Lost

Česká televize, TV Nova, kabelovky a ostatní

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod a 25. 5. 2006 05:37

dnes je posledny lost zo serie :hm
a
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod ewing 25. 5. 2006 05:45

posledne dve casti...som zvedavy ako to skonci. uz to sosam.
"Imagination is more important than knowledge."
Albert Einstein
ewing
Nadšenec

Odeslat příspěvekod a 25. 5. 2006 07:04

ja uz pomaly koncim s pozeranim prvej.. padla na zaciatku velmi zaujimava hlaska, inak sa toho zatial moc nevysvetlilo.. tak som zvedavy..
a
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod ewing 25. 5. 2006 07:08

ja to pozriem az ked pridem z prace, ale stiahnute uz mam aj ked sa este rozhodujem, ci nepojdem do kina na xmenov...
Albert Einstein
ewing
Nadšenec

Odeslat příspěvekod a 25. 5. 2006 08:32

tak som to prave dopozeral..
v tomto dvojitom diely sa toho udialo naozaj vela, ale v podstate sa nic nevysvetlilo.. pomer odpovedi a otazok sa v prevazil este extremnejsie na stranu otazok.. myslim ze som s cakanim na kazdu cast losta skoncil. mozno si este pozriem dalsiu seriu ak bude kompletna, ale taketo prehnane natahovanie nieje premna.
a
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod ewing 25. 5. 2006 08:35

no to sa dalo cakat, ze to takto skonci...to aby si sa tesil jak blaaazen na dalsiu cast. tiez to asi mozem okakat ale najskor to neokakam. no ved uvidiiime, co bude.
Albert Einstein
ewing
Nadšenec

Odeslat příspěvekod a 25. 5. 2006 08:51

no samozrejme ked ma byt minimalne este tretia seria nemohli vykecat vsetko. az nato ze oni nevykecali prakticky nic co by sa bud nedalo jednoznacne ocakavat, alebo co by malo nejaky zasadnejsi vyznam.. za toto by som mi doprial aspon 50%ny pokles sledovanosti. ale bohuzial. ludia su lahko ovladatelne ovecky
a
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod ewing 25. 5. 2006 16:37

som z toho absolutny k*k*t! libby je vsade a ma vo vsetkom prsty a teraz aj ta desmondova zenska. vobec nicomu nerozumiem. defky jedny mizerne...
Albert Einstein
ewing
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Hondaq 25. 5. 2006 23:44

:mrgreen: jo je to mazec... aspon víme proč spadlo letadlo ale je nam to beztak na ho*no páč zas nevime jaktože to letadlo mělo na trupu znak dharmy takže ten pravej důvod asi stejně nevíme... sem doufal že aspon tohle se tam vysvětlí
ale co už ... na další serii kouknu 100% těch 40min tejdně mě nezabije :) navíc si u toho pěkně odpočinu...
pro názornost :wink:
Obrázek
Válka je mír. Svoboda je otroctví. Nevědomost je síla...
Hondaq
Návštěvník

Odeslat příspěvekod C.I.S.I. 30. 5. 2006 15:23

No, tak jsem videl posledni dil. Byl to docela mazec a jsem zvedav, jak udelaji treti serii.

btw 3. serie zacina 4. rijna, coz se da jeste prezit. Si vemte, ze prazdniny vam utecou jako voda...
C.I.S.I.
Návštěvník

Odeslat příspěvekod ewing 7. 6. 2006 17:59

no, ES0, co nasa stavka? som nejaky lenivy pozerat kedy sme sa vlastne stavili ale prave mam za sebou 13tu cast a musim uznat, ze to je super serial. vobec nenudi, stale sa tam daco deje a ma spad. proste good.

ako si na tom ty a lost? :)
Albert Einstein
ewing
Nadšenec

Odeslat příspěvekod ewing 7. 6. 2006 18:01

tak som to pozrel...bolo to 11.5ty taaakze uz sme po termine. dufam, ze si na tom minimalne tak ako ja ak nie lepsie ;)
Albert Einstein
ewing
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Hondaq 27. 6. 2006 19:00

tak já taky dokoukal pb a neřekl bych že je nějak lepší nebo horší než lost ... mě přijdou oba seriály na stejně dobré úrovni
Válka je mír. Svoboda je otroctví. Nevědomost je síla...
Hondaq
Návštěvník

Odeslat příspěvekod ewing 28. 6. 2006 08:00

ja som to nedopozeral. hned ako sa im nepodaril ten utek ma to prestalo bavit. proste nula bodov a uz som o to par tyzdnov ani nezavadil...
stoji to aj potom za to alebo sa mi neoplati do toho ist?
Albert Einstein
ewing
Nadšenec

Odeslat příspěvekod a 28. 6. 2006 08:11

aky utek?
a
VIP uživatel

Předchozí stránkaDalší stránka