BigBrother 2005

Česká televize, TV Nova, kabelovky a ostatní

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod includes 22. 12. 2005 17:22

Ale dostane ten byt až v roce 07, tak v březnu 06 dostane prozatímní byt v Praze na Barandově...ale Vladkovi podle mě zdaní jen těch 3,6mil. kter dostal, protože třeba auto zdanit nemůžou nebo jo? Třeba že by mu vzali motor?
includes
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod ES0 22. 12. 2005 20:29

ty vlakna s reality show se tu nejak namnozily, tohle je uz treti
Nachystejte uzenáče, na snídani jsem zpátky!
RED DWARF RULEZZZZ!!!
ES0
Přeborník

Odeslat příspěvekod SDR 23. 12. 2005 01:27

Ne, auto a cokoliv jinýho kromě peněz podle mě zdanit nemůžou... ale nejsem právník, tak to nevim jistě :-)
SDR
Návštěvník

Odeslat příspěvekod includes 23. 12. 2005 02:05

to je asi jasný že můžou zdanit je npeníze, přeci by ti nevzali třeba karoserii u auta !
includes
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod gekoncik 23. 12. 2005 11:57

Karoserii vzít nemůžou to je blbost, ale třebas mohli uvést nezdaněnou cenu a pak ji zdanit. Tím by se ta cena o něco zvětšila a chuť vyhrát a nalákat lidi taky :wink: Ale na takový dohady jsou pro Blesk :D
Ne-ne-ne
gekoncik
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Rose Red 23. 12. 2005 12:52

Co skončila reality show VV a teď už BB, už jsem se z toho stačil oklepat a již mi reality show vůbec nechybí. Ba naopak budu radši, když komerční televize budou pokračovat ve starém vysílacím trendu, tedy vysílat akční krvavé filmy, seriály a nebo estrádní pořady. V prvních dnech po skončení reality show VV jsem byl z toho vyklepaný a myslel jsem si, že se mi bude stýskat po šmíringu, ale jelikož mám myšlenky někde jinde, tak se mi vůbec nestýská po šmíringu. A já už ani dnes nevím, kdo je to Vladko nebo Shrek, za chvíli si ani nevzpomenu jak vypadají.
Rose Red
Návštěvník

Odeslat příspěvekod includes 23. 12. 2005 14:33

Mě teda ty reality show taky nechyběj !!! A ona bude i druhá řada VyVolených ! A pak určutě i BB !
includes
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod christian 23. 12. 2005 14:55

Heh. tenhle prispevek jsem videl i ve Vyvolenych :-) Neboj se bude pokracovani a o vic penez :-)
die('Hacking attempt');

Kdo se chce zapojit do alpha testu nové verze aplikace SuperFórum pro Android, napište mi soukromou zprávu.
christian
Hlavní administrátor

Odeslat příspěvekod includes 23. 12. 2005 22:42

A o kolik víc peněz?
includes
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod SDR 24. 12. 2005 00:23

Myslim že bude 13 miliónů nebo tak nějak... nebo to bylo 16 ? hm...
SDR
Návštěvník

Odeslat příspěvekod includes 24. 12. 2005 23:54

hm...tak tomu řikam prachy!
includes
VIP uživatel

Předchozí stránka