Dementi(y)

Česká televize, TV Nova, kabelovky a ostatní

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod honzis 15. 7. 2005 13:17

Zajímaly by mě vaše názory na tento pořad a jeho protagonisty. Já si myslím, že je jejich výběr výborný. Jediný, kdo mi mezi diskutujícími opravdu moc nesedí (není v tom nic osobního, jen mi jeho příspěvky nepřijdou tak kvalitní, jako ostatních) je pan Podlaha. Velice jsem také změnil názor na Aleše Hámu a Jakuba Wehrenberga - ač to tak nevypadá, myslím, že jsou oba velice inteligentní. Stejně tak i dvojice Mladý - Náhlovský, ale jejich show už jsem si oblíbil dávno - tento pořad mě v tom jen utvrzuje. Co se mi dále velice líbí je pan Šmoldas. Spíše ho beru jako více aktivního moderátora - jeho příspěvky jsou totiž věcné, ale co argument, to opravdu perla.
honzis

Odeslat příspěvekod mbing 15. 7. 2005 13:52

Pan Podlaha pořad oživuje svými zahradnickými zkušenostmi. Já jsem nikdy nepochyboval o tom, že páni Háma a Wehrenberg jsou inteligentní. Ta paní vlevo vzdádu mi moc nesedí. Na moderátorku se nemohu vynadívat.
Nemám problémy s alkoholem, mám problémy bez něj.
mbing
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod M. 15. 7. 2005 21:34

Je to super porad. Me tam vadi jen pan Kovarik, jinak s Ctvrtnickem udelali terno a ostatni jsou taky skveli.
M.
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Hondaq 6. 8. 2005 17:35

jj Čtvrtníček je nejlepší spolu se Šmoldsem a Podlaha je tam dobrej na to aby si z něj delali ostatní srandu :mrgreen: ale celkově je to fakt povedenej pořad
Válka je mír. Svoboda je otroctví. Nevědomost je síla...
Hondaq
Návštěvník

Odeslat příspěvekod a 6. 8. 2005 17:43

slovenska verzia sa mi zda o dost vydarenejsia
a
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Hondaq 6. 8. 2005 18:12

no na slovensko jezdim minálně jednou za rok a toho sem si nevšiml, za tejden tam jedu ta se podívám. Ale třeba Aj múdrý schybý (nejsem si jistej jestli se to tak píše) je lepší než naše nikdo není dokonalý a toje fakt :wink:
Válka je mír. Svoboda je otroctví. Nevědomost je síla...
Hondaq
Návštěvník

Odeslat příspěvekod iwigirl 6. 8. 2005 18:30

Ten porad mi prijde naprosto uhozenej-nevim proc,ale vubec mi nesed..Uz me ani nebavi pseudozabavne porady na Nove..
iwigirl
VIP uživatelka

Odeslat příspěvekod a 6. 8. 2005 18:30

vola sa to "7 s.r.o". teraz cez leto to ma tusim prazdniny. bezi to uz dobre 2 roky. hlavny problem relacie je vymieranie. doslova. behom par mesiacov im umreli 2 zo 7 ucinkujucich :(
a
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod mareq 8. 8. 2005 09:34

Dementi(y) mám rád, líbí se mi.
a: To je asi nejaká morbidná relácia, nie? :)
.: Powered by Dell Latitude D505 & SE W800i :.
mareq
Návštěvník

Odeslat příspěvekod xoj 8. 8. 2005 20:31

Dementi jsou dobry :)

a
na jake stanici to u vas bezi? asi ne STV ze? Krom STV 1a 2 slovenske stanice doma (u Brna) nechytam :(
Jinak na STV je dobry Bumereng.
xoj
Čtenář

Odeslat příspěvekod a 8. 8. 2005 20:34

xoj: bezi to na markize
a
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod big.alda (novy) 8. 8. 2005 20:34

Bývávalo to na Markíze. Když jedu do SR, tak je to jeden ze sledovaných pořadů :).
To boldly go where no man has gone before.
big.alda (novy)
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod xoj 9. 8. 2005 19:30

a A big.alda DIKY

vidim ze jste odpovedeli ve stejnej okamzik
hp nx6125, ~~~ ~~ ~~ ><(((°> ~~ ~~~ ~~ ~~~ ~~~ ~~~ ~~ ~~ ~~ ~~ ~~~
xoj
Čtenář