Lost

Česká televize, TV Nova, kabelovky a ostatní

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod Filip Novák 10. 8. 2006 10:39

2 hot: jj :roll:

Já zas viděl upoutávku na Jacka... :shock: :(

Je hezký a pomáhá lidem....
... teď, ale potřebuje pomoc sám...

OMG! :twisted:
„Mnozí z těch, co žijí, by zasluhovali smrt. A mnozí z těch, co zemřeli, by si zasloužili žít.“ J. R. R. Tolkien | Moderátor diskuzního fóra MobilMania.cz | Změna přezdívky z „filiptoje” | Nokia N85 + 8GB |
Filip Novák
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hotspot 10. 8. 2006 11:30

To je v riti... pripomina mi to 24 hodin, tam taky ke kazdy upoutavce udelali co nejblbejsi sestrih ...
"It is better to keep your mouth closed and let people think you are a fool than to open it and remove all doubt." - Mark Twain
hotspot
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Filip Novák 10. 8. 2006 12:12

Asi tak... :(
„Mnozí z těch, co žijí, by zasluhovali smrt. A mnozí z těch, co zemřeli, by si zasloužili žít.“ J. R. R. Tolkien | Moderátor diskuzního fóra MobilMania.cz | Změna přezdívky z „filiptoje” | Nokia N85 + 8GB |
Filip Novák
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Fuck8r 11. 8. 2006 14:06

... ten LOST má opravdu nejohavnější a nejzmatenější upotávky jaký jsem kdy viděl -> kdyby jsem ten LOST neviděl tak bych vůbec nevěděl co mě tím chce ta Nova říct (proč tam ukazuje ňáký lidi kteří jsou hezcí a pomáhají lidem ale teď potřebujou sami pomoci :lol: )

nevím proč neudělalí normální upoutávku -> stala se strašlivá nehoda - ti co jí přežili čekají na pomoc ale ta nepřichází - a navíc zde nejsou samy (střih na strašné zvuky z pralesa) - začíná boj o holé přežití - nemůžou věřit ani samy sobě (střih na to jak se mlátěj a zabíjej) ...
A7R4 + 20/40/135 art a FE85.
Fuck8r
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod christian 11. 8. 2006 15:05

hot_spot píše:Dneska jsem omylem zahlidl na Nove upoutavku s Kate. Jenom to potvrdilo muj nazor, ze na Nove maji experty na poradne dementni upoutavky...


Jako vzdycky :D Jinak sem docela na ten serial zvedavej :D
die('Hacking attempt');

Kdo se chce zapojit do alpha testu nové verze aplikace SuperFórum pro Android, napište mi soukromou zprávu.
christian
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hotspot 11. 8. 2006 17:09

Fuck8r: Hm, tos to teda vylepsil :lol:

Dneska sla jedna s Charliem, to uz nebyla takova hruza...
"It is better to keep your mouth closed and let people think you are a fool than to open it and remove all doubt." - Mark Twain
hotspot
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Fuck8r 11. 8. 2006 17:24

hot_spot píše:Fuck8r: Hm, tos to teda vylepsil :lol:


... viď, taky si myslim 8)

... tak se pochlub ty se svými nápady na upoutávku ... nebo radši ne -> nechtěl bych si z toho smíchu (co by následoval po přečtení tvých nápadů) natrhnout bránici :lol:
A7R4 + 20/40/135 art a FE85.
Fuck8r
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mOus3fr0mh0us3 11. 8. 2006 17:38

Fuck8r píše:nevím proč neudělalí normální upoutávku -> stala se strašlivá nehoda - ti co jí přežili čekají na pomoc ale ta nepřichází - a navíc zde nejsou samy (střih na strašné zvuky z pralesa) - začíná boj o holé přežití - nemůžou věřit ani samy sobě (střih na to jak se mlátěj a zabíjej) ...n/quote]

Teda to je DRAMA... Musim si jit na zahradu zapalit, abych se z toho vzpamatoval...
mOus3fr0mh0us3
Nadšenec

Odeslat příspěvekod C.I.S.I. 18. 8. 2006 19:54

fuck8r: Treti serie zacina 4.10., coz je skoro za chvili

Jinak k tem upoutavkam. Nova dela z tech Ztracenych zbytecne velkou kovbojku a nakonec to dopadne jako 24 hodin = nikdo se na to nebude divat a presunou to tak na 23:15...
C.I.S.I.
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hotspot 18. 8. 2006 20:05

Dneska jsem stihl 13 dilu a uplne jsem se od toho musel odtrhnout, zrovna kdyz se Sawyer prohlasil samozvanym bossem :) To s nezmacknutim tlacitka by me zajimalo, na zacatku jsem si myslel ze by to spustilo autodestrukci bunkru ale vypada to komplikovaneji...
"It is better to keep your mouth closed and let people think you are a fool than to open it and remove all doubt." - Mark Twain
hotspot
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod happy_cz 19. 8. 2006 19:04

Caues, jen pripominam, ze prave bezi maraton Lost na AXN, dnes a zitra, dal nevim...
happy_cz
Čtenář

Odeslat příspěvekod hotspot 19. 8. 2006 19:42

Hm, tak jsem si udelal dvoudenni maraton a zvladl jsem celou druhou serii, ten posledni dil byl poradnej narez... Dokonalej ten serial neni, chvilema to natahuji jak zvejku, chvilema je to prilis sentimentalni, chvilema i dost naivni (porod), ale jako celek to dokaze vypestovat zavislost....
"It is better to keep your mouth closed and let people think you are a fool than to open it and remove all doubt." - Mark Twain
hotspot
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JRD 23. 8. 2006 12:52

Stejně to nemá konec, je tam pouze vysvětlení odpočtu a to až ve 48. díle (posledním).
Jarda / Nemám rád oslovení v množném čísle.
JRD
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Fuck8r 24. 8. 2006 08:05

... to jsem zvědavej kolik to bude mít ještě sérií ...
A7R4 + 20/40/135 art a FE85.
Fuck8r
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lexx 24. 8. 2006 09:16

Dokud bude seriál úspěšnej budou natáčet :-) I tu Dvacetčtyřku nebo Stárgejt už natahujou jak gumu...
V pivu je vitamínů málo, proto jej musíme pít hodně.
Lexx
Nadšenec
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků