Na co nahráváte nejčastěji?

Česká televize, TV Nova, kabelovky a ostatní

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod fricoolinek2 12. 9. 2005 20:12

-maty- píše:VHS- sem ted nemocny tak si nahraju BB a rano na to cucim jak blb... za chvili budu muset udelat rozhodnuti jestli koukat na VV nebo BB... vyska se blizi...

BB i VV jsou hrůza.... :pozor2 :pozor2 :pozor2

Sleduj hodnotný pořady jako dokumenty nebo filmy s Allenem :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
fricoolinek2
Návštěvník

Odeslat příspěvekod 3lemen7 16. 9. 2005 22:24

nenahravam vubec, vetsinou kdyz neco chci videt, tak si na to ten cas udelam. Pokud to nejde (jako treba u poslednich dilu 24hodin, ten vysilaci cas + ranni vstavani byl vazne smrtelna kombinace) tak spis stahuju z DC++ :roll:
3lemen7
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Ares952 11. 10. 2005 15:12

pc-tv karta (digitalni vysilani), vetsinou nahravam neco vecer, kdyz uz chci jit spat a pak se druhy den mrknu:-)
Naděje je motorem duše
Ares952
Návštěvník

Odeslat příspěvekod IcemanCZ 11. 10. 2005 15:54

nahravam na dvd
Thomas Alva Edison je chlap kvůli kterému musíme dělat na tři směny.
IcemanCZ
Přeborník

Odeslat příspěvekod Ally 26. 3. 2006 21:23

Na DVD, VHS jsem už zrušila.
Ally
VIP uživatelka

Odeslat příspěvekod tark 27. 3. 2006 15:42

na HDD, potom vypaluju na DVD (DVD rekorder s HDD)
tark
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Slonik 27. 3. 2006 21:26

Z TV nic. Občas si něco nahraju ze streamovaného videa. Mimochodem, nevíte někdo jak konvertovat wmv do něčeho normálnějšího (divx, xvid, ...)
Určitě možná s váma tak jakoby nesouhlasím!
Slonik
Expert

Odeslat příspěvekod kodl 28. 3. 2006 09:04

Video jsem pouzival dokud jsem bydlel doma. Na koleji ho fakt nemam. Mam TV kartu, ale ze bych to nejak extra pouzival se rict neda.
Filmy si stahnu a porady jsou v archivech televizi. A bez estrad a telenovel nejak preziju...
Jsem z Plzně, tak hádejte co piju ...

"Může se vám to nelíbit, můžete s tím nesouhlasit… ale to je tak asi všechno, co s tím můžete dělat." Jára Cimrman
kodl
Přeborník

Odeslat příspěvekod Jirk4 2. 4. 2006 09:12

Slonik píše:Z TV nic. Občas si něco nahraju ze streamovaného videa. Mimochodem, nevíte někdo jak konvertovat wmv do něčeho normálnějšího (divx, xvid, ...) /quote]
RAD Video Tools
I reject your reality and substitute my own. - Adam Savage
Jirk4
Nadšenec

Odeslat příspěvekod adamek.jan 2. 4. 2006 09:26

Nejcasteji nahravam na HDD DVD recorderu (mam 120 GB tak to neni problem), obcas pak na DVD-RAM a kdyz na to prijde, smahnu i na DVD-R.
adamek.jan
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Ledni_Medved 2. 4. 2006 09:41

jak kdy a jak podle moznosti :-) ..

nekde nahravam na BETACAM .. nekde na DAT ... v praci normalne na HDD a pak na DVD ... doma nahravaj na VHS (protoze sem byl linej jim koupit DVD-rekorder - ci spise jim jeden postavit) ...

WMV do neceho kultivovanejsiho ? .. chce to mit zachytavac overlay vrstvy a s tim si pak urcite pohrajes :-) ... a nejvetsi hardcore je cpat to pres dva kompy mezi sebou :-) ... (kdyz mas na stole dva PC tak je to mozna jednoussi to udelat takle nez se mordovat s nejakou rekompresi bouranim zabezpeceni atd) ... jinak pokud se jedna o licencovanej obsah (DRM) tak to ani jinak rozumne neudelas ....
i just done´did´dat! Yo Momma sed dat things ya all da´day´a´loooong! Thingies like "dont stop youngstah" ´n "Ya da best .. naaaaaah ... da best younstah" ....

and God stands by me when im saying dat "Ya love ya all" :-D
Ledni_Medved
Nadšenec

Odeslat příspěvekod vizitix 12. 4. 2006 21:27

na VHS
Unknown Pleasures
vizitix
Přeborník

Odeslat příspěvekod johnnym 20. 4. 2006 17:56

Na VHS - na DVD by se mi nevyplatilo, protože většinou nahrávám jen věci, co normálně nestihnu a filmů, co bych rád archivoval je málo. No a na DVD rekordér s HDD nejsou penízky. Občas využiju TV tuner v PC, ale ta kvalita není taková.
"Citliví lidé hudbu milují."
Punk's not dead!
Mac user
johnnym
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Veverka 25. 4. 2006 17:09

Na DVD přehravač nejde nahrávat.Tak nahrávám na videorekorder.
Jsem zpátky :)
Punk's not dead! :P
Veverka
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Ally 25. 4. 2006 18:21

Na DVD-R vlastně nahrávám jen filmy, které si chci nechat. Jinak na podívání postačí HDD v DVD rekordéru.
Ally
VIP uživatelka

Předchozí stránkaDalší stránka