Na vlasní oči - Teroristi v Beslanu

Česká televize, TV Nova, kabelovky a ostatní

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod Popi 31. 8. 2005 12:39

Viděli jste včera na Nově večer Na vlastní oči?
Když jsem to viděl tak jsem si říkal co museli ti lidi prožívat....celkem jsem se zamyslel co kdyby se něco podobnýho stalo mě nebo někde v mém okolí....

Co si o tom myslíte vy? :hm
Popi
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hotspot 31. 8. 2005 12:45

Jo, bylo to maso... fakt je děsný co se v tomhle světě děje za zvěrstva :(
"It is better to keep your mouth closed and let people think you are a fool than to open it and remove all doubt." - Mark Twain
hotspot
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod a 31. 8. 2005 14:20

nevidel, o co presne slo?
a
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod TheFlyingman 31. 8. 2005 15:33

Dokonala popsali způsob myšlení ruských úřadů - zapírat, zapírat, zapírat a když se to stejně provalí tak zase zapírat, a pak taky mlžit (ve škole bylo na 1 200 rukojmích a úřady potvrdily 396)
Když je nepřítel na kolenou.....musíte ho dorazit.
zastánce teorie pohlcovačů tmy
TheFlyingman
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod cibtom 31. 8. 2005 16:12

Neviděl, ale toto je větší sviňárna, než když spadne letadlo na WTC. Vzít si za rukojmí děti, to je největší svinstvo.
cibtom
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Popi 31. 8. 2005 18:27

a píše:nevidel, o co presne slo?


Slo o to, ze 1. zari, kdy jdou deti do skoly, obsadili teroristi (z Cecenska nemylim-li se) v ruskem meste Beslan nejvetsi skolu v okoli. Za rukojmi si vzali vsechny v budove a to deti od nejmensiho veku az po jejich rodice co prisli s nimi. Polozili vybusniny a meli svoje pozadavky... Kterym pry bylo Rusko nakonec ochotno vyhovet (slo o vymenu rukojmich za zadrzene teroristy), az na odchod z Cecenska... vojensky zasah byl oficialne zakazan, jenomze mistni ozbrojenci si s tim hlavu nelamali a chteli je osvobodit sami...

Ruska vlada chtela vyjednavat a domluvili si schuzku s teroristy. Jenze nez tam dojel vyjednavac tak pravdepodobne neopatrnou manipulaci s rozbuskou vybuchla jedna z nastrazenych bomb a mistni nevahali a zacali palit z kalasnikovu o 106... pri te prestrelce pry staveli rukojmi do oken jako stity... no a pak si asi teroristi rekli ze nemaj co ztratit a odpalili zbytek vybusnin s tim ze "Alláh je věčný"... Par lidi potom vybehlo nezraneno nebo v soku...ale vetsina byla zranena nebo mrtva....
Popi
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kubakod 31. 8. 2005 20:54

Aha, nova zase potrebovala postrasit lidi :o
kubakod
Návštěvník

Odeslat příspěvekod schm20 2. 9. 2005 13:13

je to apsolutní svinstvo at si jdou teroristi za bushem a odpálí něco na jeho bílej dům ale ne na děti to je fakt svinstvo.
schm20
Čtenář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod schm20 2. 9. 2005 13:15

já bejt terorista tak bych z toho bushova bílího domu udělal takovej táborák že by si mohla opíkat špekáčky celá čína
schm20
Čtenář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod a 2. 9. 2005 13:31

schm20: odpalit bombu na preplnenom namesti predsalen trocha lahsie. a efekt na ludi ma podstatne vacsi. skoda ze zli ludia nemaju nejaku inu dna ako dobri. to by nanich slo usit nejaky smrtelny virus...
a
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod kubakod 2. 9. 2005 14:22

to by se kazdy pak bal, jestli nahodou neni zly... :-)
kubakod
Návštěvník


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků