Lost

Česká televize, TV Nova, kabelovky a ostatní

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod Anonymni 4. 4. 2006 17:34

mno a ja sem dnes videl 17 dil z druhe serie :) je tu jeste nekdo takovy?
Anonymni

Odeslat příspěvekod C.I.S.I. 9. 4. 2006 18:32

Hm, tak ja tu ted prijdu, vidim tema Lost a uvedomuju si, ze to uz od 19:00 bezi! No nic, budu muset mrknout na reprizu v 23:00 nebo kolik.
C.I.S.I.
Návštěvník

Odeslat příspěvekod ewing 9. 4. 2006 19:16

Tak ja som prave dopozeral 1x11...moooc sa mi to paci. Snad to nebude nuda ako pise a. ale zaujimama, co to je za ostrov a co to za haluze sa na nom deju ;)
"Imagination is more important than knowledge."
Albert Einstein
ewing
Nadšenec

Odeslat příspěvekod a 9. 4. 2006 20:25

prave som dopozeral 2x18. neviem. mam z toho zmiesane pocity. nieje to zle, napad dobry, komplikovane ako sa patri, ale kazia to nelogicnosti a diely v ktorych sa neudeje absolutne nic.
2x19 ma byt 12.4.06
a
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Hondaq 9. 4. 2006 20:51

jj taky sem to viděl ... myslím že je to jeden z těch lepších dílů akorát že mě to celý zamotal... ted si tak nějak nejsem jistej jestli je haluz tenhle díl a nebo celý lost :mrgreen:
Válka je mír. Svoboda je otroctví. Nevědomost je síla...
Hondaq
Návštěvník

Odeslat příspěvekod C.I.S.I. 11. 4. 2006 07:00

Tak jsem vcera zkouknul ten dil na AXN a konecne se tam objevili "Ti Druzi". Docela mi behal mraz po zadech :nenapadne
C.I.S.I.
Návštěvník

Odeslat příspěvekod a 14. 4. 2006 18:53

co hovorite na 02x19? zasa z tych slabsich casti..
a
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Hondaq 14. 4. 2006 20:19

a: souhlasím ... vcelku nic moc byl tam jen zajímavej náznak že léčivý schopnosti toho ostrova nebudou jenom náhoda a na konci samozřejmě nechyběla návnada na další díl :) a to pořádná...

pozor menší spoiler:
sem si právě říkal že Michael už hledá Walta nák moc dlouho ale ted když se tam objevil bez něj a ještě v takovým stavu :hm
Navíc "Henry" řekl že walta nikdy nedostanou tak by mě zajímalo proč... sakra...co díl to nový otázky... nebylo by nejlepší kdyby to všechno bylo jenom v Hurleyho hlavě... byl by pokoj :mrgreen:
Hondaq
Návštěvník

Odeslat příspěvekod a 15. 4. 2006 13:01

ale podla traileru bude diel 2x20 konecne podla mojho gusta. vysielaju ho az 3.5
a
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Pette 18. 4. 2006 19:06

vyborny serial... po dlhom case jeden, co sledujem.
Pette
Návštěvník

Odeslat příspěvekod johnnym 23. 4. 2006 19:01

Tuhle mi o tom Lostu mluvil kamarád, asi si to od něj půjčim
"Citliví lidé hudbu milují."
Punk's not dead!
Mac user
johnnym
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Adam Bernau 23. 4. 2006 21:03

vsude kde se na netu pohybuju se o tom serialu mluvi a temer vsude je ke stazeni, asi zacnu sosat, to jsem fakt na to zvedavy
Adam Bernau
Návštěvník

Odeslat příspěvekod ES0 23. 4. 2006 21:33

a píše:ale podla traileru bude diel 2x20 konecne podla mojho gusta. vysielaju ho az 3.5

az 2x20? to je 1600 minut nudy :-), stale nemam chut ho zacit sledovat, ted radeji s napetim cekam na dalsi dily prison break, sg1, sga a bat.galaktika mam za sebou, mam rozkoukany firefly, uvazuji ze se jeste pustim do invasion, ale ten lost, i kdyz ho mam na hdd, bojim se bojim, ze to bude ztrata casu
Nachystejte uzenáče, na snídani jsem zpátky!
RED DWARF RULEZZZZ!!!
ES0
Přeborník

Odeslat příspěvekod Hondaq 24. 4. 2006 13:14

:D vidiš já zas mám na hadru prison break a chystám se na něj ale nák se nemůžu dokopat :wink:
Hondaq
Návštěvník

Odeslat příspěvekod ewing 29. 4. 2006 13:59

no kua, prave som dopozeral Exodus II (s01e24-25) a som naozaj zvedavy na dalsie casti. moooc good :)
"Imagination is more important than knowledge."
Albert Einstein
ewing
Nadšenec

Předchozí stránkaDalší stránka