Lost

Česká televize, TV Nova, kabelovky a ostatní

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod christian 23. 9. 2006 16:36

hot: to je jak vysitej comment na CSFD :)

btw. serial mne docela zaujal aspon po dlouhy dobe neco lepsiho
die('Hacking attempt');

Kdo se chce zapojit do alpha testu nové verze aplikace SuperFórum pro Android, napište mi soukromou zprávu.
christian
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jack O´Neill 28. 9. 2006 08:21

Je to good serial, už se těším na 3 serii.
Jack O´Neill
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ledyyy 28. 9. 2006 23:00

Momentálně best serial...
Ledyyy
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Jack O´Neill 29. 9. 2006 08:32

NO, best bych neřekl:

1. StarGate 1 - 10řada
2. Lost

:D
Jack O´Neill
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vizitix 29. 9. 2006 16:52

Jinak když už jsme u toho best / "nobest" Tak musim říct že se momentálně ze seriálů dívám jen na Lost, CSI:MIAMI , CSI: Las Vegas....A občas když si vzpomenu tak na Ulici:). Na nic jinýho se koukat moc nedá.
Unknown Pleasures
vizitix
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Hondaq 5. 10. 2006 17:40

No tak musím říct že mě poslední díl(3x01) celkem zklamal... začátek vypadal slibně ale pak to byla nuda až do konce... dokonce sem se těšil až to skončí.... nevim ale na začátek třetí série to bylo ubohý. :(
Válka je mír. Svoboda je otroctví. Nevědomost je síla...
Hondaq
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hotspot 6. 10. 2006 17:58

Dodivano. Panove, tenhle dil byl mizernej. Snuska nastavovany kase a priblblejch kecu... Presne neco takovyho jsem cekal.
"It is better to keep your mouth closed and let people think you are a fool than to open it and remove all doubt." - Mark Twain
hotspot
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ewing 7. 10. 2006 05:54

privela otazok hned na zaciatok. inak na tom zaciatku som teda cumel...som zvedavy o com to bude, ale zda sa ze po velkom uspechu prison break ho zacinaju tak trosku vykradat a staviat na podobnom scenari
"Imagination is more important than knowledge."
Albert Einstein
ewing
Nadšenec

Odeslat příspěvekod hotspot 7. 10. 2006 15:04

Nema nahodou treti serie jinyho rezisera? Pripada mi totiz, jako kdyby kopiroval od dosavadnioch serii a kapitalne se mu to nedari. Dokonce i flashback byl na *****, nic predvidatelnejsiho jsem nevidel...
"It is better to keep your mouth closed and let people think you are a fool than to open it and remove all doubt." - Mark Twain
hotspot
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod C.I.S.I. 7. 10. 2006 16:44

Ac se mi to nelibi, tak musim souhlasit. Prvni dil 3. serie byl celkem nic moc, ale par situaci bych tam vyzdvihl. Ale zda se mi, ze to nejak prislo o svou "Lostovskou" atmosferu.
C.I.S.I.
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Fuck8r 10. 10. 2006 14:49

ta 3. řada (resp. 1. díl) je teď dostupná jen v originálním jazyku ne ?
A7R4 + 20/40/135 art a FE85.
Fuck8r
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hotspot 10. 10. 2006 14:56

Fuck8r: Ne, uz je nadabovana a zejtra ji vysilaj na Nove. Jasne ze je v originalnim... Ty mas snad radsi dabing?
"It is better to keep your mouth closed and let people think you are a fool than to open it and remove all doubt." - Mark Twain
hotspot
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Fuck8r 10. 10. 2006 15:13

no třeba Prison Break si neumím představit dabovaný ale třeba Simpsonovi jedině v češtině ! ... LOST CZ potřebuju pro někoho jinýho - mě angličtina nevadí ...
A7R4 + 20/40/135 art a FE85.
Fuck8r
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hotspot 10. 10. 2006 18:20

Jasne, takovy komedialni vyjimky jako RD a Simpsonovi maj dabing perfektni, ale jak slysim Lost na Nove, pada mi brada - nevim ktery expert by mohl prelozit "hardcore chirurg" na "drsnacek" ...
"It is better to keep your mouth closed and let people think you are a fool than to open it and remove all doubt." - Mark Twain
hotspot
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Fuck8r 10. 10. 2006 21:13

já mám dvě série z AXN a tam maj dabing docela v poho ... ale na nově je to hrůza :o
A7R4 + 20/40/135 art a FE85.
Fuck8r
Přeborník
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků