VyVolení 2005

Česká televize, TV Nova, kabelovky a ostatní

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Sledujete některou z reality show?
sleduji VyVolené 87 %  57%  [ 87 ]
sleduji BigBrothera 4 %  2%  [ 4 ]
sleduji obě dvě 10 %  6%  [ 10 ]
nesleduji ani jednu 51 %  33%  [ 51 ]
Celkem hlasů : 152

Odeslat příspěvekod hotspot 11. 12. 2005 18:16

Dementní Zlatá mříž může jít do háje... dneska vyhraje Prima :twisted:
"It is better to keep your mouth closed and let people think you are a fool than to open it and remove all doubt." - Mark Twain
hotspot
Přeborník

Odeslat příspěvekod SDR 11. 12. 2005 22:09

LOOOOOOL Kachna je venku Rose Red to je pech co :lol: a "5000 Kč" v háji
SDR
Návštěvník

Odeslat příspěvekod hotspot 11. 12. 2005 22:10

Chudák Rose Red, vyhodil oknem pěknej balík :lol:
"It is better to keep your mouth closed and let people think you are a fool than to open it and remove all doubt." - Mark Twain
hotspot
Přeborník

Odeslat příspěvekod mbing 11. 12. 2005 22:23

ROFL :mrgreen:
Fandím Vladovi. Co se bude konat do jedenácti hodin?
Nemám problémy s alkoholem, mám problémy bez něj.
mbing
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Master74 11. 12. 2005 22:55

LOL,Rose už asi není mezi námi,odhadoval bych to na Nuselský most :D
Jinak přál jsem to Jindrovi.....
Směj se, svět se bude smát s tebou.Plač a budeš plakat sám.
Laugh and the world Laughs with you.Weep and you weep alone.
Useora, onsesangi neowa hamkke useul keosida.Ureora, neo honja ul keosida.
Master74
Nadšenec

Odeslat příspěvekod SDR 11. 12. 2005 23:04

Sem zvědavej za jak dlouho rozběhnou II. řadu... a taky jakej bude mít úspěch, nevim jestli se jim tam podaří narvat zase takový typy lidí jako teď
SDR
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Swifty 11. 12. 2005 23:05

Jindra měl velice slušnej počet hlasů, takže to byl opravdu soupeř na úrovni. Ale jinak předpokládám, že se Vladko dá nějak dohromady a nakonec to bude ten správnej člověk pro výhru.
btw sedící Monika, Regina, Saša..... trapas. Chudáčci závistiví. :roll:
Swifty
Návštěvník

Odeslat příspěvekod mbing 11. 12. 2005 23:08

JUPÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍ

Hrozně se mi líbilo to s tím křeslem :mrgreen:
Obrázek
Nemám problémy s alkoholem, mám problémy bez něj.
mbing
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod 2Pix 11. 12. 2005 23:41

hehehehe .... homokvedle vsech zemi spojte se :-D .... ja chci aby jich bylo u nas aspon 51% aby to bylo uznany jako normalni :-D ...
Ďžojn dhe ármy of kočičkas a čičintas.. džojn dhe bradrhůd.. ól jů nýd is tu konvert jour avatar tu a kočička ór čičinta.. Kočičkas and Čičintas strajks bek.. Kočičkas and Čičintas růls dhe vórd .. end ví vil strajk on dhe ívl činčilás end kil dhem ól !
2Pix
Přeborník

Odeslat příspěvekod includes 12. 12. 2005 00:17

Vladko to má v kapse. Já chci taky 11 melounů....
includes
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod SDR 12. 12. 2005 00:33

Swifty píše:sedící Monika, Regina, Saša..... trapas. Chudáčci závistiví. :roll:l/quote]

jj, přesně tak, Regina se tvářila jak kyselá pr...
SDR
Návštěvník

Odeslat příspěvekod christian 12. 12. 2005 08:38

Ta cumela zavistive a nastvane ze je zase chuda a jeste se svymi vystupy na zacatku ztrapnila pred celym narodem :-)
die('Hacking attempt');

Kdo se chce zapojit do alpha testu nové verze aplikace SuperFórum pro Android, napište mi soukromou zprávu.
christian
Hlavní administrátor

Odeslat příspěvekod Swifty 12. 12. 2005 11:13

Jo a co se týče Katky, tak už před x týdnama jsem si říkal, že by nebylo špatný, kdyby se pronudila až do finále a tam konečně dostala na ***** od soupeřů......a to se stalo. Myslím, že Katka je největší poražená v celé soutěži. Celý její působení bylo neskutečně trapný, nudný,hloupý a celkově k ničemu. A jsem rád, že to diváci náležitě "ocenili".
Swifty
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Rose Red 12. 12. 2005 11:47

Tak jsem tu zpátky, nespáchál jsem sebevraždu na Nuselským Mostě ani jsem neskočil ze zoufalství, že nevyhrál můj favorit a tou byla Katka pod rozjetý vlak. Inu, byly to pro mne dostihové závody a tam lidé sází mnohem vyšší částky. Jednou byl dostihový závod v Pardubicích a jeden podnikatel vsadil 100 000 korun na jednu klisničku, ale ta nakonec dopadla špatně, a chudák podnikatel :roll:

Ale jinak jsem to čekal, že Katka bude na třetím místě, ale jak to říkal Emil, pro mne vyhráli všichni tři, kteří se probojovali do finále. Docela mne překvapil Vladko, jak se nervově málem zhroutil a šel bečet na záchod. Místo toho, aby se radoval, tak bečel, trošku mi připomínal Anetu Langerovou, když slyšela, když se stala první českou superstár, ta taky hrozně brečela, ale Vladko se doslova složil.

Z čeho jsem byl úplně paf, tak to bylo, když Jindra uslyšel, že prohrál v Duelu z Vladkem a ten byl tak strašně radostný, utíkal z vily do studia a říkal jsem si, tady se to nějak obrátílo. Jindra byl plný úsměvů a zářil, jako kdyby byl skutečný vítěz a ten skutečný vítěz Vladko naopak brečel, jako kdyby byl poražen. Takže jsem si říkal, kdo je vlastně tím vítězem Vladko nebo Jindra ?

Moc mne teď mrzí, že neuvidím nedělní rekapitulaci, protože dneska až do vánoc budou vždy v PRIME TIME vysílány krátké desetiminutové sestřihy, jak VyVolení postupně šli do vily, a až v sobotu bude speciální pořad Lepší zůstanou. Navíc mne mrzí, že se ani nerozloučili kromě Pergnerové Vlastík Korec a Libor Bouček, ti akorát donesli to křeslo. Takže mne to příjde jako neosobní ze strany PRIMY.
A co víc, je velká škoda, že v neděli nebyla poslední NočníShow s Liborem, tam mohl pozvat všechny tři finalisty soutěže a mohl, tak jako vypadeným pustit ty nejlepší sestřihy z jejich pobytu + lechtivé scény a to se však nestalo. Moc mne to mrzí, že se PRIMA s diváky tak rychle rozloučila, jako kdyby tím chtěla říci, rychle, rychle už to ukončete, hlavně abychom to měli za sebou.

Navíc i celá dramaturgie se pohoršila, protože všude ve světě většinou bývá tzv. megafinále většinou až týden po posledním buď Rozhodnutím (BB) nebo po posledním Duelu ( VV), a tady to PRIMA tak strašně rychle ukončila. Vždyť i ten náš český bratr to má jiné, ve středu bude poslední rozhodnutí, kdo opustí vilu BB a až v neděli bude megafinále ,takže vlastně ti tři zbývající si budou moci od posledního rozhodnutí vydechnout a mají na to skoro 4 dny. Jenže PRIMA to Vladkovi hodně s nervama zavařila už proto, že v pátek byl Duel, sotva Vladko vychladnul po pátečním Duelu, hned v neděli to na něho znova spadlo, ani mu nenechali týden na vychladnutí. To je strašně nefér ze strany PRIMY. A nebo mu měli rovnou v pátek říci, že v neděli je MEGAFINÁLE, ale nejen jemu, všem ve vile. Však taky jsem se ani nedivil, když tři čeští finalisté se divili, proč je megafinále, mysleli si, že je to zase nějaká ušitá bota ze strany štábu, takový kanadský fórek, i Vladko se divil, že skutečně vyhrál, připoměl mi Emila jak se ptal na svatbě, já se vážně žením ? PRIMA měla nalít čistého vína všem už v pátek a tak mysleli, že jdou do divadla. A to mne sere.
Myslel jsem si asi tak před měsícem, kdy se čeští VV stěhovali na Slovensko, že nejprve bude poslední duel, a pak bude týden pauza a pak bude velké megafinále, přesně tak, jak to řekl původně štáb VV v sobotu. Přitom vánoce jsou až za čtrnáct dní, tak PRIMA to mohla udělat tak, že jak byl v pátek DUEL s MICHALEM a VLADKEM, tak mohli udělat přesně týden pauzu a až v pátek 16. prosince 2005 měli udělat velké megafinále, protože v sobotu by to nešlo, tam mají slovenský Duel.
Já jsem velice citlivý konzervativní divák a moc mne to mrzí, že tu reality show tak rychle ukončili. Asi si to těžko každý bude připouštět k srdci, ale všem se asi po českých VV bude stýskat, protože jsme byli zvyklí skoro 3 a půl měsíce sledovat české VV a najednou nic.
A také klidně mohla PRIMA až do štědrého dne odvysílat každý den denní sestřihy ze slovenské vily SK VV, ikdyž česká reality show už skončila, ale mohli pokračovat v té slovenské části. Neboť si divák zvykl jak na Luise, Tonyho nebo Lindu a najednou český divák nebude mít možnost sledovat slovenskou reality show VV, jedině je teď odkázaný na internet nebo satelitní a kabelové televize.
Rose Red
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Rose Red 12. 12. 2005 14:15

VyVolení SK aktuálně :

Ve slovenské vile zavládnul velký smutek z toho, že už nejsou ve vile čeští Vyvolení a tak aspoň mají zážitek z toho, co jim VyVolení Jindra a Vladko napsali. Jana dokonce říká, že se jí víc stýská po českých VV než po vypadlých SK. A není divu, že se jim zdá teď vila skoro prázdná, protože je jich už pouze 5 kdežto s Jindrou, Katkou a Vladem jich bylo osm, takže citelný úbytek.

A co PRIMA, Prima uvažuje o změně svého vysílacího programu a zřejmě nabídne ty nejlepší sestřihy ze slovenské VV a aby jí to nepřišlo draze, sestřihy a denní rekapitulace budou mnohem kratší než u těch českých VV. Uvidíme, nyní to projednává ředitel Primy.
Rose Red
Návštěvník

Předchozí stránkaDalší stránka