Lost

Česká televize, TV Nova, kabelovky a ostatní

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod hotspot 21. 5. 2007 17:52

V kazdym dilu se mozna dovis neco novyho a zajimavyho ale je to celkem na prd, kdyz to vetsinou zustane nevysvetleny ("nechame si to na patou serii") nebo se pozdejsi vysvetleni podpori flashbackem...
"It is better to keep your mouth closed and let people think you are a fool than to open it and remove all doubt." - Mark Twain
hotspot
Přeborník

Odeslat příspěvekod Lexx 21. 5. 2007 20:10

Aneb skvělý marketingový tah :-)
V pivu je vitamínů málo, proto jej musíme pít hodně.
Lexx
Nadšenec

Odeslat příspěvekod droopy 22. 5. 2007 11:45

tu ide o to, ze je to zaujimave a nie o to kolko otazok kazdy diel zodpovie
droopy
Nadšenec

Odeslat příspěvekod ewing 22. 5. 2007 12:40

vizitix: bude upadat? uz davno upada...

droopy ty si fakt skalny :mrgreen:
"Imagination is more important than knowledge."
Albert Einstein
ewing
Nadšenec

Odeslat příspěvekod droopy 22. 5. 2007 12:47

ewing netvar sa tu, ze som jediny ktoremu sa ten serial paci. su nas miliony ;) tvoj problem je, ze si stratil vieru v integritu scenaristov. ocakaval si prilis vela a chcel si to prilis rychlo..
droopy
Nadšenec

Odeslat příspěvekod ewing 22. 5. 2007 13:01

droopy: zacal som o nej pochybovat uz po skonceni prvej serie ked sa mi tak zacalo zdat, ze cerpaju z napadov fanatikov ktori tvoria tie najsialenejsie teorie. mnohe k precitaniu na http://www.lost.cz

tie miliony to pozeraju uz len zo zotrvacnosti, okrem teba a par dalsich cvokov :mrgreen:
neber to osobne ;)
Albert Einstein
ewing
Nadšenec

Odeslat příspěvekod droopy 22. 5. 2007 13:03

Stephen King je tiez asi cvok, ked to pozera. Ale najvacsi cvok, je sklamany cvok ;)
droopy
Nadšenec

Odeslat příspěvekod ewing 22. 5. 2007 13:05

a este doplnim, ze tvorcovia sa poucili prave z lostu a prison break kedze im po prvych seriach zacali odchadzat ludia...ten novy serial je samozrejme Heroes ;)

mna nezaujima co robi Stephen King. ked chce, nech si to pozera ;)
Albert Einstein
ewing
Nadšenec

Odeslat příspěvekod droopy 22. 5. 2007 13:14

niektore serialy su stavane bez nosneho deja ako vsetky CSI a pod., potom su serialy, ktore maju dej natiahnuty cez celu jednu sezonu ako 24, dalej su serialy ktore ten dej natiahnu povedzme na celu dobu trvania ako Lost. Tvoj problem je, ze si chcel aby Lost skoncil uz po prvej serii. Moj problem to nie je. Mna to bavi, rovnako ako miliony inych ludi. Nie sme ziadni cvoci. A zotrvacnost to je rovnako ako pri vsetkych ostatnych serialoch.

Zaloz si vlakno o Heroes a uvidis aky bude mat uspech. Ale nepis sem aky si z Heroes cvok, lebo to uz vsetci vieme..
droopy
Nadšenec

Odeslat příspěvekod ewing 22. 5. 2007 13:26

droopy: takychto natiahnutych serialov je kopeeeec. Vobec som nechcel aby skoncil po prvej serii, druhu som zral a pozrel som ju asi za 3-4 dni. ale zaciatok tretej...videl som 7 casti a proste nuda. slo to tazko dolu vodou, proste uplne to padlo u mna. BSG mas tiez serial ktory je roztahany ale je to zazivne, deje sa tam daco stale, vysvetlenia a odhalenia netrvaju 3 sezony. niekoho to bavi ked ho niekto vodi za nos, mna nie. smitec.
Albert Einstein
ewing
Nadšenec

Odeslat příspěvekod vizitix 23. 5. 2007 19:05

ewing: Já se třeba myslim že celá třetí série byla o dost zajímavější než většina druhé série.-... z druhé série se mi hodně líbily jen dva-tři poslední díly.. hlavně teda posledí... Live together, die alone... Třetí série je podle mě napínavější.. už jen kvůli vleký přítomnosti "druhých".... sem teda zvědavej na zejtřejší finále...
Unknown Pleasures
vizitix
Přeborník

Odeslat příspěvekod C.I.S.I. 25. 5. 2007 15:05

No, panove, po nudne 3. serii prislo kulervouci finale. Tleskam. Takovou kvalitu jsem necekal.
C.I.S.I.
Návštěvník

Odeslat příspěvekod ES0 25. 5. 2007 17:51

takze rikas preskocit nejakych 60 dilu a rovnou se mrknout na finale? :D
Nachystejte uzenáče, na snídani jsem zpátky!
RED DWARF RULEZZZZ!!!
ES0
Přeborník

Odeslat příspěvekod MichaelJackie.S 26. 5. 2007 00:51

Na AXN dávají už 3 řadu.
MichaelJackie.S
Návštěvník

Odeslat příspěvekod C.I.S.I. 26. 5. 2007 12:27

ES0 píše:takze rikas preskocit nejakych 60 dilu a rovnou se mrknout na finale? :D

No takovy jump bych nedoporucoval :twisted:

To finale se mi libilo. Trojka byla ze zacatku nuda pruda, pak se to velmi pekne rozjelo a nakonec to svele skoncilo.
C.I.S.I.
Návštěvník

Předchozí stránkaDalší stránka