Červený trpaslík

Česká televize, TV Nova, kabelovky a ostatní

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod Deleted user 17. 2. 2006 19:36

IcemanCZ píše:Majk vP. oki ja take neco na tebe vymyslim :mrgreen:

Ty? Člověk s vlastním automatem na cukrovinky v kajutě? Co má mrazák jako kráva? A jeho koníčky jsou žvýkání a polykání? Člověk, který má v rodinném erbu dvě koblihy a plněnou bagetu? :mrgreen:

Odeslat příspěvekod ES0 12. 4. 2009 13:58

začala 9. řada :love:
Nachystejte uzenáče, na snídani jsem zpátky!
RED DWARF RULEZZZZ!!!
ES0
Přeborník

Odeslat příspěvekod Ťuhýk 13. 4. 2009 16:39

A mě se moc nelíbila....
Všechno, co v životě opravdu potřebuju znát, jsem se naučil ze Star Treku
Ťuhýk
Přeborník

Odeslat příspěvekod aquarkko 23. 4. 2009 23:57

všichni stárnem :D
Think for your fucking yourself. (Mark Barney Greenway)
aquarkko
Legenda

Odeslat příspěvekod mtmccox2 7. 9. 2009 22:11

Tak samozřejmě už nikdy nebude (ani nemůže být) jako dřív ten starý dobrý Trpaslík. Karanténa, polymorf a Rimmerosvět jsou jenom jedny, i přesto je devátá řada docela chytlavá.
Jesus Christ made changes to your life. Do you want to save it?

|Yes||No|
mtmccox2
Chachumbábův

Odeslat příspěvekod Agramon 19. 8. 2010 23:03

mtmccox2 píše:Tak samozřejmě už nikdy nebude (ani nemůže být) jako dřív ten starý dobrý Trpaslík.

ale proč? Chápu že když má něco desítky, nebo stovky dílů, tak kvalita jde postupně dolů.. ale tady udělali 8 sérií (52dílů) naprosto perfektních, ale pak je tu nevídaně rapidní skok dolů u poslední 9 série.. přitom osazenstvo zůstalo stejný, četně autora.. tak kde je problém??
e92, 330d
Agramon
Návštěvník

Odeslat příspěvekod mtmccox2 19. 8. 2010 23:14

Podle mě je to jako u muziky. Naprostá většina lidí si zvykla nadávat na to, že staré věci byly mnohem lepší. Podle mě jsou ty změny dané tím, že člověk se neustále vyvíjí, a když my jsme na něco zvyklí tak změny přijímáme negativně. Sám nevím.
Třeba prostě nebyl dostatek kvalitních nápadů a tak to udělali takové "na zamyšlení". Možná to tak sami chtěli. Možná už se nabažili toho stylu humoru (i když je pravda že je to těžce pravděpodobné, alespoň pro mě..)

aquarkko píše:všichni stárnem :D

hm..
Jesus Christ made changes to your life. Do you want to save it?

|Yes||No|
mtmccox2
Chachumbábův

Odeslat příspěvekod Agramon 19. 8. 2010 23:24

mtmccox2: neřekl bych že je to o vývoji.. ano, dávalo by to smysl (jako třeba u té hudby), kdyby to chtěli znovu rozjet ve velkým stylu a cílit i na jinou skupinu, než jsou staří fanoušci trpaslíka.. tohle mělo bejt ale něco jako >důstojné< zakončení, na který nikdo jiný než ti fanoušci nečekali.. takže pro koho ta 9 serie vůbec je, nebo měla být?
e92, 330d
Agramon
Návštěvník

Odeslat příspěvekod audis 19. 8. 2010 23:33

na to, že to je po 10 letech, tak bych řekl že DOBRÉ podle školní stupnice. čekal jsem 9ku horší. potěšilo by víc dílu než tři.
Mohli bychom prosím vystoupit ihned z Evropské Unie?
audis
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Agramon 20. 8. 2010 01:47

Někde jsem viděl obchod s autentickejma (samo že replika) tričkama co nosil Listy a tak.. jen už nevím kde to bylo, nebo jak se to jmenovalo.. nevíte někdo?
e92, 330d
Agramon
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Agramon 26. 8. 2010 02:56

už jsem to našel :) myslel jsem tohle.. http://www.reddwarf.cz/index.php?main_p ... c80d95c67e
e92, 330d
Agramon
Návštěvník

Předchozí stránka