Lost

Česká televize, TV Nova, kabelovky a ostatní

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod C.I.S.I. 29. 4. 2006 18:32

ES0 píše:
a píše:ale podla traileru bude diel 2x20 konecne podla mojho gusta. vysielaju ho az 3.5

az 2x20? to je 1600 minut nudy :-), stale nemam chut ho zacit sledovat, ted radeji s napetim cekam na dalsi dily prison break, sg1, sga a bat.galaktika mam za sebou, mam rozkoukany firefly, uvazuji ze se jeste pustim do invasion, ale ten lost, i kdyz ho mam na hdd, bojim se bojim, ze to bude ztrata casu

Podle me se bojis zcela zbytecne :wink:
C.I.S.I.
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Adam Bernau 29. 4. 2006 19:41

tak mam stazen prvni dvoudil. Asi se hned na to mrknu, ma-li cenu stahovat i dalsi dily.
Adam Bernau
Návštěvník

Odeslat příspěvekod ewing 2. 5. 2006 12:20

pozor, spoiler: takze behom poslednych 2-3 dni som pozrel celu druhu seriu a snad si to ten tlstoch s cvokarom vsetko nedali dokopy v tych chorych hlavach...snad nie. ale zaujima ma co je to zac ta Dharma. Ma niekto nejake teorie? :)
"Imagination is more important than knowledge."
Albert Einstein
ewing
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Hondaq 2. 5. 2006 16:24

no v hlavě hurlyho se to neodehrává páč to producenti vyvrátili...a dharma je podle mě náká výzkumná organizace kterádělá náké výzkumy v chování lidí...protože si myslím že to že se tam všichni sešli není náhoda... viz znak dharmy na trupu letadla:)
Válka je mír. Svoboda je otroctví. Nevědomost je síla...
Hondaq
Návštěvník

Odeslat příspěvekod ewing 2. 5. 2006 17:43

no sak to...nejaky vyskum...asi nejaka husta reality show pre zvratenych milionarov ktory pozoruju co sa bude diat ked nechas par jedincov na ostrove....nieco ako truman show :)
Albert Einstein
ewing
Nadšenec

Odeslat příspěvekod a 2. 5. 2006 18:27

o 1,5 dna bude dalsi diel, pomaly som aj zabudol ze nejaky lost existuje. tie dlhe pauzy sledovanosti asi moc neprospievaju..
fakt nechapem kto a akym myslienkovym pochodom prisiel na teoriu reality show. je to jedna z najnezmyselnejsich veci ake som pocul
a
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Hondaq 2. 5. 2006 18:38

a: přesně..taky mě ty pauzy se*ou páč přesně jak píšeš bych klidně zapoměl že už bude další díl... a k tomu reality...je to opravdu blbost a navíc to producenti taky vyvrátily :) beztak sem zvedavej jak to všechno vysvětlej... myslim že stejně se jim všechny záhady objasnit nepovede protože pořád vznikaj nový a na ty starý se už zapomíná... možná to takhle pude do nekonečna :|
Hondaq
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Adam Bernau 2. 5. 2006 19:52

Tak jsem kouknul na prvni 4 dily. Jeste, ze jsem se nenechal odradit tim prvnim dvoudilem. Vypada to dobra a zacina me to bavit, jeste, ze nemam moc casu. Klidne bych to zkouknul cele za den a noc :mrgreen:
Adam Bernau
Návštěvník

Odeslat příspěvekod ewing 2. 5. 2006 20:24

a: bohuzial presne neviem ani ja. len som tak pozeral jednu z poslednych casti a zrazu ma to napadlo. detaily toho pochodu bohuzial nepoznam.

napada ma este samozrejme kopec inych teorii ale rad by som pocuj aj od inych nejake.
Albert Einstein
ewing
Nadšenec

Odeslat příspěvekod a 2. 5. 2006 21:20

na lost.cz je teorii kopa, kopa zaujimavych, ma ani nenapadlo ze ten serial moze mat taku hlbku. aj ked myslim ze ju v skutocnosti naozaj nema :) to ze to moze byt reality show som sa docital aj tam. no neviem neviem ako ste nato mohli prist. ved je to normalny herecky rezisersky dobre zvladnuty serial s kopou postprodukcnych efektov. na tom sajte sa daju stiahnut videa z konkuzov a brepty.. nj :)
a
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Hondaq 2. 5. 2006 21:25

mě by spíš než dharma zajímal ten kouř ... jaká dnešní technologie by dokázala vyrobit něco takovýho ... proto mi přijde že lost se neodehrává v současnosti i Hurley tam měl někde narážku na budoucnost.... samozřejmě by se to dalo vysvětlit nákým super tajným výzkumem kde by taková technologie existovala ale....

prostě mi přijde že je tam až nějak moc náhod jak sou spolu všichni nějak přes někoho provázaný...v tom něco bude...ale co :hm :)
Hondaq
Návštěvník

Odeslat příspěvekod ewing 2. 5. 2006 22:20

no jasne...tiez ma to napadlo ze to je nejaky husty vyzkum. V niektorej z poslednych casti to bolo naznacene ked Claire hladala to miesto kde bola s Ethanom...ale pocitam, ze cim viac sa blizi koniec druhej serie tym viac otazok sa este len vynori a nikdy to neskonci...
Albert Einstein
ewing
Nadšenec

Odeslat příspěvekod ewing 2. 5. 2006 22:46

akurat prehladavam lost.cz a toto sa mi celkom pozdava aj ked na nejaky serial dost zlozite...uvidime

http://www.lost.cz/clanek.asp?id=17
Albert Einstein
ewing
Nadšenec

Odeslat příspěvekod a 3. 5. 2006 07:51

producenti tvrdia ze sa do konca druhej serie sa vela zahad objasni. tak som zvedavy co za haluznu cast to bude dnes
a
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Anonymni 3. 5. 2006 08:43

a co takovy Prison Break? rika vam to neco? jinak na 20 dil Lost stale cekam a tesim se co jim Michael povi o "tech druhych"..
Anonymni

Předchozí stránkaDalší stránka