VyVolení 2005

Česká televize, TV Nova, kabelovky a ostatní

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Sledujete některou z reality show?
sleduji VyVolené 87 %  57%  [ 87 ]
sleduji BigBrothera 4 %  2%  [ 4 ]
sleduji obě dvě 10 %  6%  [ 10 ]
nesleduji ani jednu 51 %  33%  [ 51 ]
Celkem hlasů : 152

Odeslat příspěvekod Rose Red 12. 12. 2005 22:16

Dnešním dnem až do neděle 18. prosince začíná slovenským VV tzv. adrenalínový týden, první kdo musel opustit vilu byla Linda, na rozdíl od českých VV musela Linda všem ostatním zalhat :

Tajná úloha dnes mala preveriť psychickú odolnosť zostávajúcich VyVolených. Linda akože musela odstúpiť zo súťaže, ale zbytok posádky na túto návnadu neskočil.

Linda sa o svojej úlohe dozvedela v hovorni. Kolegom mala zahrať presvedčivo zahrať (najlepšie aj so slzami), že sa musí za 10 minút zbaliť a odísť. Ide vraj o nejaké rodinné problémy, nič bližšie nevie. Po jej náhlom odchode sa však všetci zhodli, že je to hlúposť. "Keby sa bolo niečo stalo, tak jej povedia viac. Tak ako to povedali Šakalovi alebo janke. Navyše dnes je Výber a toto je proti pravidlám," nahlas premýšľal Tony. Jana si síce tiež myslela, že ide o nemiestny žart, ale nervozitu nedokázala potlačiť. "Linda vráť sa, je mi tu smutno," kričala na dvore. Nakoniec sa zhodli, že určite je to iba úloha. Jana dokonca "vypátrala", čo sa deje. "Určite nám začal adrenalínový týždeň a Lindu zobrali medzi ryby alebo kurence. Z toho má najväčší strach," bola si úplne istá. Ale Linduška zatiaľ vylihovala v hovorni, smiala sa na rečiach svojich kolegov a napchávala sa chipsami. Dokedy tam bude zavretá a dokedy budú ostatní hádať, čo sa deje? Uvidíme.

Jinak Luis je velice zvědavý a vyptává se, jakpak se asi daří Vladkovi a co právě dělá, inu holt stýská se mu po jeho ječení a aby toho nebylo málo, právě teď mají Slováci Zúčtování a Michal Hudák se vyptává, jakpak se jim žije bez českých VV, Rocky povídá, že má z toho hrozně nepříjemný pocit, jako kdyby vymřeli....
Rose Red
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Rose Red 12. 12. 2005 22:23

Právě Luis povídá moderátorovi, že je pravděpodobné, že získá největší počet K.O.
Rose Red
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Jelen 12. 12. 2005 23:30

mbing: Jo to je ona díky :D
Jelen
Návštěvník

Odeslat příspěvekod SDR 13. 12. 2005 15:43

Nj, po vladkovi neštěkne ani teplej pes... ale tak je to se všema rychlokvaškama.
SDR
Návštěvník

Odeslat příspěvekod includes 13. 12. 2005 17:04

SDR píše:Nj, po vladkovi neštěkne ani teplej pes... ale tak je to se všema rychlokvaškama.a/quote]

viz. všici ze SuperStar....
includes
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod IcemanCZ 13. 12. 2005 17:20

includes to neni pravda
Jedina Aneta ze vsech dilu neco dokazala...
Tihle natoci reklamu jako ted na prime a tim to konci
Thomas Alva Edison je chlap kvůli kterému musíme dělat na tři směny.
IcemanCZ
Přeborník

Odeslat příspěvekod Rose Red 13. 12. 2005 20:45

Wov, unbelievable, neuvěřitelné, koupím si ostravské regionální noviny a hned na první stránce se na mne xsichtí Emil Zajac ve svatebním šatu a očima zajedu na konec stránky a tam text " Život je hořký, bohudík -> RADEGAST ", si říkám, to snad ne, naše české vyvolené si kupují marketingové firmy a cpou je do reklam, asi jako když Anička Dajdou ze Superstár dělala reklamu na jedno pivo. :lol: :lol:

Kam to tímto směrem povede ? To se už může klidně stát, že otevřu Havířovské noviny a na první straně bude placená inzerce " Třineckých železáren " a bude tam fotka Jindřicha Hovorky, jak se stará o své kozy. :lol: :lol:

A nebo v pražských novinách si pražané přečtou na prvních stránkách placenou inzerci patřící výrobci motorek BABETA a na něm velký xsicht Petra Zvěriny -> Nepřijel jsem na babetě do Prahy.

A nebo si zahraniční turista koupí v metru " Večerník Praha " a na třetí stránce si nějaký soukromý podnikatel nějaké videopůjčovny podá inzerát na svůj obchod, který leží na Václavském Náměstí a na něm velká fotka Petra Zvěřiny a hlasající reklamní motto : " to jsem já Petr Zvěřina z Václaváku, když si příjdete půjčit do videopůjčovny pana XX YY DVD, určitě neprohloupíte.

Tak na to se těším... To každopádně.
Rose Red
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Rose Red 13. 12. 2005 21:03

Ti VyVolení se nám strašně změnili a zestárli. Dneska jsem doma dělal předvánoční úklid a objevil jsem za gaučem zapadnuté VHS kazety a říkal jsem si, podívám se, co je na kazetě, strčím to do videa vidím, starý videozáznam sestřihu z pražské vily VV. Hned si říkám, proboha, proč jsem si to točil na video ? A pak mi došlo v zápětí, že to bylo někdy ke konci září zrovna v době, kdy denní sestřih běžel spolu s NočníShow, jelikož měla PRIMA večer jiný program a já jsem v tu dobu ještě chodil do práce, tak jsem si to natočil na video.
Ten záznam na VHS kazetě byl z neděle, protože sestřih pocházel ze soboty, jak Vladko byl v duelu s Věrou Patt a v tu sobotu zrovna měli štědrý den, Vladko měl ještě v té době dlouhé vlasy, ve vile už byl Jindra, Martin, zkrátka všichni VV včetně Věry, akorát už tam nebyl Hans, Hanka, a Petr.

Díval jsem se a došel jsem k závěru, že ti naši VV za ty tři měsíce jednak zestárli fyzicky a také psychicky, jediný kdo se nezměnil je milionář Vladko. Ten den byl pro Vlada velmi špatný, protože jednak musel poslouchat vánoční koledy, musel ještě se připravovat na sobotní Duel a neustále se mu něco nelíbilo na Wendy a na Rosťovi. Pak si stěžoval ve zpovědnici. A bylo zajímavé, že v tom sestřihu, byl málokrát Michal, ten skoro vůbec nemluvil, a byl takový tichounký, zkrátka ještě nebyl ovlivněn Duely. Co akorát bylo zajímavý byl Jindra, ten je pořád stejný, takový pohodář, akorát v tom záznamu měl ještě dlouhé blonďaté vlasy.

Asi si ten záznam na VHS nebudu mazat, je to zajímavé sledovat, zvláště teď po skončení VV.
Rose Red
Návštěvník

Odeslat příspěvekod includes 13. 12. 2005 21:19

IcemanCZ píše:includes to neni pravda
Jedina Aneta ze vsech dilu neco dokazala...
Tihle natoci reklamu jako ted na prime a tim to konci

tak jenom ten vítěz týhle soutěže...jinak o těch už nic nevíš....
includes
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod š.ť.á.p.i 13. 12. 2005 21:26

No je to tak..
nokia 5110,3310,3510i,philips530,alcatel756, nokia n-gage,6230i,6630,6233,N73ME,6500slide,N78, 5530xm, 5800xm, C7, lumia 820, LG G Flex2, honor 9 ...?
š.ť.á.p.i
Nadšenec

Odeslat příspěvekod christian 13. 12. 2005 21:37

2includes: Ale jo, treba jsem slysel i o jinych soutezicich ze SuperStar.. No zalezi jak se o to zajimas..
die('Hacking attempt');

Kdo se chce zapojit do alpha testu nové verze aplikace SuperFórum pro Android, napište mi soukromou zprávu.
christian
Hlavní administrátor

Odeslat příspěvekod includes 13. 12. 2005 21:39

christian píše:2includes: Ale jo, treba jsem slysel i o jinych soutezicich ze SuperStar.. No zalezi jak se o to zajimas..

No o Anetě jsem slyšel taky, ale jinak je to dost mrtvý....
includes
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Rose Red 14. 12. 2005 21:10

To je zvláštní, dívám se grátis na online kamery Velkého Bratra a nedívám se na televizi, připadám si, jako kdybych tam byl s něma ve vile jako duch, protože jsem si zapnul stacionární kameru, která monitoruje obývák a vzadu slyším zvuky lidí před vilou včetně moderátora. Je to fakt zvláštní.

Díky Velkému Bratrovi, že dal příležitost možnost sledova online kamery v posledním týdnu, vlastně premiérově a naživo sledují přes internet, jak si Lena a Eva balí kurfy, je to zvláštní pocit.

Proč to nebylo i u VV, proč taky nedali ten poslední den online kamery grátis ?
Rose Red
Návštěvník

Odeslat příspěvekod IcemanCZ 15. 12. 2005 01:18

Ovsem jsem dneska cetl ze vlado a robert chce dite adtovat a ze se seznamili na inzerat mno lol :mrgreen:
Thomas Alva Edison je chlap kvůli kterému musíme dělat na tři směny.
IcemanCZ
Přeborník

Odeslat příspěvekod christian 15. 12. 2005 13:51

Ja jsem zase slysel v radiu ze Vladko loboval u vlady za povoleni snatku homosexualu..
die('Hacking attempt');

Kdo se chce zapojit do alpha testu nové verze aplikace SuperFórum pro Android, napište mi soukromou zprávu.
christian
Hlavní administrátor

Předchozí stránkaDalší stránka