriu lostu som zral uplne celu a myslim, ze sa tam toho stalo dost. zral som ju rovnako ako tu prvu polovicu pb. inak je mi jedno, ze to ma velke tempo ked sa tam stane aj tak uplne ho*no :)
Albert Einstein
ewing
Nadšenec

Odeslat příspěvekod a 28. 6. 2006 10:04

napr v loste som sa pri 2/3 flashbackov nudil a pri zopar dieloch som i zaspal. keby losta trocha zhustili, mohol by to byt teh best serial este na velmi dlhu dobu.
len sa bojim ze to scenaristi nemaju moc dobre premyslene a velka cast tych zahad nema logicke opodstatnenie = nasilne zvysovana putavost. to budem velmi sklamany ak mam pravdu. a bojim sa ze ju mam.
a
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Hondaq 28. 6. 2006 11:57

a píše:myslis koniec druhej serie?

:) pokud vím tak pb má pouze jednu serii ve který se na konci útěk podařil :wink:
Válka je mír. Svoboda je otroctví. Nevědomost je síla...
Hondaq
Návštěvník

Odeslat příspěvekod a 28. 6. 2006 12:43

anj, pardon :) mne sa totiz uz druha seria snivala :wink:
a
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod C.I.S.I. 29. 6. 2006 18:48

a: Naopak. Scenariste to maji velmi dobre vymyslene a ja osobne jsem zvedav na vysvetlni (Dharma doopravdy existuje) - ovsem pokud se ho nekdy dockame, protoze mam strach, ze Lost bude nekonecny.
C.I.S.I.
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Ares952 14. 7. 2006 13:25

jedne z nejlepsich serialu, ktere jsem kdy videl, chytil me a uz nepustil, ted se budu divat na 14ty dil druhe serie (divam se na EN verzi s titulkama)
Naděje je motorem duše
Ares952
Návštěvník

Odeslat příspěvekod ES0 16. 7. 2006 15:56

Hondaq píše:
a píše:myslis koniec druhej serie?

:) pokud vím tak pb má pouze jednu serii ve který se na konci útěk podařil :wink:k/quote]

no ehm, ten zaver 1. serie koncil prave kdyz to vypadalo ze je znovu pochytaji, navic by se uz v tuto dobu mela tocit 2 serie a zacit vysilat by se to melo 21 srpna, i kdyby se to uz neodehravalo ve veznici, je tam stale hromada veci k reseni 8)
Nachystejte uzenáče, na snídani jsem zpátky!
RED DWARF RULEZZZZ!!!
ES0
Přeborník

Odeslat příspěvekod ES0 16. 7. 2006 16:04

C.I.S.I. píše:a: Naopak. Scenariste to maji velmi dobre vymyslene a ja osobne jsem zvedav na vysvetlni (Dharma doopravdy existuje) - ovsem pokud se ho nekdy dockame, protoze mam strach, ze Lost bude nekonecny.

hm, u serialu si myslim ze scenariste nemaji dopredu vymyslene skoro nic, protoze se neco muze stat s dulezitym hercem apod, takze max na 1,5 a 2 serie je nejaka mlhava predstava jak to bude, tj. pokud zapomenou o co slo v prvni serii, moc logickych vyusteni bych tam necekal (maximalne nejake rychlozvraty aby porad natahali nejakou zapletku do predu) 8)
Nachystejte uzenáče, na snídani jsem zpátky!
RED DWARF RULEZZZZ!!!
ES0
Přeborník

Odeslat příspěvekod Jirk4 18. 7. 2006 12:49

C.I.S.I.: Lost pry bude mit kolem peti serii, aby to nenatahovali do prazdna a nebylo to zase moc kratky, ez by se nic nevysvetlilo. Ale ja si stejne myslim ze to zamotali tak, ze uz to tezko rozmotaji :)
I reject your reality and substitute my own. - Adam Savage
Jirk4
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Fuck8r 22. 7. 2006 07:52

mám LOST 1.sérii 26dílů a 2.sérii 24dílů a chci se zeptat jestli je to (zatím) komplet LOST ?

// viděl jsem zatím jen 13 dílů ... //
A7R4 + 20/40/135 art a FE85.
Fuck8r
Přeborník

Odeslat příspěvekod Ares952 22. 7. 2006 08:20

coze? ja mam z prvni serie 24 dilu a z druhe 20, to mi jako neco chybi?
Naděje je motorem duše
Ares952
Návštěvník

Předchozí stránkaDalší stránka