VyVolení 2005

Česká televize, TV Nova, kabelovky a ostatní

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Sledujete některou z reality show?
sleduji VyVolené 87 %  57%  [ 87 ]
sleduji BigBrothera 4 %  2%  [ 4 ]
sleduji obě dvě 10 %  6%  [ 10 ]
nesleduji ani jednu 51 %  33%  [ 51 ]
Celkem hlasů : 152

Odeslat příspěvekod Jelen 12. 12. 2005 18:22

nazdar. nevíte někdo náhodou jak se jmenuje ta písnička co ji hráli ve slovenské vile za trest?(jindra v sauně...) díky
Jelen
Návštěvník

Odeslat příspěvekod mbing 12. 12. 2005 18:24

2 Jelen : Není to Matelko?
Nemám problémy s alkoholem, mám problémy bez něj.
mbing
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Návštěvník 12. 12. 2005 18:35

No ted tam budou hrat tohle
http://www.hanzz.net/Tabacek-Teplouckej.mp3
:mrgreen:
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Návštěvník 12. 12. 2005 18:36

bylo moje (iceman) nejak me to dneska...
Návštěvník

Odeslat příspěvekod christian 12. 12. 2005 19:28

Anonymous píše:No ted tam budou hrat tohle
http://www.hanzz.net/Tabacek-Teplouckej.mp3
:mrgreen:

Tohle snad uz ma kazdej.. Ja jsem to dneska zahlidl aspon u 5 lidi
die('Hacking attempt');

Kdo se chce zapojit do alpha testu nové verze aplikace SuperFórum pro Android, napište mi soukromou zprávu.
christian
Hlavní administrátor

Odeslat příspěvekod includes 12. 12. 2005 19:30

jj...to je už starý,ale dobrý !
includes
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod IcemanCZ 12. 12. 2005 19:33

ja jen ze se to hodi k vyvolenym ::D
Thomas Alva Edison je chlap kvůli kterému musíme dělat na tři směny.
IcemanCZ
Přeborník

Odeslat příspěvekod includes 12. 12. 2005 19:37

teploučkej....Vlado !
includes
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod IcemanCZ 12. 12. 2005 19:39

:mrgreen: porad lepsi nez frigidni kacenka :mrgreen:
Thomas Alva Edison je chlap kvůli kterému musíme dělat na tři směny.
IcemanCZ
Přeborník

Odeslat příspěvekod christian 12. 12. 2005 20:22

A ta padla ve finale jako prvni :-) Se ji ta jeji pasivita nevyplatila...
die('Hacking attempt');

Kdo se chce zapojit do alpha testu nové verze aplikace SuperFórum pro Android, napište mi soukromou zprávu.
christian
Hlavní administrátor

Odeslat příspěvekod zamis 12. 12. 2005 20:42

tak jsem zjistil, ze to vyhrala ta megabukvice. no co, prejme mu to :D :D
Když spočítat znáš hromadu svých zisků a na jediný hod vše riskovat, zas po prohře se vracet k východisku a nezavzdychnout nad mořem svých ztrát, pak vítěz na širé jsi zemi.

Já jsem ten člověk, před kterým Vás rodiče varovali.
zamis
Legendární avatar Pauzy

Odeslat příspěvekod Návštěvník 12. 12. 2005 20:58

:mrgreen: priste to vyhraje cikan a pak muzou kecat neco o diskriminaci :D
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Rose Red 12. 12. 2005 21:01

Víte lidi, co bych si přál ? Kdyby Prima vydala speciální DVD o pořadu VyVolení a neb co jsme na obrazovce neviděli. Něco podobného udělala ČT když vydala DVD s Krausem " Uvolněte se prosím ". Jelikož já ten pořad sleduji minimálně, když oni Krause dávají, tak se to kříží s jiným pořadem v TV, takže nemá cenu si to kupovat, ale kdyby vyšlo DVD VyVolení tak bych si to určitě koupil, a možná by to bylo lepší než vydaný Soundtrack album a ten jejich deník, co má vyjít 17.12.

Asi si to každý nepřipouští k tělu, ale určitě nám budou chybět samotní aktéři reality show, ikdyž bude příští rok druhá řada, kdo mi ve vile bude chybět je každopádně uvřískaný Vlado, krásná princezna-lolita Kačenka, člověk, který nepřijel na babetě do Prahy a také Emilův Fičák, už teď mi budou chybět. A jak praví staré přísloví, sejde z očí sejde z mysli, a věřím tomu že až začne příští rok jaro, že si nikdo nevzpomene na Vlada a všechny VV, pokud PRIMA nebude jejich obličeje provařovat.
To samé se týká i českého superstár, když dávala NOVA II. řadu tak jsem viděli jak v TV tak v novinách jak Ali Amiriho, či Gábu Aldhábu nebo toho zpěváka, co si nalomil páteř z koně, hergot, jak on se jmenuje, no vidíte, taková tvář a já jsem zapoměl jméno, zkrátka znamé rčení, sejde z očí sejde z mysli a bohužel tak to bude chvíli i z VV.

Prvních 14 dní bude Vlado, vařený, pečený a za pár měsíců ani pes po něm neštěkne. A to DVD by se mi hodilo. Jako vzpomínka na ně. Owej, musím končit, za minutu mi poběží na ČT SnowBoarďáci s Kotkem, tak ten pes určitě po něm štěkne, ten je tak populární, že nepotřebuje odejít z mysli diváků, teď točí seriál P.Štěstí 2 a Rafťáci.
Rose Red
Návštěvník

Odeslat příspěvekod 2Pix 12. 12. 2005 21:08

ja mam doma uz nekolik DVD s "VV - co jste nevidely" .. a az na par okamziku ... neni o co stat ...
Ďžojn dhe ármy of kočičkas a čičintas.. džojn dhe bradrhůd.. ól jů nýd is tu konvert jour avatar tu a kočička ór čičinta.. Kočičkas and Čičintas strajks bek.. Kočičkas and Čičintas růls dhe vórd .. end ví vil strajk on dhe ívl činčilás end kil dhem ól !
2Pix
Přeborník

Odeslat příspěvekod Rose Red 12. 12. 2005 22:03

Ah, tak to není těžký, pokud má někdo DVD rekordér, tak není to problém nahrát s televize, nebo pokud má někdo DVD rekordér s HDD tak 100 GB, tak není problém to natáhnout na hardisk a pak na DVD. Přesně tak, jak to bývá u VHS rekordéru, že si to člověk nahraje na VHS kazetu.
Rose Red
Návštěvník

Předchozí stránkaDalší stránka