VyVolení 2005

Česká televize, TV Nova, kabelovky a ostatní

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Sledujete některou z reality show?
sleduji VyVolené 87 %  57%  [ 87 ]
sleduji BigBrothera 4 %  2%  [ 4 ]
sleduji obě dvě 10 %  6%  [ 10 ]
nesleduji ani jednu 51 %  33%  [ 51 ]
Celkem hlasů : 152

Odeslat příspěvekod christian 29. 10. 2005 16:23

2Swifty: Regina musi ze sebe delat zajimavou jinak by uz dostala kick uz na zacatku za ty jeji zhovadily nazory..
die('Hacking attempt');

Kdo se chce zapojit do alpha testu nové verze aplikace SuperFórum pro Android, napište mi soukromou zprávu.
christian
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Swifty 29. 10. 2005 17:33

No snad dneska dostane kick i ban :)
Swifty
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Rose Red 29. 10. 2005 18:34

Nevěřte tomu, že Regina dnes dostane padáka. Jak znám český národ, tak oni potřebují, aby ve vile bylo živo a to dokáže jedině Regina se svýma kozama. Michal je takový zakřiknutý a pro mnohé méně sympatický.
Taktéž by i padáka měl správně dostat Vladko. Nic proti němu, ale on vytváří ve vile takovou špatnou atmosféru, náladu, každého napadne, každého urazí a pak je najednou " mílijus", dokáže plnit úkoly, bavit, a jenom on má tu svou pravdu. Každého urazí, například se nespravedlivě strefoval do Jindřicha a hlavně ty jeho hádky s Rosťou.

Jenže český divák nepotřebuje nudu, on se chce bavit za každou cenu, a tak drží ve vile, ty, co potřebují dávno padáka. Kdyby to záleželo na mne, tak bych ve vile nechal pouze Kačenku,Rosťu,Sašu,Wendy,Hanse,Věru,Hanku

Jenže ruku na srdce, všichni ti, co jsou ve vile nejsou přirození, oni to musí hrát, zmocňuje se jich ponorková nemoc,navíc nemohou dělat to co by chtěli, tedy musí plnit úkoly zadané štábem PRIMY a tak vlastně jsou jako by loutky na hraní.
Štáb PRIMY, řekne, budete dělat striptýz v Sauně a tak to bude.... Podle mně jsou to slaboši, ty VyVolení by se měli některým úkolům vzepřít, jenže ani to nepomůže, protože by jim zase hrozily 200 tisícové pokuty.
Viz jak Regina chtěla odejít, když se měly zabíjet Líny ( ryby). Tady podle mne Prima porušuje nejen kodex mravní ale i listinu základních práv a svobod. Podle mne Prima, měla nechat odejít Regínu z vily, protože každý člověk má právo nebýt u toho, u čeho nechce být, nikdo přece nemůže nikoho nutit, aby byl svědkem zabíjení ryb nebo nějakých zvěrstev.

Takže samotní VyVolení jsou v tom nevině, štáb si s něma dělá co chce, jako kdyby byly loutky a když začnou protestovat, tak jim hrozí pokuty. V tom měl zase pravdu Petr Zvěřina a zpěvák Michal Kocáb, že se tam nehraje férově. Možná proto, na konci začal každému vyhrožovat, že není žádný " při zdi sráč odněkud z Vidlákova, že je Petr Zvěřina z Václaváku ". On při vstupu do vily, si představoval, že se bude bavit, jako kdyby jel někam na dovolenou, na čundr, nebo na nějaký školní výlet, možná proto, co viděl, při plnění úkolu se tolik zarazil, že začal být nesnesitelný pro okolí.

Nechci být filosofem a rozebírat reality show, ale tak mne vlastně napadlo, proč asi Věra Patt, chtěla za každou cenu jít z vily, proč ? Protože nechtěla plnit úkoly, které ji zadal štáb ? Ty úkoly byly na hraně mravnosti, byly ty úkoly strašně nemravné.
Například Věra Patt, měla za úkol aby z Reginou se převlíkly do spodního prádla, nasadily si erotické prádélko a měli každého ve vile něčím povzbudit. Jenže Věra, není žádný teenager, je to dospělá 38 letá ženská a říkala, že si to neobleče, protože by ji samotná matka odsoudila, že se ve vile chová jako lehká ženština.
Takže ona pak začala veškeré úkoly ignorovat. A to je to, co si ti diváci neuvědomují, jaký stress musí soutěžící podstoupit.
Rose Red
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Driver 29. 10. 2005 21:02

Tak to jsem fakt nečekal, že Regina vypadne. A už vůbec ne, že mu to natře o víc jak 500 000 hlasů... To je fakt síla. Ale už mě se*e Vladko, ten by měl vypadnout!
Das Auto
Driver
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hotspot 29. 10. 2005 21:06

Regina vypadla? WoW :shock: ale co, Vladko je asi přece jen pro lidi zajímavější a Regina už začínala být nudná...
"It is better to keep your mouth closed and let people think you are a fool than to open it and remove all doubt." - Mark Twain
hotspot
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 2Pix 29. 10. 2005 21:06

ksakra.. prohral sem cokoladu ... :-(

hura.. budu znasilnen :-D ...
Ďžojn dhe ármy of kočičkas a čičintas.. džojn dhe bradrhůd.. ól jů nýd is tu konvert jour avatar tu a kočička ór čičinta.. Kočičkas and Čičintas strajks bek.. Kočičkas and Čičintas růls dhe vórd .. end ví vil strajk on dhe ívl činčilás end kil dhem ól !
2Pix
Přeborník

Odeslat příspěvekod mbing 29. 10. 2005 21:11

Jsem spokojen. Michalovi taky pomohlo to, že se kamarádí s Vladkem.
Nemám problémy s alkoholem, mám problémy bez něj.
mbing
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod atomwafe 29. 10. 2005 21:13

hm tak muj tip mi nevysel :o
blby je ze ty silny se vyradily navzajem a porad tam zbyvaji ty nevyrazny :?
1+1=2
atomwafe
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 2Pix 29. 10. 2005 21:15

uz vidim finale .. kachena s tim svym "eeeeeoooooo .. mmmmm" .. a jindra s tim svym "lidi by meli vic hulit a delat housenky" :-)))
Ďžojn dhe ármy of kočičkas a čičintas.. džojn dhe bradrhůd.. ól jů nýd is tu konvert jour avatar tu a kočička ór čičinta.. Kočičkas and Čičintas strajks bek.. Kočičkas and Čičintas růls dhe vórd .. end ví vil strajk on dhe ívl činčilás end kil dhem ól !
2Pix
Přeborník

Odeslat příspěvekod ES0 29. 10. 2005 23:24

2Pix píše:ksakra.. prohral sem cokoladu ... :-(

hura.. budu znasilnen :-D ...


chachacha :D , priste zkus na tu zenskou jiny trik, rekni ze si hodite minci a kdyz padne orel, tak vyhrajes ty a kdyz padne panna, tak prohraje ona, :wink:
Nachystejte uzenáče, na snídani jsem zpátky!
RED DWARF RULEZZZZ!!!
ES0
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Driver 30. 10. 2005 00:07

Michal leze Vladkovi do p*dele, aby se v tý soutěži udržel. Když byl v duelu se Sašou, tak to jeho vítězství tak jednoznačný nebylo (a to s Vladkem ještě takoví kámoši nebyli)....
Das Auto
Driver
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ES0 30. 10. 2005 00:11

hm , on ten problem Michala je hlavne ten, ze nevi coby, nevi kdy se ma smat, kdy byt zticha, porad ceka ze mu nekdo napovi, to ta kacenka je alespon pohledna
Nachystejte uzenáče, na snídani jsem zpátky!
RED DWARF RULEZZZZ!!!
ES0
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Driver 30. 10. 2005 00:21

Kačenka je pohledná, ale uplně vypatlaná!
Das Auto
Driver
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 2Pix 30. 10. 2005 00:23

kachena ze je pohledna ? .. ten jeji mongoloidni vyraz mi pripomina slintajiciho Frye ....
Ďžojn dhe ármy of kočičkas a čičintas.. džojn dhe bradrhůd.. ól jů nýd is tu konvert jour avatar tu a kočička ór čičinta.. Kočičkas and Čičintas strajks bek.. Kočičkas and Čičintas růls dhe vórd .. end ví vil strajk on dhe ívl činčilás end kil dhem ól !
2Pix
Přeborník

Odeslat příspěvekod mbing 30. 10. 2005 00:26

Ty jsi ale pořádně náročný.
Nemám problémy s alkoholem, mám problémy bez něj.
mbing
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků