Sledujete české seriály?

Česká televize, TV Nova, kabelovky a ostatní

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod djlooper 23. 1. 2006 15:55

NÁVŠTĚVNÍCI rulezzz forever :)
///|||||\\\
8(¨°/.°¨)8 .......... < iRiver T60 4GB + Sennheiser PX 100 >
(---------) .......... < Samsung S7350 Ultra S >
......................... < Samsung LCD LE40A756 + 2.1 HT-X720T + PlayStation 2 >
djlooper
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 6529 14. 2. 2006 15:49

Česká seriálová tvorba byla na vrcholu zhruba od počátku 70.let do cca poloviny let 80.,sice tyto seriály dnes bývají odsuzovány jako komunistické,ale co naplat,ty současné na ně v drtivé většině svou kvalitou nemají (výjimkou jsou už zmiňované Četnické humoresky a možná do jisté míry možná i původní Místo nahoře nebo Život na zámku).To jsou 3 seriály,které stojí za zaznamenání,což je na posledních cca 20 let dost málo,když vezmeme,že dříve prakticky každý rok vznikl nějaký seriál,který zaujal většinu diváků.
Schválně pro srovnání si je vyjmenujme-některé se Vám možná budou také líbit a s některými mě třeba pošlete do p....e :-).
Eliška a její rod (1966),Sňatky z rozumu (1968),Hříšní lidé města pražského (1968-69),Rozsudek (1970),F.L.Věk (1971),Byli jednou dva písaři (1972),Byl jednou jeden dům (1974),30PMZ (1974-79),Chalupáři (1975),Nejmladší z rodu Hamrů (1975),Žena za pultem (1977),Nemocice na kraji města (1977,1981),Dnes v jednom domě (1979),Inženýrská odyssea (1979),Dynastie Nováků (1982),Návštěvníci (1983),Sanitka (1984),Synové a dcery Jakuba skláře (1985)...
Pak byly 2 vyloženě komunistické seriály,na které bych se z recese dnes klidně podíval:Muž na radnici (1976) a Okres na severu (1980).
No a koncem 80.let přišly seriály Rodáci a Chlapci a chlapi,které mě osobně už moc nebraly,jako by předznamenávaly stagnaci,která měla přijít v následujících letech.
tak by mě zajímalo,zda také někoho z těchto starých seriálů nějaký oslovil,případně který považuje za hodně špatný.
"Včeličky budou lítat.Bzz,bzzz!"
6529
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod gekoncik 14. 2. 2006 21:27

Teď jsem se dodíval na ordinaci myslím 47. díl a pořád mě to baví :)
Ne-ne-ne
gekoncik
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod descent 15. 2. 2006 16:45

Ted bezi NAVSTEVNICI. To je super serial ;) :)
descent
Čtenář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slonik 15. 2. 2006 20:25

Četnické humoresky se mi líbily - viděl jsem teda asi jen dva díly. Pak byl docela dobrý ten seriál o dějinách kriminalistiky, ale už si nepamatuju jak se jmenoval
Určitě možná s váma tak jakoby nesouhlasím!
Slonik
Expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod big.alda (novy) 15. 2. 2006 20:35

Slonik: Dobrodružství kriminalistiky. Super seriál :).

Dívám se akorát tak na ty Humoresky...
To boldly go where no man has gone before.
big.alda (novy)
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slonik 15. 2. 2006 20:40

big.alda: jo, to je on. díky za zacelení díry v mé děravé palici ;-)
Určitě možná s váma tak jakoby nesouhlasím!
Slonik
Expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mawe47 26. 2. 2006 08:55

Cetnicke humoresky jsou dobre, ale jinak me ty dnesni serialy prijdou spis aby meli cim zalepit diru v programu
Segra porad koukala na rodinny pouta, az sem radsi prodala tv kartu;)
Ale i se mi libili ty pohadkove serialy pro deti
arabela, letajici cestmir, krecek v nocni kosili...
Mawe47
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Bozetecha 1. 3. 2006 10:20

ani ne ... nejak neni cas na TV, natoz tvrdnout u serialu ... max. shlidnu zpravy
Bozetecha
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod IcemanCZ 1. 3. 2006 12:19

nesleduji televizi
Thomas Alva Edison je chlap kvůli kterému musíme dělat na tři směny.
IcemanCZ
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 2Pix 1. 3. 2006 13:05

ja sleduju ... to co si stahnu v praci .. takze majora zemana ... dobrodruzstvi krimialistiky ... bylo nas pet ... atd ...
Ďžojn dhe ármy of kočičkas a čičintas.. džojn dhe bradrhůd.. ól jů nýd is tu konvert jour avatar tu a kočička ór čičinta.. Kočičkas and Čičintas strajks bek.. Kočičkas and Čičintas růls dhe vórd .. end ví vil strajk on dhe ívl činčilás end kil dhem ól !
2Pix
Přeborník

Odeslat příspěvekod Ally 20. 3. 2006 05:55

Rodinná pouta - sledovala jsem první rok, Ordinaci jsem vydržela sledovat do Vánoc. Sledovala jsem Synové a dcery Jakuba skláře a teď Inženýrskou odyseu. Ještě se mi líbí Cirkus Humberto, Četnické humoresky , Dobrodružství kriminalistiky a původní Nemocnice na kraji města. Z cizích mám ráda Kriminálku Las Vegas, Beze stopy, Pohotovost, někdy zkouknu To je vražda napsala. Dobrá byla i Nulová šance nebo Protiúder (kdysi na Nově).
Ally
VIP uživatelka
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kuřátko 17. 6. 2006 19:54

vsechny cesky serialy sou trapny.... ikdyz asi porad lepsi nez venezuelsky a argentinsky a ja nevim jaky telenovely :-D
kuřátko
Čtenář

Odeslat příspěvekod L.O.T.G. 17. 6. 2006 20:22

Na capiny typu ceskych serialu nemam cas. Musim se nudit... (Porad je to lepsi.)
Hello losers, bite my shiny metal ass.
Whoever wins... We lose
Přeborník diskuzního fóra Pauza.cz™ :-)
L.O.T.G.
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod includes 18. 6. 2006 20:36

includes píše:Já se dívam na Ulicic/quote]


Ještě bych přidal Simpsonovi a Joeyho :)
includes
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků