Lost

Česká televize, TV Nova, kabelovky a ostatní

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod Fuck8r 22. 7. 2006 11:06

Ares952 píše:coze? ja mam z prvni serie 24 dilu a z druhe 20, to mi jako neco chybi?


... já dvojdíl počítám samozřejmě jako 2 plnohodnotný díly ...
A7R4 + 20/40/135 art a FE85.
Fuck8r
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ares952 23. 7. 2006 07:23

no jo, ale ted koukam, ze mi z druhe serie chybi 3 dily, tak to du dotahnout, jeste ze sem zatim jen u 16teho dilu:-)
Naděje je motorem duše
Ares952
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Fuck8r 23. 7. 2006 08:16

... a 3. série pokud já vím tu nebude dřív než o vánocích :(

// ale jinak jsou v tom lostu docela dobrý hlášky: "to prase (divokej kanec) si na mě zasedlo, vyndalo mě košili z batohu a pochcalo ji" nebo "tam v pralese může bejt nestvůra ... nebo je to taky jen *****á žirafa" :lol: //
A7R4 + 20/40/135 art a FE85.
Fuck8r
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Fuck8r 24. 7. 2006 23:48

Všimnuli jste si ňákejch chyb nebo nelogik v seriálu ? ... já teda ne a myslím že to maj docela promakaný do nejmenších detailů ...
A7R4 + 20/40/135 art a FE85.
Fuck8r
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ewing 24. 7. 2006 23:56

chyb je strasny kopec v PB. o tom by sa dal zalozit thread a bolo by tam toho na 10 stran minimalne....Lost je v tomto celkom v pohode, pretoze je to take kvazi sci-fi takze nikto neriesi ladoveho medveda na subtropickom ostrove ;)
"Imagination is more important than knowledge."
Albert Einstein
ewing
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Fuck8r 25. 7. 2006 00:02

co je to PB :oops: a lední medvědi = někdo si je tam asi dovez :mrgreen:

... zatím jsem v 2. sérii na 7. dílu ... ale pořád nevím co to tam v tom pralese lozí ... jestli je to opravdu velký mimozemšťan nebo jen *****á žirafa :lol:

... dnes jsem shlídnul 11 dílů :roll: a bojím se že už mě to vystačí na den maximálně dva a 3. série v nedohlednu = zešílím :?
A7R4 + 20/40/135 art a FE85.
Fuck8r
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ewing 25. 7. 2006 00:16

jj, mam podobny problem ale uz ma to opustilo...uz je to nejaky cas co vysla posledna cast ;)
inak PB = Prison break...
"Imagination is more important than knowledge."
Albert Einstein
ewing
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Fuck8r 25. 7. 2006 00:20

ewing píše: PB = Prison break...


tak o tom slyším poprvý :oops: ale jestli tam jsou nelogiky tak to klidně vynechám :wink: ... nevíte ještě o podobným seriálu (jako LOST) třeba mě se líbily Krajní Meze - ale ty byly vždy ukončený ...
A7R4 + 20/40/135 art a FE85.
Fuck8r
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ewing 25. 7. 2006 00:32

Prison break je napinavy, dobre robeny serial z prostredia vaznice ale na zaciatku mozno budes mat problem (ak ja) prekusat hlavne ku*va dobre pripraveneho a vsetkomu vychadzajucemu hercovi....ale inak fajn, rychly spad, nenudis sa ani jeden diel, proste spica....az na tie logicke chyby.

a ak hladas dake scifi alebo dobry serial tak o tom tu uz je tema...pozri kusok nizsie ;)
"Imagination is more important than knowledge."
Albert Einstein
ewing
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Fuck8r 25. 7. 2006 00:42

no tak to vypadá jen na 3 seriály s neukončenými díly: LOST + 24H + ten Prison ... tak to se po něm asi poohlídnu no 8)

// má ten Prison neukončený díly ne ? (jeden příběh rozkouskovanej) //
A7R4 + 20/40/135 art a FE85.
Fuck8r
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ewing 25. 7. 2006 00:48

heh, esteze si to vysvetlil inak by som to nepochopil ;)
inak odpoved je ano
"Imagination is more important than knowledge."
Albert Einstein
ewing
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Fuck8r 25. 7. 2006 00:52

tak to je super = nezemřu na seriálovej absťák :mrgreen: (až mě dojde LOSTík) ...
A7R4 + 20/40/135 art a FE85.
Fuck8r
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hotspot 25. 7. 2006 09:39

Jsem u 14. dilu 1. serie (neni cas), docela me to chytlo :) Hlavne flashbacky Kate, ta holka ma zajimavou minulost...
"It is better to keep your mouth closed and let people think you are a fool than to open it and remove all doubt." - Mark Twain
hotspot
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tučňák 1. 8. 2006 12:44

ewing píše:Prison break je napinavy, dobre robeny serial z prostredia vaznice ale na zaciatku mozno budes mat problem (ak ja) prekusat hlavne ku*va dobre pripraveneho a vsetkomu vychadzajucemu hercovi....ale inak fajn, rychly spad, nenudis sa ani jeden diel, proste spica....az na tie logicke chyby.

a ak hladas dake scifi alebo dobry serial tak o tom tu uz je tema...pozri kusok nizsie ;)


Jaké logické chyby myslíš v tom PB?
The choises we make, not the chances we take, determine our destiny
Tučňák
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hotspot 9. 8. 2006 15:21

Dneska jsem omylem zahlidl na Nove upoutavku s Kate. Jenom to potvrdilo muj nazor, ze na Nove maji experty na poradne dementni upoutavky...
"It is better to keep your mouth closed and let people think you are a fool than to open it and remove all doubt." - Mark Twain
hotspot
Přeborník
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků

cron