Dokázali byste žít bez televize?

Česká televize, TV Nova, kabelovky a ostatní

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod nazdar (novy) 1. 10. 2006 16:07

:hm úroveň televizních stanic je stále horší,ty slavné seriály,co pořád chrlí,jsou na velice nízké úrovni,reklamy trapně vnucovány a snad jen sportovní pořady,kde se nevykecávají politici.Naše miska vyhrála ve světové soutěži a ve slavný televizi ani štěk,tak na co je.Miss světa je taky docela událost a potěšující,to raději dávají politický pořady s profláklými politiky,kdo se na ty blbiny má koukat.Zlatý net.
po trávě se nechodí,tráva se hulí
nazdar (novy)
Nadšenec

Odeslat příspěvekod MarkFX 29. 10. 2006 20:45

bez televize uplně klidně... Ja se akurát jdu v 15:30 kouknout na sipmsny, jinak se vubec nedívam.
krom toho se jednou za měsíc kouknu na Maxtreme, ktery sem ale už snad pul roku neviděl :-( jinak jsou tam samé blbosti (viz. německé kriminálky atd...) Ale když už mě někdo vyhodí od komplu a jdu se divat na televizi tak upřednostnuji jakékoliv dokumenty na čt2
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost...

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne.. Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zase něco říct, ale on zase něco řekne.

Mondeo 2.5 V6
MarkFX
Legenda

Odeslat příspěvekod marz 29. 10. 2006 21:52

bez televize v poho, na filmy se da divat i na pc :-) , a stejne tam posledni dobou nic nechodi, moc ji ani nesleduju, protoze jsem na koleji a tady tv nemam, teda mam, streamovanou, ale to se mi nechce nikdy zapinat
I blbci letí vzhůru!!!
Je lépe bojovat holýma rukama, než být poražen při nabíjení pušky. - Kulhánek (Cesta krve)
marz
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Kamča72 29. 10. 2006 21:54

určitě...seriály a filmy si seženu na comp a je to v klídku
Bon Voyage...
Kamča72
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Ťuhýk 29. 10. 2006 21:55

Bez televize urcite... malokdy se na ni uz ted divam. Vlastne pravidelne jen na Simpsonovi a na fotbal... plus sem tam par dilu Pohotovosti, kdyz mi to vyjde... zbytek je vsechno na internetu...
Všechno, co v životě opravdu potřebuju znát, jsem se naučil ze Star Treku
Ťuhýk
Přeborník

Odeslat příspěvekod Jim 29. 10. 2006 22:18

ne
Fabia RS Dieselpower - 274PS@578Nm - EX
BMW 335Cd Dieselpower - 340PS@707Nm
Jim
Návštěvník

Odeslat příspěvekod toxic_woxit 3. 1. 2007 05:20

Bez televize úspěšně žiju už 14 let a nijak mi nechybí.
toxic_woxit
Čtenář

Odeslat příspěvekod Vencos 3. 1. 2007 22:32

Kdybych jí neznal, tak by mi to nevadilo :D Ale teď asi ne... Sic na ní koukám jenom když jsem doma a komp už mě nebaví, nebo když jím, ale i tak bych se bez ní asi neobešel, protože ač máme všici PC a klidně nám může nahradit TV(i za předpokladu že na PC nebudeme sledovat TV), tak stejně nezdravé a nepohodlně sezení u kompu nenahradí krásné natažení se na "soufě" a dání si něco dobrýho...
Prostě TV je mnohem pohodlnější a relaxačnější než PC...
Sex & Drugs & Rock & Roll
Vencos
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Michal P 4. 1. 2007 18:57

Vzpomínám jak to bylo krásný, když jsme s manželkou a tehdy novorozeným synem začali společně bydlet a neměli televizi ani žádný telefon o PC ani nemluvě. Byli jsme bez telky asi rok a vůbec nám nechyběla.
Dneska si život bez televize a hlavně bez mobilu nedokážu představit.
...
Michal P
Přeborník

Odeslat příspěvekod Lexx 5. 1. 2007 17:46

Bez TV si život dokážu představit. O mobilu a internetu bych už přemýšlel déle, ale asi bych nevydržel :-)

Na netu jsou zprávy čerstvější, film si na PC pustim taky.
V pivu je vitamínů málo, proto jej musíme pít hodně.
Lexx
Nadšenec

Odeslat příspěvekod rigby 9. 1. 2007 14:00

Bez televize jsem žil asi dva roky a vůbec mi to nevadilo. A to jsem ani neměl PC. Pak jsem si pořídil PC, na něj TV-kartu a nakonec televizi, a TV-kartu vyhodil. Ale vzhledem k tomu, co nyní v televizi vysílají, tak bych ji zase nejradši vyhodil. DVD si pustím na PC.
Bez mobilu se klidně obejdu, stejně ho používám jenom proto, že mám služební (miluji telefonáty mimo pracovní dobu!). O Internetu bych musel přemýšlet. Bez něj to jde, ale člověk už by byl absolutně odřízlej od světa.
rigby
Návštěvník

Odeslat příspěvekod kurcatovium 9. 1. 2007 20:46

Bez TV asi jo... Akorát by byl problém, co s volným místem v obýváku na skříňce ;) :D
kurcatovium
Návštěvník

Odeslat příspěvekod johnnym 23. 4. 2007 21:38

Bez televize poměrně v pohodě. Mám ji sice v pokoji, ale zapnu ji jen když je nějaká sportovní akce - pravidelně při fotbalové Lize mistrů a pak při zajímavých událostech (MS, OH), čas od času na zprávy ze sportu. Nedávno jsem ji zapnul asi po 14 dnech. Bez mobilu bych se svým způsobem taky obešel, jen by mi vadilo to, že když třeba na někoho čekam a on nejde, že mu nemužu zavolat (nebo opačně), ale internetu bych se jen tak nevzdal!
"Citliví lidé hudbu milují."
Punk's not dead!
Mac user
johnnym
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Noovo 24. 4. 2007 08:00

bez televize v pohode, cim vic programu tim hur...nechapu lidi, kteri maji 80 a vice programu a dovedou na ne z nudy cumet :roll: ...znam lepsi veci...v nedeli jsme byli se znamejma lezt na skale a to je takova pohoda, sedli jsme si tam pak na skalu a jen jsme koukali do dali...tak takhle si dovedu predstavit zivot bez TV :)
A jednoho teplého červnového dne se narodila Noovo:))

Love is a Losing Game

VENUS=Noovo :)

BYLO TO SILNĚJŠÍ NEŽ JÁ...Valmont (a já to také ráda používám:))
Noovo
Přeborník

Odeslat příspěvekod blino 24. 4. 2007 09:05

bez TV kludne...

bol cas ked som ju nevidel aj pol roku a nechybalo mi to
R.I.P. Baky *16.3.1984 - +25.12.2007

i5 2500K, Noctua NH-U9B SE2, Asus Maximus IV GENE-Z, Asus HD5770 1GB, 2x4GB Corsair Vengeance 1600MHz, Crucial M4 128GB, 850W Enermax Revolution 87+ , Fractal Core 1000
blino
Nadšenec

Předchozí stránkaDalší stránka