Lost

Česká televize, TV Nova, kabelovky a ostatní

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod ewing 3. 5. 2006 10:09

no typek hovoril, ze Michael ich nikdy nenajde. sice povedali uz kadeco co im akosik nevyslo...
"Imagination is more important than knowledge."
Albert Einstein
ewing
Nadšenec

Odeslat příspěvekod a 4. 5. 2006 08:07

tak som prave dopozeral 2x20. a ako vzdy. asi 90s zaujimavych, zvysok telenovela. ak ste to nezacali pozerat, nezacnite, nestoji to zato.
a
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod ewing 4. 5. 2006 11:29

no do prcic...posledne dve minuty mi padla sanka, inak to bola ozaj nuda. teraz uz ozaj nicomu nerozumiem (a vobec nic sa nevysvetlilo)
Albert Einstein
ewing
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Hondaq 4. 5. 2006 22:01

ewing: sem si říkal z čeho ti mohla spadnout čelist ale po tom co sem to viděl sem zůstal jak opařenej snad zatím největší zvrat... nejhorší je že tenhle díl ne jen že nic nevysvětlil ale navíc to všechno jenom zkomplikoval ... na druhou stranu nám ukázal že už si nemůžem bejt jistí ničím a vzhledem k tomu že já nemám rád předvídatelné konce tak to IMHO kvalitu trochu posílilo :)
Válka je mír. Svoboda je otroctví. Nevědomost je síla...
Hondaq
Návštěvník

Odeslat příspěvekod a 4. 5. 2006 22:11

no majkl to podla jeho vyrazu spravil pod tlakom, takze tych others musi byt poriadna ozbrojena kopa. vyzera to tak ze prisiel priamo zabit tu mexicanku. others mi zacinaju pripadat ako sef tam hore v oblakoch ktory rozhoduje o tom kto bol zly a ma pravo uz len na peklo.
nieco sa uz mozno vysvetli v buducom diely http://www.lost.cz/epizoda.asp?id=221

nech ich prejde traktor za to natahovanie :)
a
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod ewing 4. 5. 2006 23:43

a: s tym traktorom suhlasim :)

inak som rad, ze ta zenska tam uz nebude. strasne nesympaticka defka. zevraj ma nejake problemy s policiou a mozno pojde do vazenia tak mozno juvyskrtli aj kvoli tomuto aj ked dufam, ze povodny scenar nejak husto nezmenily, aby to potom nemalo nejake velke logicke chyby.
btw tento serial je strasna namotavka...
Albert Einstein
ewing
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Pette 6. 5. 2006 14:56

tento diel fakt psycho.)

aspon si pred smrtou uzila:)
Pette
Návštěvník

Odeslat příspěvekod ewing 9. 5. 2006 23:59

Co se ještě vyjasní do konce sezóny (ze starších novinek):

* Kdo jsou Ti druzí a co dělají na ostrově
* Pád letadla nebyla náhoda a my se dozvíme, co pád způsobilo.
* Vyjasní se, kdo přesně je Henry Gale a jaké jsou jeho motivy.
* Jak je osud pana Eka spojen s ostrovem.
* Co je za betonovou zdí v bunkru - zdroj elektromagnetického pole na ostrově.
* A na konec - co se stane, když nezmáčknou tlačítko.

to posledne ma zaujima najviac lebo si myslim, ze sa stane uplne ho*no aj ked ta defka Henry predtym zrejme napisal nieco ine ked sa spustil alarm a ukazali sa vsetky tie veci kvoli tomu svetlu....avsak mozem sa mylit...uvidime
Albert Einstein
ewing
Nadšenec

Odeslat příspěvekod a 10. 5. 2006 22:36

dnes vysielaju dalsiu cas. podla traileru zaujimava, ale kazdy kto losta pozera, vie, ze to bude minimalne 30 minut nudy.
OTecko: pre oblubovatelov serialov neoporucam zacat pozerat prison breake, pretoze sa z nich mozu stat neovladatelne bestie a za kazdy dalsi diel budu schopne zabijat :) (tym som chcel povedat ze pb je este o hodne chytlavejsi ako lost a to tempo imponantne, takze dominantny serial tohoto threadu sa moze ist schovat :))
a
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod ewing 10. 5. 2006 22:37

no nevim karle, nevim. Lost ma este co ponuknut, snad aj ponukne :)

prave som dopozeral Pilota prison break...priehladne, nuda, vsetko perfektne a este k tomu herec v hlavnej ulohe vobec nevie hrat. idem radsej dopozerat invasion. aj ked je to obcas nuda, Meriel je strasna raketa kvoli ktorej sa to oplati pozerat :D
Albert Einstein
ewing
Nadšenec

Odeslat příspěvekod ES0 11. 5. 2006 06:46

ewing píše:prave som dopozeral Pilota prison break...priehladne, nuda, vsetko perfektne a este k tomu herec v hlavnej ulohe vobec nevie hrat. idem radsej ...

to vis ze jo :D ,to si po pilotnim dile musi myslet kazdy, kazdy si rikal co tam proboha chteji resit celych 22 dilu? maj prece dokonaly plan tak cim se to muze zkomplikovat? presto u zadneho z 21 dilu co jsem videl nemel jeste pocit ze by se tam vyskytla nejaka ciste jen natahovaci cast, ten hlavni herec mozna vypada jako buzicek, ale ty herecke vykony prakticky vsech jsou vinikajici
Lost je mrtev, at zije Prison Break! :D
Nachystejte uzenáče, na snídani jsem zpátky!
RED DWARF RULEZZZZ!!!
ES0
Přeborník

Odeslat příspěvekod ewing 11. 5. 2006 11:03

ale sak mne je to jasne, o co tam pojde...pojde po tych co ho tam dostali, bude chciet vediet preco a bude to jedna neskutocna konspiracia ktora pojde zrejme pekne vysoko. ziadna mysteria...to je potom dost nuda sledovat to tak dlho.

no a k veci. prave som dopozeral s02e21 a mozem povedat, ze tam nebolo 5 minut nudy. tato cast bola fasa. ale tu Libby som na konci strasne hecoval aby vykopila, ze ju majkl strelil...no ved snad im to dojde ked sa zamyslia nad tym ako boli najdeni mrtvy a tak. btw Mr Eko rullez :)
Albert Einstein
ewing
Nadšenec

Odeslat příspěvekod a 11. 5. 2006 11:59

viete mi vysvetlit preco ste vsetci z eka tak namako?

//a to erwing: diky opravene. divne, myslel som ze to bolo dobre
Naposledy upravil a dne 11. 5. 2006 16:12, celkově upraveno 2
a
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Lexx 11. 5. 2006 12:01

Protože je to borec a když řekne "I'm mistr Eko", tak je to prostě nářez :-D:-D
V pivu je vitamínů málo, proto jej musíme pít hodně.
Lexx
Nadšenec

Odeslat příspěvekod ewing 11. 5. 2006 12:08

chcel si asi napisat "vsetci" ale nevadi. presne tak, je to proste narez. nie je taky prchky, je naopak rozvazny a hovori iba vtedy ked treba. a ako hovori tak to je sila. paci sa mi ten jeho prizvuk ;)
Albert Einstein
ewing
Nadšenec

Předchozí stránkaDalší stránka