Lost

Česká televize, TV Nova, kabelovky a ostatní

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod ES0 11. 5. 2006 22:54

ewing píše:ale sak mne je to jasne, o co tam pojde......

ano, u prison breaku je vicemene jasne jaky muze byt zaver, ale je to drama, hraje se doslova o kazdou vysilaci minutu, a to je ta sila to napeti, kdybych se ted podival na posledni dil, nejspise se zhruba trefim do me prestavy zaveru,ale uz se nikdy nedovim jake prekazky se jim do cesty postavily
kdezto u lostu, kdyz bych se podival na posledni dil tak uz budu mit mnohem mensi duvod ho sledovat cely, ptze jedine co nuti divaka to sledovat je to ze nevi jak to muze skoncit a proto se tam vyplati natacet nezazivne dily o nicem, misty(co jsem tak pochytil z tohoto vlakna) je to zrejmne takova reality show vyberoveho vzorku americkeho obyvatelstva, nevidel jsem predstavitele ale tipl bych si - tlusty beloch, namakany cernoch, hispanka, a mozna nejaky intelektual
Nachystejte uzenáče, na snídani jsem zpátky!
RED DWARF RULEZZZZ!!!
ES0
Přeborník

Odeslat příspěvekod ewing 11. 5. 2006 23:04

ES0: tak to je predsa v kazdom americkom filme. preboha, to nie je ziadna novinka ;)

No ked sa pozries na poslednu cast prisiel by si o vsetku tu mysteriu ktora je hlavnym tahunom toho serialu (a vobec by si nevedel co a preco a ako) a preto ma to tak bavi pozerat plus ma to lepsich hercov a aj ta filmarcina sa mi paci viac ako u prison break. ved teda je to aj otazka penazi a lost ma myslim trosku vacsi rozpocet ako PB...
"Imagination is more important than knowledge."
Albert Einstein
ewing
Nadšenec

Odeslat příspěvekod ES0 11. 5. 2006 23:11

ja netvrdim ze to je novinka, a nebo ze je to nejak dulezite jen tipuji :wink:

no mysteria, hm i kdyz jsem velky fanousek scifi, tak zas vsechno nestravim, proste davam v tomto srovnavacim souboji prednost dramatu a napeti :wink:

ale ale, takovy velky znalec filmu a snad nechces rict ze vice penez je primo umerne kvalite? :)
RED DWARF RULEZZZZ!!!
ES0
Přeborník

Odeslat příspěvekod ewing 11. 5. 2006 23:18

tak tomu ver. mozu si zaplatit lepsie efekty, lepsich hercov (tragedia ten chlapik u PB v hlavnej ulohe) atd atd...proste prachy u takehoto typu serialu rozhoduju.

btw napatia a dramatu by si tam nasiel viac nez dost ;)
Albert Einstein
ewing
Nadšenec

Odeslat příspěvekod ES0 11. 5. 2006 23:47

chces tady vypsat ty slavne kasovni propadaky? kde si mysleli ze staci hromada penez a ono to nejak pujde samo?:-)

pro me ani tak herecke ksichty a efekty dulezite nejsou, ja mam radeji napinavy/zajimavy scenar a na druhem miste kameru
radeji si vychutnam 10 minut plnych napeti, nez 100 minut cekat co se bude dit
a mimochodem, pb ma na csfd 97% lost jen 93% :-)
RED DWARF RULEZZZZ!!!
ES0
Přeborník

Odeslat příspěvekod ewing 11. 5. 2006 23:58

samozrejme, ze to tak nefunguje vzdy. ale videl som nieco z PB a viem co sa da cakat. Videl som pilota Lostu a tiez som tusil co sa da cakat. Totalne som sa mylil. Mna to bavi a bavilo aj ked par casti bolo onicom pacili sa mi. Proste beriem to tak ze nehrozi aby vymyslel niekto serial ktoreho kazda cast bude dobra a bez nejakej vaty. nehrozi.

peniaze a dobry scenar idu ruka v ruke. ked nie su prachy dobry scenar straca (predstav si nizkorozpoctovych Xmenov...nic moc, ze?). A ako si uviedol funguje to aj naopak. Prachy nie su zaruka, ale je to velmi dobry zaklad 8)
Albert Einstein
ewing
Nadšenec

Odeslat příspěvekod ES0 12. 5. 2006 00:06

udelame dohodu, ja se i pres docela velky odpor podivam na jednu sezobu lostu a ty na kompletni sezonu pb, (ne jen ten pilot) a pak se tady opet sejdeme k debate a naprosto bez predsudku budeme hodnotit, ok? :-)
RED DWARF RULEZZZZ!!!
ES0
Přeborník

Odeslat příspěvekod ewing 12. 5. 2006 00:09

pfuuuha...dost mi vadi ten chlapik v hlavnej ulohe...fakt ma vytaca niekto kto za 1. nevie hrat (a to este ziskal nejaku cenu?!) a za 2. ten jeho isty vyraz typu "mam vsetko pod palcom" (pride do vazenia a hned je frajer-chapes).
Aj ked musim priznat, ze je to tak aj trochu v Loste...Kate ziskala nejaku cenu a pritom tiez hra dost mizerne-ale aspon ju tam neni vidiet stale a ked ano prijemne sa na tu jej postavicku pozera :mrgreen:

dobre, mame dohodu. aky je deadline? kolko ti treba dni? :mrgreen:
Albert Einstein
ewing
Nadšenec

Odeslat příspěvekod ES0 12. 5. 2006 00:15

deadline davat nebudem, ja mam radeji kdyz shlednu komplet behem jednoho dne, to pak cloveku spise ulpi v pameti jiste scenaristicke "obraty" ktere by jinak mohly byt nepovsimnuty a na tech si zakladam :wink:
a jde o to ze ted nevim kdy budu mit volny den,
rekneme max do tri tydnu ok? 8)
RED DWARF RULEZZZZ!!!
ES0
Přeborník

Odeslat příspěvekod Hondaq 12. 5. 2006 00:17

Nevím, prison break sem neviděl... slyšel sem na něj dobré ohlasy... hodně lidí mi říká že je lepší než lost a mám v plánu se na něj o prázdninách kouknout ale lost se odehrává v atraktivních exteriérech což se mi na něm líbilo hodně ... ted už mě spíš zajímá ze zvedavosti jak dopadne :) ... pb sem jenom proklikal ale žádnej pěknej ostrůvek sem neviděl :mrgreen: ne je jasný že o to nejde ale je fakt že mě to na lostu hodně zaujalo.

a k tý libby to mě taky naštvalo že to neřekla ... proč se ale michael chová tak jak se chová ... ted přesně vypadá jako The Others ... by mě zajímalo co s ním udělali ... vymytej mozek myslim nemá ... chová se jakoby dobře věděl co dělá...
Válka je mír. Svoboda je otroctví. Nevědomost je síla...
Hondaq
Návštěvník

Odeslat příspěvekod ES0 12. 5. 2006 00:26

no, Hondaq, ctu si cos napsal a mam takovy pocit ze koukat na ten prales bude jedina deviza toho serialu :D
RED DWARF RULEZZZZ!!!
ES0
Přeborník

Odeslat příspěvekod Hondaq 12. 5. 2006 00:39

ESO: :mrgreen: :mrgreen: jo ze začátku mě to fakt zaujalo ... ted se to beztak odehrává většinou v bunkru nebo někde ve flashbacích:) takže ted už je to jedno ale neboj na pb kouknu :wink: tys zas uváděl hodnocení čsfd ty já zas beru jenom jako databázi filmů ale žádným procentům nevěřím... protože pro mě je důležitý to co se líbí mě a ne to co se líbí nákým rádoby kritikům :)
Hondaq
Návštěvník

Odeslat příspěvekod ES0 12. 5. 2006 01:14

jej pozor, ty procenta z csfd jsem uvadel jen tak mimochodem v ramci diskuze s ewingem, hodnoceni na csfd me zajima jen kdyz se chci podivat jak si stoji u ostatnich neco co se mi libilo apod nebo kdyz mam natahanou z netu hromadu "noname" filmu a chci se na neco kouknout tak orientacne mrknu na csfd
ptze jak muzou dat Underworldu jen 58% a dvojce 60%, to je pro me nadherna zalezitost
o tom hodnoceni "kritiku" na csfd mam takovou teorii, nejaky cas po premiere je kazdy film vicemene hodnocen spise lidmi co se na nej tesili, fanousci apod a ti zpravidla jsou spravedlivejsi v hodnoceni, maji pomerne vysoke naroky zvlaste pokud jde o pokracovani a dokazi to i poradne zkritizovat ci vynest temer do nebes:-) pokud to bylo lepsi nez co cekali
jenze pak na ten film narazi i vlna "duchodcu" letitych kritiku kteri ukoncili svuj mentalni vyvoj v dobe pulp-fiction a vse ostatni jednoduse dle nich neni kultovni a tedy je to *****
proste 90.leta jsou pryc, je treba se prizpusobit :wink:

hm, ted mi doslo ze toto vlakno se tyka serialu lost, boze(ewingu promin ze uzivam slova buh i kdyz jsem 79% ateista a 4% islamista :-) ) jak ja nesnasim ze se diskuze nemuzou vetvit)
takze docela se tesim az ja i ewing shledneme to co jsme si "slibili", doufam ze priznas barvu a uznas ze PB je lepsi
:twisted:
RED DWARF RULEZZZZ!!!
ES0
Přeborník

Odeslat příspěvekod ewing 12. 5. 2006 10:39

ES0: budem sa snazit byt objektivny a posudit to najlepsie ako viem aj ked nieco take samozrejme neexistuje :D
s tym bohom ti to odpustam. chod v pokoji a konaj dobre skutky :lol:
Albert Einstein
ewing
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Hondaq 12. 5. 2006 11:37

ES0 píše:o tom hodnoceni "kritiku" na csfd mam takovou teorii...

jo tak v tomhle s tebou 100% souhlasim :wink: každopádně vaše dohoda je zajímavá a sem zvědavej jak to dopadne asi se taky kouknu na pár dílů pb ještě před prázdninama :mrgreen:
a k tomu větvení ... někdy jak vidíš je to nevyhnutelný :)
Hondaq
Návštěvník

Předchozí stránkaDalší stránka